Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek partner je dal klofuto sinu

partner je dal klofuto sinu

Danes je dal moj partner 7 letnemu sinu klofuto, baje vzojno. Poznata se mu dva prsta in sem totalno zgrožena…Prvič v življenju!!!
Najraje bi ga vzgojno prijavila na socialno.

To je zame nedopustno! Pa čeprav je bil baje mali nemogoč …

Kljub temu, da se večinoma lepo razumemo me je razočaral ..Globoko razočaral.
Prej sta k nam po dolgem času prišla dedek in babica in sta takoj videla za kaj se gre. Nista mogla verjet, počutila sem se umazano …

Grozaaaa 🙁

Takole btw…mene je oče samo enkrat v lajfu udaril…pa sem si to zapomnila za celo življenje.

Pazita kaj počneta!

Mene tudi ati ni nikoli mama pa večkrat na teden…

Nikoli ne bom pozabila tega …zato mi je še bolj hudo

nova
Uredništvo priporoča


Res se bliža konec sveta.

Če partner ni otrokov oče, je še toliko huje. Premisli, kam to pelje. Premisli o značaju tvojega partnerja, da jih ne boš še ti kasirala.

…pa se zmenita.

Zakaj je počil film tvojemu partnerju?

Drugič naj prešteje do dvajset.

Otrok te mora upoštevati na povišan glas….ne na klofute.

Medtem ko boš razmišljala , razmisli da bo nevzgojeni sin čez čas tebi prislonil kakšno če ne bo bolj stroge vzgoje .
Saj praviš , da je bil BAJE nemogoč in to se bo samo stopnjevalo !

Škoda, ker ni še tebe klofnil!

BUKOVO DRVO

” Se vidi, da si bil vsako nedeljo vzgojno tepen!”

Moč čoveka se ne kaže s klofutami …in to nad otrokom????

Mene je oče pri 11 letih tako močno potegnil za ustnico,da sem imela žnablje še en teden kasneje.
Tega nisem nikoli pozabila,niti nikoli ne bom.

Te razumem. Če bi dal klofuto otroku oče, bi bilo nekaj čisto drugega. Vsedite se dol in se pomenite. Vsi trije.Tudi otrok. Tudi otroci lahko razumejo stvari. Tudi otrokom je treba postaviti meje. Vprašanje je, če je bila klofuta najbolj pametna. Vendar, to še ne pomeni, da je konec sveta. Kakšen je tvoj partner? Je nagle jeze, vzkipljiv? Niso vsi za otroke in nimajo vsi potrpljenja.
Ampak, pomiri se. Po drugi strani pa slišimo zgodbe, ko otroci (predvsem sinovi) tepejo matere!!! A ni to še bolj grozno. Upam, da boste pametno rešili ta nesporazum. Popustite vsak malo. Srečno!

Otrok se NIKOLI ne udari drugje kot po riti. Pa še to pod pogojem, da smo spoznali svojo nesposobnost vzgoje v preteklosti, in lovimo zamujeno.

udariti otroka po obrazu, pa je milo rečeno bolano! Kaže na narobe ali neizgrajeno osebnost, ki nima osebnostnega dostojanstva niti toliko, da bi se znala oseba kontrolirati. Popoln prostak.

Ja, razmisli kdo je komu kaj, tudi v smislu partnerstva…

kdo pa pravi, da partner ni tudi otrokov oče?

To si lahko šteješ v čast; vzel ga je za svojega. Dosti bolje, kot pa, da ti pokaže, da mu je mali odveč ali bi ga ignoriral

še enkrat: kje piše, da partner ni otrokov oče? Lahko da samo nista poročena in pač ni mož, ampak partner.


Kok si ti pameten , pazi da te ne ukradejo.
S kakšnim užitkom bi ti pripeljal 13 letnega sina mojega soseda pa da te vidim pametnjakoviča z lepo besedo in dostojanstvom .

grozaaaa!!!

zakaj mu niti že ti ene prisolila?
socialna služba bi ga morala dat v rejo!

danes mularija res lahko počne kar hoče…

Mene je moj oče samo 1x, pa sem si do konca življenjenja zapomnila, da se ne jezika.

o joj kaka panika zarad ene klofute…bo smrkavc vsaj kj odnesu od krega,,

[url=https://www.youtube.com/watch?v=kyMcdYEdJBA]my FB profil[/url] *********** [url=https://www.youtube.com/watch?v=FZRkP8PSdmA]my VIDEO[/url] **********[url=http://shrani.si/f/30/RM/1MH3Oak7/zajeta-slika.png]my TVITER[/url]

Dej si ti še enkrat preberi počasi, kaj sem napisal. pa ne pozabi mislit zdraven!

Mene so mulci 10+ cepili konkretno, celo tako daleč je šlo v enem primeru, da sem bil s strani očeta ovaden na policijo, danes sva z dekletom best frenda. V drugem primeru, pa je mladoleten fant trenutno v zaporu. nikoli pa mi nad tuje otroke ni bilo treba dvigniti roke, pa tudi svoje sem zlo redko po riti. Pravzaprav se niti ne spomnim če sem jih kdaj…

Mulci so za večino nas profesorji psihologije, le mi smo tolk tumpasti da se nočemo naučiti njihove nebesedne komunikacije. Molk in slišanje sta najboljša orodja za upravljanje odnosov z mladino. To se mi vedno in vedno znova potrjuje, skora vsak dan!.

Ja, kr prpel mi mulca na servis, take mam najrajši… Hinavci nesposobni, najlažje je obsojat logično živeče!

Ah ja. Se takrat ko hočejo vzgajat jih vrle mame z zgrazanjem gledajo in ocitajo, ko pa smrkavec zabrede tako globoko da ni vec poti nazaj pa v jok in na drevo. In potem na mon in jokcat oh in sploh kako je hudo, in monklje ja kje pa je oce naj on ukrepa – saj je hotel pa je bil v vsakem poskusu kritiziran in delezen zgrazanja in obsojanja. Ko pa dvigne roke in prepusti pametni naduvani mami pa ta pricvili cez par let kako je dobila klofuto od lastnega otroka. In iskreno upam avtorica, da jo skasiras cimprej. Ne od partnerja ampak otroka. Da ti zvoni v tvoji glupi betici se nekaj casa. Pa potem kritiziraj in se zgrazaj hudic babji!! Da bi mene moja zena simfala preko foruma tako kot pocnes to ti te nabijem cez zaprta vrata pa potem suci gobec kolikor te je volja. Da bi mi zagrozila z socialno podam pa naslednji dan vlogo za locitev in te fliknem na cesto pa pojdi kamor ves in znas. Kaksen odnos imas prvo ti do partnerja poglej. Jaz bi te tolkla kot zival da imam tako hinavsko stuho za zeno. Da namesto da se z mano posteno in odkrito pogovori raje jamra po forumih in pise taksne o meni?? Podn od podna!!! In otrok ne more biti nic boljsi v vajinem “super” odnosu. Najprej na sebe kazi s prstom kaksna si in ko bos popolna kazi na druge, ker si trenutno dalec od tega. Vec kot ocitno je pa da se nihce pri vas ni slišal za komunikacijo, najprej ti in moz potem pa se vidva in otrok. Katastrofa od druzine!!!! Baje je bil nemogoc?? Kaj je tocno pocel da je bil nemogoc?? Si sploh vprasala in zvedela obe strani zgodbe?? Seveda ne, raje letela na forum jokcat in jamrat. Zelo zrelo ni kaj!!!!

( sebe poglej prvo ) ti pa imaš res hude probleme z jezo.

Na forumu so društva, ki pomagajo takšnim kot si.
Želim ti mir v srcu in pazi nase, ker te lahko kap!

o lej jo kuk je korajžna….me prov zanima kuk tvoj dec trpi zarad tebe …

[url=https://www.youtube.com/watch?v=kyMcdYEdJBA]my FB profil[/url] *********** [url=https://www.youtube.com/watch?v=FZRkP8PSdmA]my VIDEO[/url] **********[url=http://shrani.si/f/30/RM/1MH3Oak7/zajeta-slika.png]my TVITER[/url]

Torej, če bi moj partner udaril MOJEGA otroka, bi tisti hip letel skozi vrata!!! Za vedno!!!!!

…kaj je mulc pravzaprav naredil…ali rekel?

New Report

Close