Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek ta današnja muzika me spravlja res ob živce

ta današnja muzika me spravlja res ob živce

to novodobno cvilenje ki ni podobno nikomur, mislim na razne aguilere, pink, bieberje, rihanne in podobn crap.
dobra muska se je z novim tisočletjem nehala delat. prišle so cvileče estradnice ki so obnorele današnjo mladino. groza. katerikoli radio odprem to cvilenje. mislim da bi morali radii vrtet malo več starejše muzike.

samo poglejte kakšna glasba se je delala v 90, ko sem bil jaz najstnik, ali pa še prej v 80. pa ne glede na zvrsti, zvrst je pač stvar okusa ampak česarkoli so se takrat lotili, pa naj je bil to pop, rock ali dance, so naredili vrhunsko. danes pa ta skropucala.
se še kdo strinja z mano?

Kaj drugega si navij. Meni paše klasika. Cviljenja pač ne poslušam.

Podobno je moje mnenje in mnenje moje 18 letnice, ki posluša kar sem poslušala jaz v osemdesetih in marsikaj kar je poslušala moja mama v sedemdesetih :-).

Živi in pusti živeti
nova
Uredništvo priporoča

Mhm Mendelsohn je zakon.
http://www.youtube.com/watch?v=o1dBg__wsuo

Politicians should be replaced like diapers, often for the same reason Mark Twain

Se strinjam, z izjemo par komadov, ki so mi všeč.

Seveda se tudi danes dela dobra muska in tudi pred leti se je delala zanič muska, vedno je bila dobra in slaba muska!

[youtube]LKuEJBKRW4M[/youtube]

[youtube]8UZokFgzKYc[/youtube]

Mhm Mendelsohn je zakon.
http://www.youtube.com/watch?v=o1dBg__wsuo%5B/quote%5D

Good choice!

Jaz se strinjam. Poleg tega se po radiih vrtijo eni in isti komadi, ki jih ne bi nikdar slišal, ali sigurno ne dvakrat, če bi lahko sam odločal.
Ne vem sicer kdo odloča, določa kaj se vrti po radiih, ampak se mi zdi, da bi se lahko na sploh dosti boljša glasba.


točno tako. predvsem radio 1 nonstop posiljuje z ena in istimi komadi cel dan, da se ti obrne. človeku dobesedno priskutijo komad. napr jamesa arthurja vrtijo na vsake 3 ure da se ti že meša. pa tiste kretenske avicee al kaj so že, non stop tist wake me up. porazno res

Ja trg je treba nasititi, da si želi nekaj novega, potem pa to ponudiš. Izi. Samo se ti lahko zagnusi vsa glasba določenega obdobja. In meni se je zgodilo, da sedaj poslušam samo še ars.

Politicians should be replaced like diapers, often for the same reason Mark Twain

že res da lahko vsak preklopi kamor mu paše ampak le kadar je na svojem, v avtu, doma.
ne moreš pa tega povsod. že po nakupovalnih centrih te posiljujejo z tem novodobnim sranjem
da ne govorim na fitnesu kjer sem 9 ur na teden prisiljen poslušati lajno 20 ena in istih komadov ki jih rolajo na vsake 2 uri istega. imajo en internetni radio energy fm kjer je lestvica mislim da 20 komadov tipa “modern crap” in vsak komad pride po 2 urah spet na vrsto. da se ti obrne res, človek zgubi voljo do treninga.
kot da bi jim bilo tako težko kupiti ali posneti z neta cdje. šalabajzerji
tako da mislim da so komercialni radiji veliko krivi za to da toliko ljudi sovraži današnjo musko. saj ti jo enostavno priskutijo če pa ti en komad zavrtijo po 10x na dan

ne poslušate Slakov???

Jaz jih- včasih. Muzike je toliko vrst pa (skoraj) vsaka je za poslušat.
Pazi tole:
http://www.youtube.com/watch?v=dWY6U2171qY

Politicians should be replaced like diapers, often for the same reason Mark Twain

Vedno je bila dobra in slaba glasba … je pa dobro vedet tudi ozadje določenega komada, da sploh štekaš poanto.

[img]http://i1.ytimg.com/vi/m9WdUgn0XkU/mqdefault.jpg[/img]

Jaz sem enkrat letos parkirala ob cesti samo zato, da sem do konca slišala tale komad. (Klikni za zavrteti.) Je bil na eni od radijskih postaj. Zvočniki od mojega avta so skoraj ven padli, tako sem bila navdušena. (Ja, sem generacija 70-ih.) Ja, med tistim drekom se zavrti tudi kaj takega.

Ja ta meni tudi dobra. Ni vse iz 80 zanič:-)

Politicians should be replaced like diapers, often for the same reason Mark Twain

Mhm Mendelsohn je zakon.
http://www.youtube.com/watch?v=o1dBg__wsuo%5B/quote%5D

Juh, tole pa res pomirja…..

PA res, pred leti je Delo vsak mesec prodajal po en CD klasike……tako dobre, da sem vztrajno kupoval tisto Delo zaradi CD-jev…

Meni je pa skoraj vsa glasba všeč, od narodne, zabavne, sodobne, včerajšnje, zgodovinske, moderne, instrumentalne, vokalne, ‘goveje’, hippy, pop, jazz, klasične, ni da ni….vse je odvisno le in samo od počutja

Ravno te, ki si jih naštel so mi všeč Rihanna, Aguilera, Pink niti ne preveč, Bieber pa sploh ne, tako da malo tole vse skupaj preveč posplošuješ. Ravno tako kot so mi všeč današnji Adele, Beyonce, Alicia Keys, so mi še vedno všeč Lisa Stensfield, Alison Moyet, Freddy Mercury, ali pa Bijelo Dugme, Toše Proeski, ali pa Andrea Bocelli, ali Boško Petrović, ali ne vem Oliver Dragojević, ali Dado Topić, Damir Urban, pa Brian Adams, pa Riccardo Cocciante, Laura Pausini in še bi naštevala …….

Saj je glasba tudi v današnjem času vse kaj drugega, kot komerciala. Komerciala je bila pa v vseh časih zanič. Ane, kako je šla vašim staršem na živce? Pa kako so šli njihovim staršem na živce bitlesi?

Le da so današnjo komercialo še dodatno pokvarili na radijskih postajah, kjer imajo v mesečnem repertoarju vsega pet komadov, ki jih ves čas ponavljajo.

Staramo se, kaj češ.

No, vidiš, kako smo različni. Meni pa tista iz 80., 90. ni všeč, so mi naštete pevke veliko bolj. Pa me res zanima, kako lahko npr. Pink zacvili:)

New Report

Close