Forum.Over.Net

Starševski čvek

Postavite nemogoče vprašanje in dobili boste neverjetne odgovore! Anonimno in brez registracije. Največje slovensko virtualno mesto. Če ni objavljeno v tem forumu, se ni zgodilo!

Dolgo samske ženske? So res poden?

Default avatar

vprašam vas

Po mojih izkušnjah je to ženski poden. S tako je 101% nekaj narobe in v glavni nima vse pošlihtan. Al so grde, debele, nezanimive, brkato-možačaste (tako po videzu kot karakterju), nečustvene, neženstvene, hiperaktivne (bolezensko), zafrustrirane, samohranilke s tremi+ otroki in že zaradi tega nezanimive za resno zvezo... pač še nisem srečal NORMALNE ženske, ki je "večno samska". Kakšne so pa vaše izkušnje?
Default avatar

vprašam vas

Pri samohranilkah sem se uštel. So lahko normalne vendar zaradi otrok "ne oz. manj zanimive".

"Poden" so le ostale "večno samske"...
Default avatar

skela

A ni smola, da te še take ne marajo....
Default avatar

vprašam vas

Pa kok normalne so samske ženske se itak vidi na tem MONu. Ena hiperaktivka (večno samska, kakopak) misli, da se mora v vsem ujeti z moškim, isti hobiji, izobrazba, aktivnosti pa ne vem kaj še vse. Ta babura zmešana mislim, da je smisel zveze, da je 24 h/dan skos z decom, še med hobiji. Budala. Nič čudnega, da je samska. Je potrebno tudi imelti čas zase, babura, veš? Aja, ne veš, pri kakšnih 40ih si verjetno še vedno devica, boga. Glavno, da si hiperaktivna, haha.
Default avatar

ali pa...

...so samo samozadostne.
Jaz spadam v tvojo drugo kategorijo...kako že "ne oz. manjzanimive" hahahahaha:DD Bedak si!
Default avatar

joc in joc

veš kaj.....
zdej pa ti "vprašam vas" glooooboko vdihni,izdihni, to ponovi ene 3x.
Potem pa se vprašaj kdo za vraga si ti,da tkole bentiš čez babe,ki so dolgo same,ok?
grem glavo stavit,da ti nisi kaj boljši od teh tvojih samskih bab!
bi ti še kej rekel pa bom pameten in se ne bom spuščal v debate s tabo.
Default avatar

ti si bil pa hudo zavrnjen

Domenvam, da si bil ravno danes zavrnjen, spet. Joj no. Še poden od žensk (po tvoje) te zavrača.
Domnevam, da si en ubogi tipček, ki ga vsaka zavrne.
Default avatar

pa se ti nezdi

Se ti ne zdi, če bi bil ti normalen potem ne bi bil samski in te nebi zanimale samske nenormalne ženske.
Default avatar

GWQKJF

Zalosten, zagrenjen avtor, ki si se zagledal v eno tako, po kateri sprasujes. Globoko upam, da se te OGNE!!!!!!!!
Default avatar

zdaj pa vemo

vprašam vas je napisal/a:
Pa kok normalne so samske ženske se itak vidi na tem MONu. Ena hiperaktivka (večno samska, kakopak) misli, da se mora v vsem ujeti z moškim, isti hobiji, izobrazba, aktivnosti pa ne vem kaj še vse. Ta babura zmešana mislim, da je smisel zveze, da je 24 h/dan skos z decom, še med hobiji. Budala. Nič čudnega, da je samska. Je potrebno tudi imelti čas zase, babura, veš? Aja, ne veš, pri kakšnih 40ih si verjetno še vedno devica, boga. Glavno, da si hiperaktivna, haha.
Torej si neizobražen in te je ena izobražena zavrnila.Potem si očitno zelo neaktiven in te je zavrnila ena fejst aktivna.
Ja, saj se najdejo tudi take, ki so neizobražene in neaktivne, take pecaj.
Drugače pa ne vem kako je pri tebi, ampak pri nas ostalih je tako, da se s partnerji družimo ravno v prostem času. Tebe pa ravno prosti čas moti? Ja kdaj pa bi se družil, če ne v prostem času? V službi bolj težko.
Default avatar

vpašam vas

Seveda pa potem takšne pacientke tipu, ki malo uriha po njih takoj rečejo, da ga nobena noče, da ga zavračajo, da je revček... drugega res ne znate? Boge ste in to z vsakim zapisom več dokazujete.

Na srečo je še dosti normalnih žensk. Ve pa uživajte v svoji samski samozadostnosti, haha!

Ego vam pa itak polnijo majhni in debeli tipi, ki jih res nobena noče! Potem se pa naslanjajo na vas in mislite, kako "popularne" ste...
Default avatar

saj bo tudi zate

vpašam vas je napisal/a:
Seveda pa potem takšne pacientke tipu, ki malo uriha po njih takoj rečejo, da ga nobena noče, da ga zavračajo, da je revček... drugega res ne znate? Boge ste in to z vsakim zapisom več dokazujete.

Na srečo je še dosti normalnih žensk. Ve pa uživajte v svoji samski samozadostnosti, haha!

Ego vam pa itak polnijo majhni in debeli tipi, ki jih res nobena noče! Potem se pa naslanjajo na vas in mislite, kako "popularne" ste...
Glej, ne sekiraj se, če si skoraj 40 ali celo več star. Pa še vedno samski. Če te vse zavračajo, vseeno upaj in se morda najde katera tudi zate. Ni vse izgubljeno. Če si sam neaktiven pač ne sili za aktivnimi ženskami. Pa bo šlo.
Default avatar

zeeeeeh

vpašam vas je napisal/a:

Daj en teži, ker si tečn. Skor tolk ko babe, ki vsak dan odprejo 100 tem o dedcih.

Če je dost normalnih po tvojih kriterijih, si najdi eno.

deluješ en, ki ga nobena ne mara.
Default avatar

de

Če je pa res.

Lep dan.
Default avatar

joc in joc

veš kaj stari?
vzet se boš moral v roke in nehat iskat krivca v babah....tako je to.Sej ni baba vsega kriva,če maš ti probleme...dej pogovori se z kameratom.
Bo veliko bolje,kot pa da tu seješ slabo voljo in bentiš čez babnice( to leti tudi na normalne).
Default avatar

vpašam vas

saj bo tudi zate je napisal/a:
vpašam vas je napisal/a:

Glej, ne sekiraj se, če si skoraj 40 ali celo več star. Pa še vedno samski. Če te vse zavračajo, vseeno upaj in se morda najde katera tudi zate. Ni vse izgubljeno. Če si sam neaktiven pač ne sili za aktivnimi ženskami. Pa bo šlo.
Ni problem v meni, ker nisem samski. Problem je v tebi in ostalih večno samskih ženskah. Te kaj boli, ker si večno samska in potem svojo bedo "skrivaš" z 101 aktivnostjo? Dovolj imam takšnega ženskega podna, ki potem na monu pljuva po (nič krivih) moških. Če te noben normalen tip noče, še ne pomeni, da je nekaj narobe z vsemi tipi. Najprej počisti pri sebi!
Default avatar

osdugf

hvalabogu da te je nasadila!
Očitno si po vsej verjetnosti,zafustriran en ego samec,ki sanja o eni 90 60 90 babi,in živi v enih oblakih in ravno takšni ostanejo zagrenjeni in razočarani jovo na novo celo življenje.
nihče te ne mara,priznaj si in nihče te nikoli ne bo hvalabogu ker gledaš z jasno debiilno glavo in si poln egota.

in te je zajjebala ena sposobna ženska,ti si pa že fejst u letih in hvala kuurcu da boš ostal sam in zagrenjen!! hvalabogu da boš u podnju do kraja!

pa ne nam tle bučke prodajat,nikogar ne najdeš in nobena ne ostane s tabo!
jaz to vem in nimaš drugega kot samo zmerjat ženske.

me ki smo samske pa imamo non stop kandidate in lahko samo zbiramo,vendar jaz osebno se jih ogibam in kenslam,ker sem lahko samostojna,in ne rabim deca tako kot ti ki si nesposoben samozadostno živet! dec neumen!!
Default avatar

vpašam vas

osdugf je napisal/a:
hvalabogu da te je nasadila!
Očitno si po vsej verjetnosti,zafustriran en ego samec,ki sanja o eni 90 60 90 babi,in živi v enih oblakih in ravno takšni ostanejo zagrenjeni in razočarani jovo na novo celo življenje.
nihče te ne mara,priznaj si in nihče te nikoli ne bo hvalabogu ker gledaš z jasno debiilno glavo in si poln egota.

in te je zajjebala ena sposobna ženska,ti si pa že fejst u letih in hvala kuurcu da boš ostal sam in zagrenjen!! hvalabogu da boš u podnju do kraja!

pa ne nam tle bučke prodajat,nikogar ne najdeš in nobena ne ostane s tabo!
jaz to vem in nimaš drugega kot samo zmerjat ženske.

me ki smo samske pa imamo non stop kandidate in lahko samo zbiramo,vendar jaz osebno se jih ogibam in kenslam,ker sem lahko samostojna,in ne rabim deca tako kot ti ki si nesposoben samozadostno živet! dec neumen!!
Zame velja ravno obratno. Ti imaš kandidate med samimi majhnimi, debelimi in čudnimi. Kar priznaj si! Če bi te kakšen normalen osvajal, ga že ne bi zavrnila. Pa te ne, ker si ga ne zaslužiš in ga nisi vredna! To te boli in oba vema, da je to resnica.
Default avatar

saj bo tudi zate

vpašam vas je napisal/a:
saj bo tudi zate je napisal/a:
vpašam vas je napisal/a:

Ni problem v meni, ker nisem samski. Problem je v tebi in ostalih večno samskih ženskah. Te kaj boli, ker si večno samska in potem svojo bedo "skrivaš" z 101 aktivnostjo? Dovolj imam takšnega ženskega podna, ki potem na monu pljuva po (nič krivih) moških. Če te noben normalen tip noče, še ne pomeni, da je nekaj narobe z vsemi tipi. Najprej počisti pri sebi!
Jaz ne udriham po moških, jaz uživam v moški družbi. Veš ogromno prijetnih moških je. Tako, da se boš moral konkretno spremeniti, drugače bodo ti prijetni moški pobrali vse ženske. Ti boš pa večno samski starček postal :).
Default avatar

a to je spet odličen fant

Spet odličen fant na delu? ALi pa je več takih zafrustriranih tu gor.
Kako izobrazbo pa imaš, da te ženske skenslajo zaradi izobrazbe?