Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Tablete za boljšo koncentracijo?

Tablete za boljšo koncentracijo?

Kaj vse se v lekarni dobi brez recepta za boljšo koncentracijo? Kaj priporočate?

Pravzaprav se trenutno odločam predvsem med Bilobilom in Dominorjem. Kaj je bolj učinkovito pri teh težavah, kakšne so vaše izkušnje z enim in/ali drugim zdravilom?

Za koncentracijo ti priporočam B-kompleks, če imaš težave s koncentracijo, če pa s spominom pa bilobil.

nova
Uredništvo priporoča

Predvsem s koncentracijo, ampak berem, da naj bi Bilobil pomagal tudi pri večji zbranosti … Kje se pa sicer kupi B-kompleks, priporočate kakšno znamko posebej?

Jaz bolj prisegam na naravne metode in ne toliko na zdravila. Koncentracija in notranja umirjenost se lahko doseže z rednimi vajami avtogenega treninga. Pa še nobenih stranskih učinkov ni. 🙂

B-kompleks kupiš v vsaki lekarni že od cca 3 € dalje odvisno od pakiranja.

Za naravne metode žal trenutno nimam ne časa in ne volje, pa tudi v preteklosti se pri meni niso najbolje obnesle.

Glede B-kompleksa: so v redu tudi šumeče tablete ali je bolje v kakšni drugi obliki?

In še to – je lahko kaj narobe, če bi kar hkrati jemala Bilobil in B-kompleks?

Čeprav sta oba iz zelišč, mešat ni dobro in verjetno niti priporočljivo. Ali ene ali druge, mešat ne. Verjemi že sam b-kompleks ti bo izboljšal koncentracijo in tudi spomin. Malo si poguglaj o b-kompleksu.

Jemala Bilobil in je deloval. Kako močne moram kupiti (120 mg) in kako jih jemati (3 ure pred naporom in ne pred spanjem), so mi razložili v lekarni, ko sem povedala, za kaj jih potrebujem.

Bilobil je čisto naraven, B-vitamini tudi, od eksotike sta čisto naravna ginseng in guarana (pri Normi so imeli kombinirane). Ni vse umetno, kar ima obliko tablete. Za trajen učinek so pa vseeno koristne vaje, čeprav ne pokažejo rezultata čez noč.

New Report

Close