Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kako bi se počutile, če bi dobile sporočilo skrivnega oboževalca?

Kako bi se počutile, če bi dobile sporočilo skrivnega oboževalca?

Na skrivaj občudujem eno žensko. Ona to ve, ampak mislim, da me ne mara.

Kaj če bi jo poslal kakšno sporočilo skrivnega oboževalca?

Kako bi se ve ženske sicer počutile, če bi vas kdo na skrivaj oboževal?

da pošlješ moji ženski in da zvem te prelomim na pol majmune jedan!

Bila v taki situaciji. To ni dobro, garantiram…Zame je bil slabič…

Slabo.

Prvič, bi bil to verjetno čudak, ker bi me občudoval, ne da bi me sploh poznal….
Drugič, imam raje bolj korajžne in možate tipe, take, ki ne gledajo žensk od daleč
Tretjič ne maram sploh nekoga, ki bi me oboževal…zakaj že?
In tako naprej…

Če te ne mara, je vse zastonj….

In še odgovor na tvoje vprašanje – če bi me kdo na skrivaj oboževal, bi se mi zdelo fajn, obenem pa bi me skrbelo, kdo je ta tip oziroma da ni kakšen psycho.

Jaz sem srečno poročena, če bi se mi kdo takole izpovedoval, bi strgala pisemce ali udarila delete na kompu.
Avanture ne rabim, psihiči/zajebanti me ne zanimajo.

Razumljivo.

Odvisn, kako zgledaš :))))

Zdel bi se mi slabič. Vnaprej bi lahko vedela, da ti bom všeč, ne glede na to kaj naredim in ne bi bilo nobene razburljivosti.

Če bi jo rad imel, se ji poskusi približat z eno skupno stvarjo, kao po naključju, npr. ne bi se pogovarjal z njo, ker je lepa mladenka, temveč se pogovarjaš z njo, ker potrebuješ neko informacijo in bi se pogovarjal z njo tudi če bi bila 80 letna starka. Pokaži, da jo poslušaš in imej svoje mnenje. Pogovore z njo vedno bolj raztegni, ampak ji nikakor ne prikaži, da jo zanimaš. Včasih jo ignoriraj. Bistveno je, da v njej vzbudiš občutek vznemirljivosti, ki se bo pojavil, če ne bo vedela, pri čem je.

Počutila bi se kvečjemu neprijetno, malo bi me bilo strah in pomislila bi, eh, evo, pa si je treba zapomnit koga se zdaj v javnosti izogibati. Skratka, same težave.

Če bi rad preveril, če je za stvar, stori to osebno, poišči priliko, da bosta lahko rekla kakšno besedo in boš iz neverbalne komunikacije in občutka hitro videl, če jo kaj zanimaš. Če nanjo osebno ne boš naredil vtisa. nihaj. Kar takoj, bo samo sranje.

Poskusi. Morda odkriješ sled drzne avanturistke v njej. Niso vse take malomeščanske tepke kot monovke. Pred leti mi je frend nalit dal telefonsko cifro od svoje bivše ljubice. Najprej nisem vedel, kaj naj s tem, dokler nisem enkrat doma iz čistega dolgočasja poslal neko laskavo sporočilo na to številko, pa ženske v življenju nisem videl. Nazaj sem dobil zahvalo, čeprav ni vedela, za koga gre. V naslednjih dneh sem to še nekajkrat ponovil in enkrat me pokliče in predlaga srečanje v nekem lokalu. Najprej sem pomislil, da se me hoče samo privoščit, da bom prišel na dogovorjeno mesto in sam zvisel za mizo. Ampak je bila tam že pred mano. Kar v redu punca. Dokaj nezapletena. Nekaj sva spila, se ujela v debati, se narežala na situacijo in se celo zapletla v površno razmerje. Trajalo je samo nekaj tednov, ampak je zanimiva zgodba v opusu življenja…

Zakaj pa misliš, da te ne mara? Če te res ne mara, potem raje ne.

Meni osebno to ne bi bilo všeč.

New Report

Close