Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek lepa ženska je drugačna od ženske za seks

lepa ženska je drugačna od ženske za seks

No kaj sem jaz opazila:
moškim so LEPE tiste ženske, ki so načeloma urejene, lepo (in ne izzivalno) oblečene, ki se zanjo lepo obnašat, bolj suhe, z dolgimi lasmi, velikim očmi, ki so elegantne, ki se cenijo, niso prevzetne, seks jim ni bistvo… S takmi bi se tudi radi poročili, ker so lepo vzgojene in 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} zveste.
za SEKS bi pa načeloma imeli: buckaste, velike obline, velike ustnice, izzivalno oblečene, poredne, male, nagajive, neumne… S takimi bi pa šli takoj v posteljo, ampak samo za eno noč.

Upam, da boste prav razumeli, kaj sem želela napisat.

Lepa ženska je tista,ki ima lepo dušo.
To se kaže skozi razmišljanje,obnašanje in sposobnost biti skromen in preprost v predajanju partnerju..

joj flancam.. še sama sebi se zdim da nakladam.. hihihi se opravičujem tale meglena sobota me delo melodramika.. :))

___________________________________________________________ http://www.facebook.com/rednnammay ___________________________________________________________

se ne strinjam ravno, razlika med prvimi in drugimi, ki jih opisuješ, je samo v tem, da prva ženska v opisu ne bo sprejela čisto vsake ponudbe/šanse za seks (ki jih ima veliko). medtem, ko druga bo takoj za akcijo, brez, da bi jo brigalo kakšen je tip. lahko je tudi neznanec. sem pa opazil, da veliko takih lahkih žensk sploh ni nekih lepotic. veliko seksajo lahko tudi povprečne punce, samo odprte morajo bit za to in za vsakega.

Mogoče bolje da sem bolj konkretna… Mogoče čudna primera, ampak:
Lepa je recimo tista, ki je igrala v filmu 300 kraljico, Lena Headey. Tudi njen lik v tem filmu je pokončen, ima neka načela, je zvesta, močna – ima lep značaj, navzven pa je tudi lepa, ampak ne na seksi način.
Medtem ko Pamela v obalni straži je pa seksi…
Tako sem mislila. Se strinjam z Rednnammay – lepa ženska ima lepo notranjst.

Jaz točno kaj si hotela napisati in se strinjam s tabo.

Odvisno tudi kakšen tip ženske je nekomu všeč. Ne da se posplošit žensk samo v 2 skupini kot je napisala avtorica teme. Kako bo ženska dojemala seks in koliko bo seksala ter s kolikimi pa je veliko odvisno od njenega pogleda na seks, niti ne toliko od njene zunanjosti. Potreben tip bo itak vsako, pa ne rabi bit lepa.

Ni važn da je lepa…važn je da je jebozovna… 🙂

Idealna kombinacija pa je ženska iz opisa 1, ki se v postelji spremeni v tisto iz opisa 2. Pa vprašajte bilokaterega dedca…….

kaj pa ima lepota s tem, koliko ženska seksa?
seksa lahko vsaka, če je voljna (ok, neprivlačne mogoče res nimajo šans, bodmo realni).

drugače pa itak, da, ko si boš izbiral resno punco boš izbral eno, ki ne da vsakemu noge narazen po 5 minutah poznanstva, ki se ceni in je vredna zaupanja ter ostale osebnostne kvalitete – to so punce za zaljubit se…. tiste za eno noč pač potem ne pridejo v poštev, s tako nimaš kaj skupaj delat, kaj šele resnejšo vezo imet – to so pa pač punce za seks oz. eno noč. in moški znamo ločit med tema dvema varjantama, ko se odločamo kaj hočemo od določene ženske.

Res je. fuqajo se boljše kao grde ženske.

lepa ženska je tista,ki navzven izgleda atraktivno,imeti mora lepo notranjost,dobro karizmo, samozavest,je nedostopna,lepe negovane dolge lase,lepe zobe,spodobno oblečena,smisel za humor,ima seksapil-to so lastnosti fatalke,lepa ženska z inteligentnostjo ima veliko veliko privlačnost na sebi….

rednnammay dobro razmišljaš….petka

Hm, mislim, da ne gre tako posploševati in sestaviti dve skupini.
Če pogledamo milijonarje/milijarderje, imajo ob sebi največkrat ženske, ki veljajo za lepotice, pa najsi bodo manekenke ali igralke. Vsekakor so seksi. Povej, kam bi dala naprimer, Carlo Bruni, Naomi Campbel, Melanijo Knavs, ki so vse bolj kot ne iz “druge skupine”??

Pri navadnih smrtnikih pa je stvar okusa, kakšna lepota je komu všeč in tudi, koliko znaša njegov “domet”. Ker niti ženske iz prve, niti iz druge skupine ne padajo na vse, zato pač dobijo dekleta iz “tretje, ali četrte skupine”, kamor bi glede na avtoričino grupiranje lahko dali tiste pod oznako “siva miš” in “neprivlačne”.

Zgleda da je res. Moški smo iz Marsa, ženske pa iz Cosmota:-)

Politicians should be replaced like diapers, often for the same reason Mark Twain

bolše bi bilo rečeno: ženska za zvezo je karakterno drugačna od ženske za samo seks. to ti bo povedal katerikoli tip.

Najbolj važna je vzgoja in značaj staršev. In to ponavadi otroci potem furajo naprej in dobijo točno takega moškega ali žensko, kar o sebi mislijo. Ti sigurno ne boš dobila nekoga, ki ima menire, ker jih sama nimaš. Pa nič zato verjetno niso bila tako vzgojena. Zato jaz vedno trdim ni važno kakšen si ampak kje si rojen in kakšno vzgojo sta ti dala starša.
Obleka, velikost, teža je tako postranskega pomena, da je brez veze o tem sploh pisati. Vendar vidi se ti, da si bila vzgojena v družini in v takem okolju, ki to pomeni veliko. In medijem verjameš in furaš to naprej. …to miselnost. In samo preko tega furaš kakšna si. Ne vem če boš razumela.

aja a ženska za seks pa ne more biti lepa? krneki…

tiste ta druge rajši dajo, ker nimajo toliko šans..in pa v postelji se max potrudijo, ker vedo, da niso ne vem kako atraktivne in se vsaj z nečim, se pravi v tem primeru s seksom, hočejo izkazat..so pripravljene marsikaj požret in sprejet..

ne ne. s tako se moski kvecjemu ustrasijo, huda pa da obvlada vescine v postelji. in bi jo mel samo za seksat za resno pa ne ker misljo da bi jim takoj skliznla drugam..da oni niso dovolj zanjo dobri. na koncu se tempa ne shendlajo oz. ja se kr neki ustrasjo pa jim zacnejo travme vn sekat pa vids kok so v resnic sibki..prej pa taaaki macoti. mas take al pa take k znajo besedno pa od njih bolj malo, al pa znajo igrat in se igrajckat.vroce hladno 😉 izkusnje pac.

drgac pa res prvic slism da hude zenske se ne potrudjo v postli k so kao hude??mislm da glede na to da sm zenska pa se pogovarjam o tem sprosceno….prvic slism kaj tazga!prej je tisti k ga ne zna dobr potegnt itd.bad in sprasuje za nasvete kako pa kaj kot pa dabi bila ponosna da ona pa tega ne.

Točno tako, se strinjam.

fora je v tem, da kurbirji hočejo za poroko manekensko lepe, a nesekapilne ženske, ker ženska ne sme imet premočne seks energije (kaj šele močneješe od tipa), ker potem je pač to grožnja za moškega. moški pač nočejo v življenju biti nadvladani, premagani, prevarani, zato si izberejo eno lepo, ki pa ji seks ni bistven oz. z njo čutno sexajo, kot s princesko, ker taka ženska pač ni za umazane igrice, za perverzen sex pa si dobijo kako fukačico. tako oni obvladujejo svoje življenje in nobena jih nima za norca. ne morejo imeti ene ženske za oboje. tudi če so zvesti nekaj časa tej svoji lepi princeski, se je čez čas naveličajo in začnejo pogrešati sex s prasičkami.

zdaj če si ženska, kaj je bolje biti. mislim, da je bolje biti tista prasička. vendar se je treba zavedati, da noben lep kurbir ne bo nikolli samo tvoj, in da se tak tip niti ne bo odločil za poroko s tabo. zato je treba razmišljati tako kot moški. najti enega sigurnega ne preveč lepega in fukabilnega tipa za poroko in stabilno življenje, in lepe fukače za sex, ki varajo svoje naivne princeske.

meni je pri iskanju resne zveze pomembnejši karakter, osebnost… brez privlačnost in poželenja sicer ne gre, to mi je popolnoma jasno. to mora biti. ženske, ki pretirano poudarjajo seksualne atribute oz. tiste, ki so spogledljivke, zapeljevalke, “nagajivke” itd. so sicer super, ampak samo bolj za igračkanje, za seks. za partnerstvo bi si izbral bolj zadržano in mirno žensko, ki ve kaj hoče, z družinskimi vrednotami. menim, da mora biti urejeno oboje, tako seksualna kot osebnostna oz. duhovna plat. če eno od teh zanemarjamo, ni dobro. zgpodi se neravnovesje in posledice so tu.

tipičen moški, ki ženske deli na tiste za poroko in tiste za fuk.

čas je da tudi ženske začnemo gledati tako na moške,( eni so primerni za fuk, eni za poroko) in igrati svojo igro.

nekatere prebrisanke že obvladajo to igro, ki svoje pridne in naivne fantičke z denarjem, varajo z bad guyi.

New Report

Close