Forum.Over.Net

Starševski čvek

Postavite nemogoče vprašanje in dobili boste neverjetne odgovore! Anonimno in brez registracije. Največje slovensko virtualno mesto. Če ni objavljeno v tem forumu, se ni zgodilo!

Močne ženske, močni moški, šibki moški

Default avatar

močna ženska

Nenavadno mi je to, da se šibki moški tako lepijo na močne ženske (govorim o karakterju, ne o postavi). Močne ženske pa si želijo močne moške.
Kaj si pa želijo močni moški?
Default avatar

Rednnammay

Močni moški ponavadi manipulirajo.. skoraj vedno..Dobijo pa pojoče travice. Po možnosti pedagoginje,jebbi veter ženske,take mile in nežne.. Pravo nasprotje nijih samih. In vedno tudi so glava družine in imajo vse vajeti v rokah. Poznam samo en primer kjer sta oba alfa karakterja in sta res odličen team.
Ponavadi močni moški zelo izkoriščajo svoj položaj.. true story :((

močna ženska

Rednnammay je napisal/a:
Močni moški ponavadi manipulirajo.. skoraj vedno..Dobijo pa pojoče travice. Po možnosti pedagoginje,jebbi veter ženske,take mile in nežne.. Pravo nasprotje nijih samih. In vedno tudi so glava družine in imajo vse vajeti v rokah. Poznam samo en primer kjer sta oba alfa karakterja in sta res odličen team.
Ponavadi močni moški zelo izkoriščajo svoj položaj.. true story :((
Kaj pa tisti moški, ki so res močni. Nekdo, ki svojo moč kaže tako, da si najde eno trapico, ni resnično karakterno močan.
Default avatar

Rednnammay

Ja sej mogoče se kdo ne bo z mano strinjal. Ampak močni moški karakterji so ponavadi tudi zelo glede spolov primitivni. Za primer naš znanec mega direktor,ogromen dec,močen karakter k sto mater,poln družbe,vedno njaglasnejši na rojstnih dnevih,babe kar omedlevajo za njim,pa lušen full,tak full res lep dec.. njegova žena ena pedagoginja,doma rihta otroke. Vsi pa vemo da on skače okol drugod. Vara in se ******. Ona je hotla enkrat v tioplice ji ni pustil. Če pa ga ni domov pa mu ona ne sme težit ker potem jih sliši po telefonu. No ja.. samo primer sem ti dala.

Ampak mlajše generacije recimo,zdajle teli 30letniki kakšni alfa samci uspešni in močni so pa full bolj napredni. Želijo žensko ki je izobražena in zahtevajo isto da je uspešna. Iščejo sebi podobno.

ampak ni vse za isti koš metat.. so izjeme seveda :)

močna ženska

Ta direktor mi ne deluje kot tisto kar jaz smatram za močan karakter.
Ne mislim tipov, ki imajo pod palcem kup keša, da so močno.
AMpak tako karakterno močni, kar vključuje poštenost, iskrenost, odkritost.
Default avatar

matrno*

Rednnammay je napisal/a:
Ja sej mogoče se kdo ne bo z mano strinjal. Ampak močni moški karakterji so ponavadi tudi zelo glede spolov primitivni. Za primer naš znanec mega direktor,ogromen dec,močen karakter k sto mater,poln družbe,vedno njaglasnejši na rojstnih dnevih,babe kar omedlevajo za njim,pa lušen full,tak full res lep dec.. njegova žena ena pedagoginja,doma rihta otroke. Vsi pa vemo da on skače okol drugod. Vara in se ******. Ona je hotla enkrat v tioplice ji ni pustil. Če pa ga ni domov pa mu ona ne sme težit ker potem jih sliši po telefonu. No ja.. samo primer sem ti dala.

Ampak mlajše generacije recimo,zdajle teli 30letniki kakšni alfa samci uspešni in močni so pa full bolj napredni. Želijo žensko ki je izobražena in zahtevajo isto da je uspešna. Iščejo sebi podobno.

ampak ni vse za isti koš metat.. so izjeme seveda :)
Ti, a tebe še kaj un star jepc jaga? ;)
Default avatar

Rednnammay

hmmm... karakterno močen pomeni da nisi labilna oseba.
karakterno močne osebe ponavadi vedno veš kaj lahko pričakuješ od njih.
Ponavadi so tudi inteligentni. Močni pomeni tudi da z lahkoto sprejemajo odločitve,niso copate,imajo vedno jasno mnenje,so odločni in impulzivni...izd..

Če si pa pošten in odkrit je pa pač lastnost.

taara

rednnammay kar si napisala je večji delež vse res..poznam določene primere
in res še vsak direktor ima poleg svoje še cel kup drugih žensk in nikoli nebi imela takšnega moškega,saj sem ljubosumne sorte..enkrat je en rekel, če jih ne podereš vsaj 500 nisi potem noben biznismen-oz pravi ded
joj, joj veš takšni so, nismo mi za ta pokvarjen svet
Default avatar

Rednnammay

taara je napisal/a:
rednnammay kar si napisala je večji delež vse res..poznam določene primere
in res še vsak direktor ima poleg svoje še cel kup drugih žensk in nikoli nebi imela takšnega moškega,saj sem ljubosumne sorte..enkrat je en rekel, če jih ne podereš vsaj 500 nisi potem noben biznismen-oz pravi ded
joj, joj veš takšni so, nismo mi za ta pokvarjen svet
Mhm..res je. pa sej ne samo direktorji,tud kakšni drugi položaji..Skratka močen karakter moškega ki je povrh vsega še uspešen.. težko najdeš kakšnega prizemljenegea.
Babe se kar limajo. kar je naravno ker so to alfa samci.

Ja una naša znanka se mi smili,taka mila je nežna,dobra,pa vse to mora prenašat.On odide na službeno potovanje pol pa vsa boga točno ve kaj se dogaja pa je samo tiho.Pa trpi.

ja,nismo mi za tak svet..jst tud ne :((

taara

rednammay točno vem kako to more biti...to je živi pekel,ker sem jaz tudi enkrat takšnega imela...
lažejo tristo na uro kje so vsi bili in samo po babah gledajo in sanjajo o perverznih stvareh,nobena ženska jim ni dovolj....to se ti zmeša,samozavestni pa .da glava peče...čimbolj vstran od takšnih,saj ti uniči do konca samozavest in si na koncu kao smet
Default avatar

Rednnammay

ja taara tčno res je..
pa kako so maščevalni! O joj.. bognedaj da bi njih baba zapustila ali pa da bi ona malo pokazala svojo voljo.. Kje pa! V najhujše sovražnike se spremenijo.. Joj mam izkušnjo z enim takim. Sm mu nardila tako sranje,ampak v tistem momentu sem bla prepričana da bi me bil sposoben pretepst..
Res maščevalni so full!! brrrrrrrrr kar zmrazi me..

močna ženska

Vidim, da imate druge drugačen pogleda na to kaj je močan moški.
Meni je močan moški tak, ki je odkrit, inteligenten, razgledan, pošten, duševno bogat, ima več hobijev, ima kvalitetne prijatelje, močno osebnost, si upa javno kaj povedat, napisat, predavat, si upa postavit zase, se postavi za svoje bližnje, dobra fizična kondicija, avtoriteta.
Nikakor pa ni nujno, da je finančno bogat, da je nek vodilni delavec. Lahko je to preprosto nek pisarniški delavec, učitelj... ljudje ni nujno, da so zdaj neki direktorji, da so potem močni ljudje. Vsaj zame ne.
Default avatar

taara

rednnamay zelo so tudi hudobni..res,da vejo zelo dobro pihati na dušo,te pa tudi najbolj prizadeti in uničiti..res imajo velik ego.. in mislijo,da so najbolj zaželeni v spolnosti-mega mačoji,veš treba bi jih bilo malo prizemljiti,jaz še takega več ne pogledam, ker mi obrne želodec in v končni fazi ni nič več od naju.le velik iz izmeček brez srčne kulture,skratka kurbiri prvoklasni
Default avatar

močna ženska

Močnemu človeku ni treba biti hudoben.
Hudobnost ni značilnost močnih ljudi. Tudi pod močna ženska ne mislim recimo Hilde.
Default avatar

taara

močan moški bi lahko bil takle-uspešen, ambiciozen,z veliko srčno kulturo, se ukvarja z različnimi športi, se ničesar ne boji,neodvisen,ima veliko prijateljev, ima rad izzive, nič mu ni težko, je vedno dobre volje, optimist,rad pomaga sočloveku-takšen je le v pravljicah
Default avatar

močna ženska

taara je napisal/a:
močan moški bi lahko bil takle-uspešen, ambiciozen,z veliko srčno kulturo, se ukvarja z različnimi športi, se ničesar ne boji,neodvisen,ima veliko prijateljev, ima rad izzive, nič mu ni težko, je vedno dobre volje, optimist,rad pomaga sočloveku-takšen je le v pravljicah
To ja, močan v pozitivnem smislu. Pa niso taki le v pravljicah. Res pa je, da jih je izredno malo.
Default avatar

še ena močna ženska

Ko sva z bivšim nehala je rekel: Ti si močna ženska, premočna zame.

Dejstvo je, da sem celo življenje vedela kaj hočem v večini stvari in se za to borila (to smatram jaz za moč, to silo, ki te žene k ciljem). On pa je bil bolj tako tako - brez življenjske energije. Non stop nekaj bolehen. Šibak karakter, nobene volje, vse mu je bilo vseeno. Kjer je imel mnenje, ga ni znal argumentirat, se je kar podredil. Ne vem zakaj sem bila z njim, ker mi je šla njegova mlahavost na živce. Zvezo sem prekinila jaz.

Sedaj imam fanta z močnim karakterjem, ve kaj hoče in kako se tega lotiti. Iskre se krešejo. Več let sva že skupaj, vedno raje se imava. Previdno pa je treba med prepiri, ker znajo hitro pasti ostre besede. K sreči hitro in iskreno opravičilo veliko reši. Moč je tudi v tem, da priznaš, kdaj se motiš.
Default avatar

aIfaomega

Močni moški in močna ženska = dva bika v hiši.

Sej se da preživet, samo je tako ogromno boja za prevlado, da potem zmanjka energije za seksat in se imeti lepo.

Seveda sem vedno jaz zmagal na koncu, ampak vseeno imam raje pridno deklico, ki se že takoj podredi in ve kje ji je mesto, kot eno zadrto afno, ki misli da bo meni ukazovala. Le od kod ji ta nora ideja?
Default avatar

ti si slabič

aIfaomega je napisal/a:

Sej se da preživet, samo je tako ogromno boja za prevlado, da potem zmanjka energije za seksat in se imeti lepo.

Seveda sem vedno jaz zmagal na koncu, ampak vseeno imam raje pridno deklico, ki se že takoj podredi in ve kje ji je mesto, kot eno zadrto afno, ki misli da bo meni ukazovala. Le od kod ji ta nora ideja?
Ti si slabič, zato imaš tudi sebi primerno predvidljivo vezo s podredljivo žensko.
Default avatar

aIfaomega

ti si slabič je napisal/a:
aIfaomega je napisal/a:

Ti si slabič, zato imaš tudi sebi primerno predvidljivo vezo s podredljivo žensko.
Je rekla vsaka baba, ki je hotela imeti prav, na koncu pa popustila.

Tudi s cmerjenjem, če ni znala drugače dati mir. Vse ste glih, kot da mate kaj od tega da jih fašete verbalno ker ne veste kje vam je mesto.