Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek SLOVENIJA, ljuba država, vse dobro v Novem letu, BODI VSE BOLJE, ti čudovita država.

SLOVENIJA, ljuba država, vse dobro v Novem letu, BODI VSE BOLJE, ti čudovita država.

Prelepa in draga Slovenija, kjer moj si dom, v tebi se zbujam in zaspim, tu nekoč bom ostarela,

v Novem letu bodi očiščena od zla, umazanije, korupcije, NAJ SE ZAČNEJO ODPIRATI NOVA DELOVNA MESTA, naj mladi začnejo ustvarjati svoje srečne družine, NAJ SE TA DRŽAVA POZDRAVI IN ŽIVI DOSTOJANSTVENA, SITA, ZDRAVA, PRAVNA !

Na zdravje Slovenija in vse dobro v prihodnosti ! Pokončno in ponosno naprej !

že 30 let tvoja državljanka, srbske narodnosti.


ko sem prebral naslov sem mislil da ge za spet kakšno zafrkancijo pa vidim da resno misliš:)
tudi tebi želim vse lepo v prihodnjem letu!

Vesela sem, da ste začutil !!!!

Srečno tudi vam, sodržavljan.

nova
Uredništvo priporoča

Ce bi vsi ljudje tako razmisljali, bi bil svet veliko lepsi in bolj prijazen. Tebi, avtorica – in vsem sodelujocim v tej temi zelim vse dobro v 2014!

joj joj Srbkinja moja mila
naježu sm se, ko sm te brau
fajn si, da veš, res
originale tuto kompleto

ajde, pa srečno teb in usem tuki!

[youtube]VueclPXl0CY[/youtube]

zlobica, tudi tebi, verjamem, da tvoj nadimek nima veze s tvojim srčkom !!! 🙂 Vse lepo !

busanc, ha ha

tudi tebi vse naj, naj se srčki pozdravijo in naj Slovenija vstane, ponosna, lepa in zdrava, ZA VEČNO.

Res,če bi bili vsi takšni,bi bil svet lepši 🙂
Tudi tebi vse dobro avtorica,vse kar si sama želiš in da bi se med nami še naprej dobro počutila 🙂
Srečno v prihodnjem letu!

___________________________________________________________ http://www.facebook.com/rednnammay ___________________________________________________________

Enako draga Rednamay 🙂

ej, srbkinjo moja 🙂

evo zate in tvojo dušo čisto, bogato iz srca

živela ti nam na veke vekomaj

[youtube]kUhmsTXs6qY[/youtube]

haha,

eh dolenc..veš… jaz imam raje rock …:-)

lep dan

ne nasedam tvoji osladnosti, ker ponavadi delaš štalo s svojim nacionalizmom.

na srbske forume piši

Predlagam da se komentar z zelo žaljivim nickname-om preganja. Oprostite, to ne sodi na forume.

Avtorica, poznam ogromno priseljencev, ki cenijo državo v katero so se preselili. Zelo sem vesela, da si pozitivna! Tudi jaz imam pozitivno mnenje o vseh drugih tukaj in tam.

Lepe praznike!

daj sprijazni se že s tem kdo si in kaj si. Tvoja kriza identitete nas ne zanima.

PS
In nehaj odpirati žaljive teme o Slovencih in groziti s spletnim očesom JA?

ma nisem ti jst dolenc, ti pravim da en busanc – ortodoksni

pa može i rock
evo zate en domač rok, veš, učasih sm špilu rock, keve mi, hehe:

[youtube]vXPQQVX9gI4[/youtube]

Tudi jaz želim isto vsem prebivalcem Slovenije!

Kadar je nekaj “to good to be true” (v tem primeru že kar osladno) potem se vedno izkaže, da je ravno nasprotje tega za kar se zdi da je.
Ravno izpostavljanje avtoričine ‘drugačnosti’ (srbkinja, državljanka srbske narodnosti) je tisti dim, ki nakazuje na ogenj, ki tli pod pocukranim sporočilom.
Zato ne nasedam na takšne ‘dobronamernosti’.

[img]http://asiasmile.net/wp-content/uploads/2013/12/too-good-to-be-true-quotes.gif[/img]

Kadar je nekaj “to good to be true” (v tem primeru že kar osladno) potem se vedno izkaže, da je ravno nasprotje tega za kar se zdi da je.
Ravno izpostavljanje avtoričine ‘drugačnosti’ (srbkinja, državljanka srbske narodnosti) je tisti dim, ki nakazuje na ogenj, ki tli pod pocukranim sporočilom.
Zato ne nasedam na takšne ‘dobronamernosti’.[/quote]

Res je. Jih vedno bolj spoznavamo. Sicer smo med zadnjimi, a nam prihaja… Hrvati jih imajo v mezincu in ostali tudi.

Kadar je nekaj “to good to be true” (v tem primeru že kar osladno) potem se vedno izkaže, da je ravno nasprotje tega za kar se zdi da je.
Ravno izpostavljanje avtoričine ‘drugačnosti’ (srbkinja, državljanka srbske narodnosti) je tisti dim, ki nakazuje na ogenj, ki tli pod pocukranim sporočilom.
Zato ne nasedam na takšne ‘dobronamernosti’.[/quote]

Res je. Jih vedno bolj spoznavamo. Sicer smo med zadnjimi, a nam prihaja… Hrvati jih imajo v mezincu in ostali tudi.[/quote]

Tako je!
Vedno ko imam opravka z ljudmi, ki so tako pravičniški kot avtorica zgoraj se potrudim, da si zavarujem hrbet.
Tale avtorica je očitno ena “svetnica”, v resnici pa navadna kača, ki sika svoj strup, kadar jo nihče ne vidi.

tudi vam želim vse dobro, predvsem pa delovna mesta in sitost želodcev ter plačane položnice.

srečno

New Report

Close