Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Plače šefov bank: 33.944 €, 29.143, 25.417 € …!!!

Plače šefov bank: 33.944 €, 29.143, 25.417 € …!!!

Ko vam bodo odšrknili od plače, zvišali in uvedli nove davke, ukinili ali zmanjšali otroške odatke, pokojnine, je prav, da se zavedate, kam gre ves ta denar…

Tule so objavljene plače šefov v bankah, ki jih bomo sanirali:

http://www.zurnal24.si/nezadovoljni-z-bozicnico-clanek-215341

Kaj je to božičnica?

A to je letni znesek? Sem mislila, da jim gre kaj boljše…..če mi bo ostalo kaj od plače po tem, ko bom plačala položnice, jim rade volje nakažem kak evro. Da bodo vsaj imeli kaj dat za pod smrekco 🙁

Letni znesek? To je seveda mesečna plača.

tudi božičnice so si delili v višini plače 🙂
prekprokleta banda!

ovce vam bo mojskra se mal davke navila da se boste bolj varne pocutil in tut bankirji bodo se naprej kradli in lepe denarce steli

??? ti bereš?
Daj še enkrat. Površna si.

Ravno tako dajo vsaj40{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} državi, če so pošteni. Pa pejdi ti to počet, pa da te vidimo, pejd glavo nosit na pladenj, izvoli, če si sposobna. Zame ga ni dnarja, da grem to počet v tem trenutku, v tej državi, sorry.

Ravno tako dajo vsaj40{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} državi, če so pošteni. Pa pejdi ti to počet, pa da te vidimo, pejd glavo nosit na pladenj, izvoli, če si sposobna. Zame ga ni dnarja, da grem to počet v tem trenutku, v tej državi, sorry.[/quote]

? Si, sklepam, bančnica. Mi poveš kdo izmed vodilnih nosi krivdno odgovornost? Kdo odgovarja? Če je pa cena javnega omenjanja nečednosti prehud udarec, lahko zamenjajo za “preprostejše” delovno mesto, kjer so pritiski prav neverjetno obratno sorazmerni z višino plače….[/u]
Res, sočustvujemo.

Ravno tako dajo vsaj40{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} državi, če so pošteni. Pa pejdi ti to počet, pa da te vidimo, pejd glavo nosit na pladenj, izvoli, če si sposobna. Zame ga ni dnarja, da grem to počet v tem trenutku, v tej državi, sorry.[/quote]

? Si, sklepam, bančnica. Mi poveš kdo izmed vodilnih nosi krivdno odgovornost? Kdo odgovarja? Če je pa cena javnega omenjanja nečednosti prehud udarec, lahko zamenjajo za “preprostejše” delovno mesto, kjer so pritiski prav neverjetno obratno sorazmerni z višino plače….[/u]
Res, sočustvujemo.[/quote]

Ne, nisem bančnica, pri hiši ni bančnikov.

Samo ne mečem pa vseh v isti koš – ker vsi pa tud niso barabe, kot jih okarakterizira ljudstvo. So nekateri, ki so se izobraževali tudi za svoj denar v tujini, nabirali izkušnje s katerimi rešijo marsikatero situacijo tudi tukaj, so sposobni, nosijo glavo na pladnju in prevzemajo pa tisto, kar so zasrali drugi, s tem da se izpostavijo javnosti z vsem -tudi s svojo zasebnostjo, naprimer – a se ti izpostavljaš javnosti morda?
To morate nekateri razumet. Ne more bit vsak na vrhu stola, ker ni sposoben, pa politka gor ali dol. Ampak razumet pa tudi morate, da imajo take plače tudi povsod drugod po Evropi, svetu na takih mestih- celo dvakratnike.

Ko vam bodo odšrknili od plače, zvišali in uvedli nove davke, ukinili ali zmanjšali otroške odatke, pokojnine, je prav, da se zavedate, kam gre ves ta denar…

Tule so objavljene plače šefov v bankah, ki jih bomo sanirali:

http://www.zurnal24.si/nezadovoljni-z-bozicnico-clanek-215341%5B/quote%5D

Na današnji protest greš?

No, kakšno glavo na pladnju neki – saj zaenkrat še sploh ni posledic, če so odobravali slabe kredite. Mi jih bomo pa vračali.

Odobravali so dostikrat tisti, ki niso več na stolčkih, ne pozabit !

? Si, sklepam, bančnica. Mi poveš kdo izmed vodilnih nosi krivdno odgovornost? Kdo odgovarja? Če je pa cena javnega omenjanja nečednosti prehud udarec, lahko zamenjajo za “preprostejše” delovno mesto, kjer so pritiski prav neverjetno obratno sorazmerni z višino plače….[/u]
Res, sočustvujemo.[/quote]

Ne, nisem bančnica, pri hiši ni bančnikov.

Samo ne mečem pa vseh v isti koš – ker vsi pa tud niso barabe, kot jih okarakterizira ljudstvo. So nekateri, ki so se izobraževali tudi za svoj denar v tujini, nabirali izkušnje s katerimi rešijo marsikatero situacijo tudi tukaj, so sposobni, nosijo glavo na pladnju in prevzemajo pa tisto, kar so zasrali drugi, s tem da se izpostavijo javnosti z vsem -tudi s svojo zasebnostjo, naprimer – a se ti izpostavljaš javnosti morda?
To morate nekateri razumet. Ne more bit vsak na vrhu stola, ker ni sposoben, pa politka gor ali dol. Ampak razumet pa tudi morate, da imajo take plače tudi povsod drugod po Evropi, svetu na takih mestih- celo dvakratnike.[/quote]

Lahko da. Ampak če cela država crkuje, če mame nimajo za novoletno darilo, še tako skromno ne
zato, da se banke dokapitalizirajo, se meni zdi nehigienično izplačevati v teh istih bankah še nagrade
in božičnice POLEG že tako zelo razkošne plače…

Ne, nisem bančnica, pri hiši ni bančnikov.

Samo ne mečem pa vseh v isti koš – ker vsi pa tud niso barabe, kot jih okarakterizira ljudstvo. So nekateri, ki so se izobraževali tudi za svoj denar v tujini, nabirali izkušnje s katerimi rešijo marsikatero situacijo tudi tukaj, so sposobni, nosijo glavo na pladnju in prevzemajo pa tisto, kar so zasrali drugi, s tem da se izpostavijo javnosti z vsem -tudi s svojo zasebnostjo, naprimer – a se ti izpostavljaš javnosti morda?
To morate nekateri razumet. Ne more bit vsak na vrhu stola, ker ni sposoben, pa politka gor ali dol. Ampak razumet pa tudi morate, da imajo take plače tudi povsod drugod po Evropi, svetu na takih mestih- celo dvakratnike.[/quote]

Lahko da. Ampak če cela država crkuje, če mame nimajo za novoletno darilo, še tako skromno ne
zato, da se banke dokapitalizirajo, se meni zdi nehigienično izplačevati v teh istih bankah še nagrade
in božičnice POLEG že tako zelo razkošne plače…[/quote]

Boš tako napisala vsem bančnikom po svetu,pa tudi v druge države, jer je situacija ista in podobna ?

? Si, sklepam, bančnica. Mi poveš kdo izmed vodilnih nosi krivdno odgovornost? Kdo odgovarja? Če je pa cena javnega omenjanja nečednosti prehud udarec, lahko zamenjajo za “preprostejše” delovno mesto, kjer so pritiski prav neverjetno obratno sorazmerni z višino plače….[/u]
Res, sočustvujemo.[/quote]

Ne, nisem bančnica, pri hiši ni bančnikov.

Samo ne mečem pa vseh v isti koš – ker vsi pa tud niso barabe, kot jih okarakterizira ljudstvo. So nekateri, ki so se izobraževali tudi za svoj denar v tujini, nabirali izkušnje s katerimi rešijo marsikatero situacijo tudi tukaj, so sposobni, nosijo glavo na pladnju in prevzemajo pa tisto, kar so zasrali drugi, s tem da se izpostavijo javnosti z vsem –tudi s svojo zasebnostjo, naprimer – a se ti izpostavljaš javnosti morda?
To morate nekateri razumet. Ne more bit vsak na vrhu stola, ker ni sposoben, pa politka gor ali dol. Ampak razumet pa tudi morate, da imajo take plače tudi povsod drugod po Evropi, svetu na takih mestih- celo dvakratnike.
[/quote]

…tudi razumeš kar prebereš? Slabo, očitno. A res, vodilni ubožčki odgovarjajo kar so “zasrali” podrejni? Odgovarjajo materialno? Aja ne, zgolj v časopisih so…
Še enkrat ponavljam: če je pa to prehudo, lahko enostavno odstopijo. Seveda, se tudi ob tem odpovedo raznim odpravninam. Aja, to pa ne bi … se mi je zdelo.

Ne, nisem bančnica, pri hiši ni bančnikov.

Samo ne mečem pa vseh v isti koš – ker vsi pa tud niso barabe, kot jih okarakterizira ljudstvo. So nekateri, ki so se izobraževali tudi za svoj denar v tujini, nabirali izkušnje s katerimi rešijo marsikatero situacijo tudi tukaj, so sposobni, nosijo glavo na pladnju in prevzemajo pa tisto, kar so zasrali drugi, s tem da se izpostavijo javnosti z vsem –tudi s svojo zasebnostjo, naprimer – a se ti izpostavljaš javnosti morda?
To morate nekateri razumet. Ne more bit vsak na vrhu stola, ker ni sposoben, pa politka gor ali dol. Ampak razumet pa tudi morate, da imajo take plače tudi povsod drugod po Evropi, svetu na takih mestih- celo dvakratnike.
[/quote]

…tudi razumeš kar prebereš? Slabo, očitno. A res, vodilni ubožčki odgovarjajo kar so “zasrali” podrejni? Odgovarjajo materialno? Aja ne, zgolj v časopisih so…
Še enkrat ponavljam: če je pa to prehudo, lahko enostavno odstopijo. Seveda, se tudi ob tem odpovedo raznim odpravninam. Aja, to pa ne bi … se mi je zdelo.[/quote]

Zberi se, vdihni, ker pišeš neumnosti. Za menjave vodilnih v zadnjih 10 -ih letih si že slišala kdaj? Nekdo nasledi prejšnjega in pojerba sranje?

Lahko da. Ampak če cela država crkuje, če mame nimajo za novoletno darilo, še tako skromno ne
zato, da se banke dokapitalizirajo, se meni zdi nehigienično izplačevati v teh istih bankah še nagrade
in božičnice POLEG že tako zelo razkošne plače…[/quote]

Boš tako napisala vsem bančnikom po svetu,pa tudi v druge države, jer je situacija ista in podobna ?[/quote]

Seveda.
A bančniki so kakšna posebna kasta ljudi, ki se jih morala in etika ne tičeta?

Boš tako napisala vsem bančnikom po svetu,pa tudi v druge države, jer je situacija ista in podobna ?[/quote]

Seveda.
A bančniki so kakšna posebna kasta ljudi, ki se jih morala in etika ne tičeta?[/quote]

Če si ti tako zastavila, potem verjetno so.

To je mizerija, ki jo dobijo na račun. Naj povedo še, koliko od vsakega rizično odobrenega kredita pokasirajo…običajno 10{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} a ne?

Seveda.
A bančniki so kakšna posebna kasta ljudi, ki se jih morala in etika ne tičeta?[/quote]

Če si ti tako zastavila, potem verjetno so.[/quote]

????? Kaj sem jaz zastavila???

[/b]

…tudi razumeš kar prebereš? Slabo, očitno. A res, vodilni ubožčki odgovarjajo kar so “zasrali” podrejni? Odgovarjajo materialno? Aja ne, zgolj v časopisih so…
Še enkrat ponavljam: če je pa to prehudo, lahko enostavno odstopijo. Seveda, se tudi ob tem odpovedo raznim odpravninam. Aja, to pa ne bi … se mi je zdelo.[/quote]

Zberi se, vdihni, ker pišeš neumnosti. Za menjave vodilnih v zadnjih 10 -ih letih si že slišala kdaj? Nekdo nasledi prejšnjega in pojerba sranje?[/quote]

Neumnosti pišeš predvsem ti. Menjave vodilnih – brez skrbi, jih ne zamenjajo brez enormne odpravnine.
Zamenjava pa – v kolikor ve, kako se rečem streže, pozna sranje. Misliš naivno, da ne vedo na kašno mesto gredo? SI pa res naivna. In četudi ne vedo, tudi njih čaka bogata odpravnina. Oz. enostavno ne sprejmeš tako “rizičnega” del.mesta ….

ps: eni pa res tako naivne “ven butate” …

Zberi se, vdihni, ker pišeš neumnosti. Za menjave vodilnih v zadnjih 10 -ih letih si že slišala kdaj? Nekdo nasledi prejšnjega in pojerba sranje?[/quote]

Neumnosti pišeš predvsem ti. Menjave vodilnih – brez skrbi, jih ne zamenjajo brez enormne odpravnine.
Zamenjava pa – v kolikor ve, kako se rečem streže, pozna sranje. Misliš naivno, da ne vedo na kašno mesto gredo? SI pa res naivna. In četudi ne vedo, tudi njih čaka bogata odpravnina. Oz. enostavno ne sprejmeš tako “rizičnega” del.mesta ….

ps: eni pa res tako naivne “ven butate” …[/quote]

Misliš, da boš s svojim razburjanjem, mišljenjem in pisanjem po forumu kaj spremenila?

za večino je premrzlo 🙂

Ravno tako dajo vsaj40{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} državi, če so pošteni. Pa pejdi ti to počet, pa da te vidimo, pejd glavo nosit na pladenj, izvoli, če si sposobna. Zame ga ni dnarja, da grem to počet v tem trenutku, v tej državi, sorry.[/quote]

In kaj se je zgodilo tisti, ki so bili v vodstvu, ko se je ustvarjala milijardna luknja? Nic, vecinoma so se na svojim mestih, Kramar in njemu podobni pa so odsli z odpravninami, ki dosegajo zneske, ki jih navadna raja v zivljenju ne bo videla. In kaj delajo sedanje uprave, ki se naprej pridelujejo izgubo drugega, kot skrbijo za lastno rit in terjajo davkoplacevalski denar?

Lepo te prosim, glavo na pladenj,… Karkoli so zafurali in se zafurajo, jim pokrijemo mi, oni pa lepo v foteljih prestevajo svoje cekine, ki jim padajo za NIC odgovornosti, popolnoma nic. Nihce od njih ni bil klican na odgovornost za tezke milijarde izgube, ki so jo pridelali.

New Report

Close