Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ni Doutzen Kroes res, res lepa?

Ni Doutzen Kroes res, res lepa?

https://www.google.si/search?q=doutzen+kroes&rlz=1C2SKPL_enSI554SI555&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ei=vtWsUqulFbP04QTAioHgBA&sqi=2&ved=0CAcQ_AUoAQ&biw=1366&bih=642

Meni je ona taka prava lepotica. Ne luštna, ampak tisto res lepa.

Se strinjam!
Ampak, pazi, oglasile se bodo tudi res taprave mon lepotice, ki bodo trdile, da sploh ni lepa:-)))

čudovita je

nova
Uredništvo priporoča

Jaz sem se enkrat kregala s temi monami tu gor ko so popale slike kdo je lep vizualno katera ženska je lepotica in potem so gor popale slike od Petre Majdič ja no joke, in kao govorile da je res lepotica. Potem pa jaz pripopam sliko od Doutzen Kroes, ki mi je osebno tudi zelo lepa ženska in potem so me spljuvale da je ona pa res brezvezna, presuha sploh ni lepa haha skratka ljubosumne povprečne ženske nič posebnega.

men je vizuelno popolna ženska Kim Kardashian par let nazaj, božanska mi je tud Sash Suicide, Angelina Jolie je imela v svojih najboljših letih nenormalno lep obraz.
To je to, Doutzen je lahko fotogenična/lepa, nikol pa nisem čekirala njenih slik in si skrivoma želela, da bi bila taka kot ona…tko da..i’ll pass. Nekak bolj padam na eksotične ženske

Meni je ona zelo lepa. Pohvalim jo, čeprav sem ženska. :))

Je lepa, ima nežne, ženstvene poteze … Ampak lepih žensk je ogromno, a ni? Vsaj jaz jih vidim veliko … Od igralk do “običajnih” žensk z ulice …Če bi tudi tem dodali pravi styling pa kakšno obdelavo fotografij bi bile ravno tako zelo zelo lepe.

…lepa je.

Ime ima pa grozno .

New Report

Close