Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek horoskop škorpijon in značilnosti…

horoskop škorpijon in značilnosti…

Zakaj moram biti po horoskopu ta škorpijon, ker ima same take nekatere zadeve, da se lahko zaradi tega težko živi, če ti ne uspeva vse kot si zadaš, pol pa nastopi ljubosumnost velika, še na druge in okolico, ker drugimi npr kaj uspeva tebi pa ne še tolko dobro, pa zakaj no, zaradi tega sem čist ne vem kako bi se to povedalo.
lp.

Moja frendica je škorpijonka – živi ko carica! Vse ji uspeva!

Jaz sem vodnar. Kao en poseben, boemski tip – daleč od tega!

Škorpijoni? Brezobzirni, nesramni ljudje…

nova
Uredništvo priporoča

sploh niso nesramni, ne vem no…

Meni so škorpijoni praviloma v redu ljudje, razen redkih izjem.

Priznam, sem precej nesremna oz povem kaj mislim brez olepšav, nekateri to sprejmejo kot konstruktivno kritiko, drugi kot nesramnost.. ne obremenjujem se z mnenjem drugih, od kot avtorici takšna ljubosumnost ne vem, predvidevam, da je v igri kak manjvrednosten kompleks. Ker škorpijoni smo realni v večini. Drugače pa mislim, da smo škorpijoni precej nerazumljeni, jaz npr. ne želim nikomur nič slabega, nisem niti fauš, niti opravljiva, samo direktna. v vseh pogledih. Zame ni pretvarjanja pred npr pred žlahto za praznike, nikoli ne viščim z temi foward smsi, povem, kaj mi je všeč kaj ne, tudi za darila. Pri meni je tako, da tiste težave, ki se nekaterim zdijo nereščjive, no ravno tiste so mi izziv. Tak, bolj poseben tip pač. Sama nimam veliko prijateljev, teh kvazi znancev niti ne potrebujem, tiste, ki pa jih imam, no tisti pa vedo, da bom tam za njih v hudih časih pa čeprav bom za podporo morala z glavo čez zid. Škorpijoni premoremo veliko dobrih lastnosti, le okolica nas že vnaprej popredalčka v zatežene, zahrbtne, manipulativne, škodoželjne, maščevalne….osebe, tako pač delujemo. Nope, samo, če nam kdo konkretno, res konkretno, stopi na žulj. Drugače smo bolj v stilu: jaz vem, kaj je res ti pa govori kar hočeš pa pusti me pri miru dokler se ne ohladim. Meni je moj karakter vedno bolj všeč, bolj se staram, bolj se sama sebi zdim baba na mestu.

škorpijoni…kot osebe natančni, zanesljivi…..vekliko dobrih lastnosti….škorpijonke…pa dve stvari jim veliko pomenita v življenju seks in denar….

Moj mož je škorpijon in je zlat človek. Predober, radodaren, priden. Daleč od tega, da bi bil ljubosumen. Se včasih, ko berem kakšen horoskop kar vprašam, kako se lahko tako razlikuje od značajskih lastnosti zodiaka.

kaj si mislite o dvojčkih? Meni se zddi, da so vsi dvojčki rojeni pod srečno zvezdo. So samozavestni, vse jim gre dobro, imajo veliko denarja in so uspešni v poslu. Tudi v horoskopu nikoli ne zasledim slabe napovedi zanje, kvečjemu kake minorne trenutne. Kaj menite?

kaj si mislite o dvojčkih? Meni se zddi, da so vsi dvojčki rojeni pod srečno zvezdo. So samozavestni, vse jim gre dobro, imajo veliko denarja in so uspešni v poslu. Tudi v horoskopu nikoli ne zasledim slabe napovedi zanje, kvečjemu kake minorne trenutne. Kaj menite?

New Report

Close