Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek dva zoba na zgornji čeljusti na sredini malo naprej v trikotnik in opazno ne vem ali….

dva zoba na zgornji čeljusti na sredini malo naprej v trikotnik in opazno ne vem ali….

a je drugače dosti opazno, če imaš ti npr krive zobe, npr da imaš čisto spredaj na zgornji čeljusti dva zoba tko narejena, da je v trikotnik, spredaj na vrhu, ko te kkašen tko pogleda, kje, a se to vidi tudi če imaš zaprta usta se vidi na zunaj tko, okoli ustnice malo tko čudno a kako, oz po nosom in ustnice so potem zelo zmanšane lahko zaradi tega ko imaš na vrhu dva zoba naprej na sredini, se to vidi tudi, če imaš zaprta usta a kako.
a kdo zna to razložiti, ker mene včasih tko gledajo v ustnice tko čudno, pa ne vem ane.
hvala za odgovore
lp.

če imaš naprej zgoraj dva zoba v trikotnik, bi reka, da od zunaj, torej če te nekdo pogleda od strani, ni videt, ker če bi bilo videt, bi bilo zelo opazno, kar pa ne more bit, saj bi sicer morala ustnica ti zelo ven štrlet, kar pa jaz nisem videla še pri nobenem človeku, torej si tudi ti čist lepa, ko imaš zaprta usta.
🙂

kaj pa, če imaš zaprta usta in zelo ozka tko, mogoče samo zaradi tega oz teh dveh zob. ker niso tako bolj noter, ane a kako, zakaj pa me kkašen tko pogleda v ustnice.zobje

mislim zob se ne vid ko imaš zaprte samo mogoče je vse tko bolj zgleda naprej ane a kako, pol se pa gledam v ogledalo kako izgleda pa tko no…

Da nisi ti Kaja iz gostilne?

Zakaj pa kaja nisem, kaj pa je s tisto narobe.

Veš kaj, zdej si pa že tako tečna s temi krivimi čekani… Vsake tolk časa tu neki nakladaš. Pejdi že enkrat do ortodonta, ti bi poštimal te čekane pa boš mirna.

New Report

Close