Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Luštna punca lahko dobi vsakega tipa :(

Luštna punca lahko dobi vsakega tipa :(

Takim puncam je lahko, vse dano avtomatsko, pa niti ne rabijo bit neke lepotice, že, če je samo luštna, simpatična bo imela dosti izbire in šans… ženskam je v življenju lažje, poleg tega ponavadi tip naredi prvi korak, niti to se jim ni treba ubadat s pristopi…

Ni rečeno. Nikoli ne veš na koga naletiš.Ene hodijo s takimi tipi okrog, da te vrže. So kar korajžne.

Politicians should be replaced like diapers, often for the same reason Mark Twain

Sem luštna. Pa sem kar dolgo iskala pravega. Ni pomembno, da enega tipa dobiš. Pomembno je, kakšnega dobiš. Jaz sem bila izbirčna in na koncu našla tisto kar sem iskala. Če bi bilo vse tako simpl, ne bi bile TV zvezde in manekenke ter uspešne lepe podjetnice same in razočarane. Lahko bi rekli, da lahko dobijo vsakega, a očitno ni tako enostavno.

Ja saj, s samozavestnimi tipi ane…takim tudi uspe, postavnim, ki tudi lahko večino žensk osvojijo, imajo avanture… mi povprečneži nimamo šans, nimamo samozavesti take kot te tipi. in samozavest privlači punce….

Nekatere so res luštne, ampak tudi butaste. 😉

če nisi samozavesten, prve lige žensk pač ne boš osvajal. ne moreš s fičkom relija vozit. Sej obstajajo tudi manj lepe ženske,


Problem povprečnežev je v tem, ker jih je veliko. S tem imajo punce veliko izbiro. Treba je malo izstopat. Si na pravi poti. Veš kje je problem, poznaš rešitev.

Politicians should be replaced like diapers, often for the same reason Mark Twain

po mojih izkušnjah, tako zelo posplošeno, ampak vseeno… kdo si najlažje najde partnerja:

1) lepe, neumne ženske
2) lepi, pametni moški
3) grde, neumne ženske
4) lepi, neumni moški
5) grdi, neumni moški
6) grde, pametne ženske

dve skupini pozabila, update 🙂

1) lepe, neumne ženske
2) lepi, pametni moški
3) grde, neumne ženske
4) lepi, neumni moški
5) grdi, pametni moški
6) lepe, pametne ženske
7) grdi, neumni moški
8) grde, pametne ženske

….torej vsi? lol. in v katero skupino spadaš ti?

Ti moraš pa imeti zanimive izkušnje:-)

Politicians should be replaced like diapers, often for the same reason Mark Twain

Ja lahko ga dobi, kaj pa obdrži?

….torej vsi? lol. in v katero skupino spadaš ti?[/quote]

grde pa pametne zenske so tazadnje ki si najtezje najdejo moske (kao), samo berem zapis te avtorice 😀

to z lepe pa neumne zenske imas zal prau…. vedno ko spoznam kje lepo zensko si govorim pa kam je ta gledu da je najdu tako auso, tip pa res razgledan pameten pa se dober povrhu!

stereotipi. jaz poznam kar nekaj luštnih IN inteligentnih punc poleg tega pa še fajn osebnosti… cel paket pač. pa ne govorim o tistih samovšečnih lepoticah, meni take nikoli niso ble moj tip. je pa res, da je veliko smotanih pa slabih ja, moraš se potrudit najt tako fajn punco…

….torej vsi? lol. in v katero skupino spadaš ti?[/quote]

grde pa pametne zenske so tazadnje ki si najtezje najdejo moske (kao), samo berem zapis te avtorice 😀

to z lepe pa neumne zenske imas zal prau…. vedno ko spoznam kje lepo zensko si govorim pa kam je ta gledu da je najdu tako auso, tip pa res razgledan pameten pa se dober povrhu![/quote]

Take dajo izredno hitro noge narazen, pa je.

Ker moški najprej želijo seks stestirat, pa da dobro njegova zgleda za javnost, imajo radi, če jo drugi moški pohvalijo – to mu dviguje samozavest. Tisti moški, ki se zaveda, da je lep, je tudi po naravi malo bolj “cocky”, torej računa najprej na uspeh s svojoj zunanjostjo tudi pri poslu, šele nato na pamet, kolikor je pač ima.

errr se strinjam s teboj-lepota je tudi včasih lahko eno veliko breme-osvajalcov je res veliko-ne moreš vedeti kateri je pravi, najhujša pa je ženska zavist,ker potem si trn v peti marsikateri ženski, lepota prinaša tudi slabe stvari žal…..veliko lepih igralk je bilo na koncu osamljenih in naredilo samomor…M.Monroe npr-prava lepotica je bila

grde pa pametne zenske so tazadnje ki si najtezje najdejo moske (kao), samo berem zapis te avtorice 😀

to z lepe pa neumne zenske imas zal prau…. vedno ko spoznam kje lepo zensko si govorim pa kam je ta gledu da je najdu tako auso, tip pa res razgledan pameten pa se dober povrhu![/quote]

Take dajo izredno hitro noge narazen, pa je.

Ker moški najprej želijo seks stestirat, pa da dobro njegova zgleda za javnost, imajo radi, če jo drugi moški pohvalijo – to mu dviguje samozavest. Tisti moški, ki se zaveda, da je lep, je tudi po naravi malo bolj “cocky”, torej računa najprej na uspeh s svojoj zunanjostjo tudi pri poslu, šele nato na pamet, kolikor je pač ima.[/quote]

ma je bolj lene sorte tko da po pogovoru tut ni neki biser v postelji…. tako da res ne vem :d

Če ne more obdržati moškega ali žensko je vaša krivda. Ali vzamete takega, ki vam že po nekaj dneh zaradi značaja dol pade ali pa vas je tako strah izgube, da je posledica kontrola. In potem vsak normalen zbeži kot spidigonzalez. Življenje je tako preprosto samo vaša prepričanja vas omejujejo. Moram biti tak ali taka, da bom obdržala moškega, žensko. Napačno. Napačno razmišlanje, ki vodi v razpad. Najprej ljubi sebe eno leto, ker prej se nisi potem pa počasi na pot iskati nove dogodivščine. Kolikokrat se vprašate predvsem ženske madonca je smotana pa je srečno poročena in fajno družino ima brez pomanjkanja. KER LJUBI SEBE.

Sama zase lahko rečem, da sem luštna in simpatična. Ponudb iz vseh koncev in krajev mi ni nikoli manjkalo. Nisem tega izrabljala ampak pač paše v temo. Stara sem dobrih 30 let in samska. Zakaj? Ker so se očitno name lepili sami idioti. Za mano je nekaj krajših in dve daljši razmerji in vedno se je končalo kakor se je. Nimam neke sreče v ljubezni oz. vedno naletim na napačnega. Kolega je enkrat celo komentiral da je tako, ker se me super fantje, ki marsikdaj ne silijo najbolj v ospredje bojijo. Čeprav tudi jaz nisem ravno ljubitelj “biti v pozornosti”.

Na drugi strani imam prijateljico že od otroških let. Celo življenje je bila buckasta oz. debela. Ca. 100 kg..raje kak kg več kot manj. Prijetna, simpatična ampak magnet za moške žal nikoli. Ne da ni imela nobenega tipa, bilo že prej nekaj kratkotrajnih zvez, ampak žal pol diskoteke ni nehalo dihati ko je vstopila. Sedaj je stara isto kot jaz, za sabo ima 10 letno vezo, enega otroka. In je srečna. Njen čisto povprečen tip, simpatičen, družinski. Uspešen v službi (namestnik direktorja ene dokaj znane slovenske firme), uspešen doma. Hej, za novo leto se je potrudil (sicer na račun stave pa vseeno) in spekel potico! Moji bivši? Niti testa za pico ne bi spackali skupaj. Pozoren do otroka, pozoren do nje – rada se imata. In jima iz srca privoščim.

Evo, po tej logiki bi morala biti jaz v super razmerju prijateljica pa samevati sama doma za štirimi stenami. Pa je če posplošimo ravno obratno. In naj šteje kot dokaz da videz ni vse. Človek mora imeti v prvi vrsti karakter, energijo.. ni vse v videzu. To pride in mine…

Lepota ni pravilo. Jaz se spomnim, da so tiste malo bolj nesresne in ne preveč pametne lažje prišle do fantov, kot tiste z jasno izdelanimi cilji, bolj umirjene in pametne punce. Ne glede na videz.

Pa veliko je tudi v energiji, če že oddajaš energijo, da je vse bedno, da se zate zanimajo samo barabe, da so vsi dobri že zasedeni, potem tako izpade tudi v resnici.

Sama nisem grda, niti neka lepotica. Sem pa simpatična, zgovorna ženska, s smislom za humor. Ne izžarevam neke manekenske klasične lepote, a nimam grdih potez, niti nisem debela, če se uredim sem prav privlačna. Pa sem bila do dvajsetega leta samska in zasmehovana s strani večine “kolegic” v smislu manjvrednosti, ker nikoli nisem imela zmenkov in oboževalcev kaj šele resnega partnerja. Tiste bolj nesramne so mi večkrat v obraz povedale, da sem nesposobna dobiti moškega in bom vse življenje sama. Tiste malo bolj prijazne so mi urejale zmenke s fanti s katerimi same nikoli nebi imele nič.
Torej v mojem primeru tale teorija definitivno odpade.

Dandanes imam že par let nadpovprečno privlačnega moškega, ambiciozega, sposobnega, s katerim se krasno razumeva in načrtujeva skupno prihodnost. Včasih se prav čudim sama sebi, kako sem ga lahko dobila, kljub vsem mojim veliko bolj privlačnim kolegicam. Očitno se vsakemu enkrat nasmehne sreča :): )

Nekatere so res luštne, ampak tudi butaste. ;)[/quote]

To pa drži. Sem že večkrat videla, kako je kakšna res lepa punca najprej dobivala ogromno pozornosti, ampak počasi so se začeli drug za drugim obračati drugam, ker pač niso hoteli neumne, žleht, vase zaljubljene opravljivke, ki je čisto vsakega, ki je mimo šel od glave do pet analizirala in iskala napake. Videz je pomemben, ni pa vse. Zdrsana fraza, ki pa še kako drži.

Odvisno kaj je za koga lustno, tudi meni pravijo da sem lustna, simpaticna, lepa… pa ni nekih pristopov do mene . Mogoce samo kak pozdrav, nasmesek in to je to.

Hja, mogoče nisi opazila, ali pa si jih skenslala pa sploh nisi opazila da je pristop. Če si malce bolj lušna, ne verjamem da nihče ni prišel do tebe. Se pa strinjam da lušne in samozavestne ženske težko dobijo pravega tipa. Sploh če še mal ne ve kaj hoče. Preprosto zato, ker do takih povečini pristopajo manipulatorji, samovšečneži in naduvanci. Po domače povedano tipični egoisti. In tak za dolgo pač ni dober, ker kmalu pokaže svoj prav obraz. Povprečni tipi pa ne osvajajo lepotic, ker vedo da nimajo šans, pa zato ker nočejo stalno živeti v strahu da jih bo kdo speljal. To je čisto človeško.

Ženska, ni važno a je grda ali lepa, bo dobila tipa brez problema. Problem je ker vsaka želi princa na belem konju.

Tip mora bit pa lep, samozavesten, pameten da lahko dobi katerokoli. Vsi ostali se zadovoljijo s prvo bejbo, katera jih želi zase. Večina moških ne izbira kaj veliko, samo da je za namočit curaka.

TEŽAVNOST DOBIT PARTNERJA, ČE GLEDAMO CELOTNO POPULACIJO:

ŽENSKA 3/10
MOŠKI 8/10

Take punce mamo pa druge probleme, sam jih ti ne vidiš. Npr. ko dobimo fanta je zelo ljubusumen, ker si zaželena, te veliko pozdravljajo moški itd. in je vse narobe, ker si zaželen in ga je malo strah, da te izgubi, tako da so druge skrajnosti čudne, vsi imamo nekaj ti jaz rečem. Pa tudi če rečeš da se smao poznamo ali da smo prijatli nič ne pomaga, pa ne gre se tukaj za to da daješ kake znake drugemu spolu. Pač, če si simpatična oseba si. Povsod so plusi in minusi, ti jaz rečem. Samo vedno vidimo kako ma durgi vse super in poštimano. Ni vedno tako, kot ti avtor opisuješ. Sorry, samo tako je. Bolje, da si všeč eni osebi in tiste ful kot velikim jin je vse za en d….

New Report

Close