Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek No, zdaj vemo, zakaj je Nena tako javno delala samomor!

No, zdaj vemo, zakaj je Nena tako javno delala samomor!

Po javnem samomoru je pridelala 3.000 sledilcev, ki zdaj na vsakih nekaj minut na svojem zidu gledajo njeno reklamo za njen Nenails. Tisti tip, zaradi katerega se je kakor hotela ubiti, je bil v treh dneh pozabljen, potem pa akcija biznis.

Porkamadona drugič pri priponki napiši ; sliko gledate na lastno odgovornost !!!!!! brrrrrrr me je skor kap 🙁

Joj, kako je grda ta ženska!

točno tako,ona si je s tem delala veliko reklamo za svoj posel in sedaj pričakuje,da pride k njej cela SLO in jo tolažit, ona pa kasirat-promocija,promocija………

aleluja kakšna je

tok o cvetocem biznisu- zadnjic je imela na kuponih svojo storitev z geliranimi nohti ha ha ba prodanih pa le par. haaa

res je, 3-je prodani … grozn, zgleda reklama ni delovala??

http://topqpon.si/ponudbe/2537/estetsko-terapevtska-izdelava-nohtov-s-trajnejsim-akrilnim-gelom-ali-uv-geliranje-in-brezplacna-unikatna-poslikava-ter-pilica/

A SI JI FOVŠ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Če to sprašuješ mene, ja, tele 3 stranke sem ji pa res fouš!
Matr ji, full je popularna, pa še biznis ji laufa!

ali tukaj kaj zamujam morda? a je res naredila samomor?

Nič. In kot zgleda na žalost mnogih ne.

Politicians should be replaced like diapers, often for the same reason Mark Twain

đizs
[img]https://scontent-a-lhr.xx.fbcdn.net/hphotos-frc3/1468635_616131935118124_1734557216_n.jpg[/img]

Nobeden ne želi, da bi ji uspelo. Smo jo pa spregledali.

Ja kot že mnoge. Samo ta dela še največ škode sebi.

Politicians should be replaced like diapers, often for the same reason Mark Twain

Preveč se trudi.

Haha, terapevtska izdelava nohtov. Kako hudiča se pa to naredi?

Mogoče pa dobro……..odlično……………vrhunsko fafa???

Za dober faf bi vsak dec prodal dušo!

Monke, naučite se te veščine in dec bo na veke vekomaj vaš. Še čakal vas bo, nevidno priklenjen v spalnici…………mmmmmmm!!

LP od madam, ki ve!

Nocoj je dala na profil tole fotografijo (pripeta je) in naslednje je spisala: Še malo…in sladko bom zaspala….se svojim sanjam predala….in si v srcu priznala, da nikogar nisem izigrala…..lahko rečem vsem svojim prijateljem HVALA….v upanju, da bom za vedno ostala dišeča cvetica, kateri manjka le prijateljski poljub na njena lica…..

Ja, poezija piše pred spanjem. Ker ji manjka prijateljski poljub, je šla na takšen način pozirat. Tej ženski je res za sledit na FB, ker je tako absurdna in groteskna, da je smešna.

Takole pa k sebi vabi moške, katerim se razkazuje na zgornji fotografiji.

BITI SAMOZAVESTEN , BITI POGUMEN ALI BITI UREJEN ?
Dragi moški, verjamem, da vam ni vseeno za videz vaših rok.
Deset evrov tudi ni prevelik finančni zalogaj, da si je ne bi mogli privoščiti.
Ampak vseeno, si ne upate ? Zakaj ?

Včeraj si je mojo manikuro privoščil Fb prijatelj in mi priznal,
da je moral zbrati pogum, da me je poklical in se naročil. Pravi junak !
Ali za to res potrebujete pogum ?
Ali res izgledam tako strašno ?
Kje ste, samozavestni moški !?
Kar pogumno, ne grizem, samo pilim …

Žalostno je, da se človek tako prostituira, da bi delal manikure.

Ta prav dedc ima nohte črne, ker mu ponavadi kaj na prste pade. Ali pa jih poobla. Skoraj pravi dedc ima nohte pogrizene, ker ga živci dajejo. Za ostale je pa manikura.

Politicians should be replaced like diapers, often for the same reason Mark Twain

Zakaj vse njene slike zgledajo, kot da bi jih kdo preveč photoshopiral oziorma kot da bi bila narisana? Ne zgleda naravna.

Kot kaže, si mnenja, da ji vsi pa le ne sledimo na FB in si dala oglas še sem gor. Ampak eni ji kljub temu ne bomo sledili, veš:) Ženska je uboga na duši, ima bolno potrebo po samorazkazovanju in samohvaljenju, to sem o njej (nehote) že ugotovila, me pa kljub temu ne zanima. Mi je pa majčkeno na pamet padlo, da si je kar sama dala reklamo sem gor;)

Kot kaže, si mnenja, da ji vsi pa le ne sledimo na FB in si dala oglas še sem gor. Ampak eni ji kljub temu ne bomo sledili, veš:) Ženska je uboga na duši, ima bolno potrebo po samorazkazovanju in samohvaljenju, to sem o njej (nehote) že ugotovila, me pa kljub temu ne zanima. Mi je pa majčkeno na pamet padlo, da si je kar sama dala reklamo sem gor;)[/quote]

Ne bo držalo. Absolutno nisem ona.

Mene pa nekaj zanima.. ali kdo ve koliko je ta hmm.. no ženska stara?

Ker pred mnogo mnogo leti (konec osemdesetih in začetek devetdesetih) sem kot mlada mamica delala v računovodstvu Slovenijalesa – v veliki stavbi na tedanji Titovi, danes Dunajski. In tam je bila neka Nevenka, takrat zelo zelo blond, ki se je že takrat ukvarjala z nohti..mlado dekle, ki sem se jo zapomnila po govorni napaki in malce čudnem izražanju. Pa se mi močno zdi, da gre za isto “mladenko”..
Kam nas življenje odnese…

Nena je bila enkrat blond, verjetno gre kar za isto. Mislim, da je malo čez 45 let.

New Report

Close