Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Alenka Bratušek je od 2009 do 2011 sedela v nadzornem svetu NKBM, kjer je sodelovala pri odobravanju kreditov in odpisov

Alenka Bratušek je od 2009 do 2011 sedela v nadzornem svetu NKBM, kjer je sodelovala pri odobravanju kreditov in odpisov

Bratuškova je še leta 2010 kot nadzornica odpisovala slabe kredite.

Alenka Bratušek je od 2009 do 2011 sedela v nadzornem svetu NKBM, kjer je sodelovala pri odobravanju kreditov in odpisovanju slabih posojil.

[img]http://shrani.si/f/2r/qN/2xLFl7J0/2/alencica.jpg[/img]

Koji idiot si ti.

Sicer je res Bratuškova kriva za stanje v NKBM, ker je bila tam nadzornica, medtem ko član stranke SDS, ki je predsedoval NS NLB, pa že ne more biti kriv. Sem prav razumel?


marš pederu srbski!!

Jaz pravim, da se bo treba odločiti, ali je nadzorni svet kriv ali ne. Eno ali drugo je meni ok. Ne morem pa razumeti, da je Bratuškova kriva, ker je bila v nadzornem svetu NKMB, medtem ko SDS s slabim stanjem bank nima nič, pa čeprav je njihov član predsedoval NS NLB. So torej krivi oboji (PS in SDS) ali nihče?

berem komentarje in se čudim
kako nepravičen je narod, ta desni menijo da so za vse krivi levi, Janša pa nič oz on lahko dela kar hoče naredi kar hoče pa je ok
spet levi za vse krivijo Janšo, on je tista baraba medtem ko Jankovič in Bratuškova lahko naredita vse- saj jima je pač dovoljeno ker so enakega prepričanja

pa kako ste lahko tako pristranski, a v tej državi nima nihče več čuta za pravičnost al kako?
se sploh najde še kdo ki politike obsoja glede na dejanja in ne na politično prepričanje?
skoraj nisem še zasledil nekoga da bi rekel, vsi 3 našteti so barabe ker so delali stvari ki škodujejo narodu in državi, pa ne glede na to ali so levi ali desni
to so dejstva

Krivi smo mi, ker to dovolimo.

Krivi smo kot ljudstvo, ker večina raje doma zija v “resničnostne šove” kot pa, da se zase postavi.
krivi smo, ker ne gremo skupno na ceste in jim pokažemo kaj si mislimo. Krivi smo, ker se ne pozanimamo in uporabimo vseh vzvodov, s katerimi lahko škodimo vladajoči eliti. Ker nam je bolj pomembno kdo zmaga v gostilni.

Sicer ste ovce (se opravučujem ovcam)…, ker se daste v sekundi storlati s SDS PS …in ostalim, točno to hočejo, isti so pa vsi.
Ste že slišali ZA DELI IN VLADAJ?
No vsako krat jim uspe, ker ste ooovcee in omejeni od buljenja v vašega boga sredi dnevne sobe! Ker ne razmišljate čisto nič.

Ja kriva je Bratuškova za slabe kredite seveda je, SDS so krivi za NLB…vsi ti so krivi…pa še boli jih, smejijo se nam kako jim bomo še enkrat dali 2 milijardi, lepo tiho mirno, da bodo še enkrat pokradli… TOREJ KRIVI SMO SI SAMI!!

Dolge vrste pred Rdečim križem in Karitasom, kjer ljudje čakajo na riž, olje, sladkor …

Vlada Alenke Bratušek pa daje bankam 5 milijard evrov.

A vlada Janeza Janše pa teh milijard ne bi dala? Ha ha ha ha. Janša bi Evropi rekel ne in pustil banke propasti? Res škoda, da nam ni dano gledati ta film.

Nekateri še vedno ne razumejo, da AB ni bila kar tako ustoličena. Da nebi bila preveč motivirana za narediti red in odkrivanje lopovščine so postavili osebo, ki ima maslo na glavi. Vse je preračunano.

Jaz to vidim malo drugace. V nadzorne svete se nominira ljudi, ki (tudi ce so morda iskreni) niso zares sposobni nadzirati bank in podjetij. Zato se namesto na svojo strokovnost opirajo na mnenja stricev v ozadju (ceprav mi je ze slabo ob tej besedni zvezi. Eni in drugi so isti, ceprav ima pri tem verjetno levica malo vec masla na glavi. Bratuskovo jaz ne vidim kot nekoga pokvarjenega. Sam mislim, da se kar trudi po svojih moceh, vendar funkciji verjetno ni dorasla. Me pa nasploh moti, da funkcije v drzavi zasedajo podpovprecno usposobljeni ljudje. Tako je napredek tezko doseci, tudi ce bodo iskreni v svojih namenih.

New Report

Close