Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek kupila bi telefon

kupila bi telefon

Kupila bi telefon, brez vezave. Seveda mora biti cenejši. Mi lahko prosim kdo svetuje če je takle telefon ok, za to ceno:
http://www.mimovrste.com/artikel/1850114222/gsm-telefon-prestigio-multiphone-4055-duo-black-retail-darilo ,
ali bi bilo boljše kaj drugega za podobno ceno?

Kaj pa tale:
http://www.mimovrste.com/artikel/1850097939/gsm-telefon-sony-xperia-tipo-crn

Jaz bi se med tema dvema odločila za Sony – ker imam dobre izkušnje s to firmo. Ima pa Prestigio malenkost več notranjega spomina (ki pride prav za razne aplikacije – vse ne grejo na kartico), nisem pa še nikoli slišala kakšnega mnenja o telefonih te firme.

ČE želiš da DELA in ČE rabiš dober servis; GLEJ samo Samsung!!!

No job-no money, no money-no women, no women-no problem!

Saj če zadeva dela, potem servisa sploh ne rabi :)))))

Joj ne mi zameriti ampak žal moram napisati ravno obratno. Če želiš da dela potem ne kupuj Samsunga. Sigurno je ta trditev pretirana ampak žal so me prisilili v tako mnenje. Isto bi napisala za Nokio. Tudi pri nakupu novega telefona, v več trgovinah smo mi vsi brez izjem odsvetovali zadnje samsunge.
Jaz sem se odločila za Xprerio in da potrkam sem zadovoljna.

Prestigio ne poznam. Za druge modele imaš na drugih forumih dobra mnenja. Jaz imam njihovo tablico in sem zadovoljna.

Samsung note 3 predvsem zaradi zelo močnega procesorja kateri je močnejši morda od računalnika katerega imate. Kdor ne ve naj bo raje tiho .

Tole je dober telefon. Sem ga imel namen kupit in sem prebral kupe testov in strokovnih mnenj. Edino baterija baje ni kaj posebnega.

največ za svoj denar skoraj zagotovo dobiš s prestigiotom….so dobri, zanesljivi telefoni. kar ima prestigio za neko ceno, imajo drugi uveljavljeni proizvajalci za kakih + 100€….

nikoli ampak resnično nikoli si ne kupuj samsunga, je shit od telefonov!! sem mela samsunga in mi je po pol leta uporabe začel štekati in črni zaslon in smsov nisn mogla tipkati normalno, res to so slabi foni… priporočam ti iPhone 5c ali 5s (ga mam zdaj po samsungu in ti povem da je odličen telefon) ali pa nokie lumie tut niso slabi, pa htc one je odličen isto! samo NIKOLI samsunga ker se boš zajEbala!!!!

nokia lumia 520 za slabih 200eur.ni da ni! odlicna kamera pa se windows ma gor-ne crkuje ne steka.za to ceno pa sploh super!

New Report

Close