Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek PLANET TV – najboljši

PLANET TV – najboljši

Najboljši program ima zadnje čase PLANET TV!

Od kvizov, šou oddaj, filmov, športa. Vsa čast, kdor dela to.

TV SLO, ki jo moramo plačevat pa ponovitev na ponovitev, ene naj butaste otroške odaje, ene koncerte brez veze (jaaaaaaaaa tukaj mone so sploh kutivirane v to smer), že naslovi oddaj ti dajo mislit, da te vse mine, pač nekaj pametujejo zato, da se skeširajo…..ni pa nič od njih. Poročila imajo total nezanimiva.

Noooooo, jaz zdej perem, kuham, umes pa gledam skoke in navijam za za vse…………………še posebej za PREVCA!

Se strinjam. Najboljša mi je informativna oddaja DANES ob 19:30. Oddaja je zelo objektivna, saj obdelajo tako leve kot desne in prav je tako.

Kaj si se prišla malo izpovedat?


Ti tole posebej plačajo, ali res verjameš,da je janševizija tista, ki ti razširja tvoje zblojeno obzorje. Buh nas reši takihle modrijank, ki ne znajo drugega kot gledat kvize, pa šou oddaje, pa neki malga športa. Nagradno vprašanje zate, ta zblojena, pa je, kdo že komentira tele skoke?

Ja, boljši so kot POP TV. A nacionalka ima še vedno ful dobre dokumentarne oddaje, ki so res vredne ogleda.

pop je pa ja zakon k majo tabolš novinarje ki hočejo odgovore in so nepodkupljivi a nisi vidla reklame? :)))))))))

Tista voditeljica na planetu ko je prej očala nosla je dobra. 😀 Zdej brez očal je pa res ihhhh

Zdele pa TINAAAAAA!

In seveda: bravo ILKA ŠTUHEC!!! Upam, da ni v sorodu s ŠTIHECEM iz RKC!!!


Ti tole posebej plačajo, ali res verjameš,da je janševizija tista, ki ti razširja tvoje zblojeno obzorje. Buh nas reši takihle modrijank, ki ne znajo drugega kot gledat kvize, pa šou oddaje, pa neki malga športa. Nagradno vprašanje zate, ta zblojena, pa je, kdo že komentira tele skoke?[/quote]

A nisi na tekočem, da so se največjih janševikov na Planetu že zdavnaj znebili? Janševiki zdaj v bistvu podtalno delujejo proti Planet TV. Izkoristijo vsako priložnost, da jih kje očrnijo. Bratstvo in jedinstvo pa te fore. Lobi skup drži.

Res je, pop tv vrti smotano gostilno in 100 reklam na uro. Pri rtv moraš spiti ogromno kave, da si sploh buden, ker sam dolgčas vrtijo… Edino HBO še včasih kak film pogledam in to je to.


Ti tole posebej plačajo, ali res verjameš,da je janševizija tista, ki ti razširja tvoje zblojeno obzorje. Buh nas reši takihle modrijank, ki ne znajo drugega kot gledat kvize, pa šou oddaje, pa neki malga športa. Nagradno vprašanje zate, ta zblojena, pa je, kdo že komentira tele skoke?[/quote]

Teb se pa že čisto meša od JJ :_)))))))))). Namišljene sovražnike vidiš povsod 🙂 ljubi bog kam gre človek v Sloveniji.

Je treba vedet, da je v PlanetTV vstopil tuj lastnik, ki zna delat dobro televizijo. Informativnega programa ne gledam, tako da ne morem sodit, so pa na področju nadaljevank in filmov res naredili korak naprej.
Pop TV dela pa same korake nazaj. Oni so jim v bistvu edina konkurenca, pa predvajajo najboljše, kar odkupijo, ob takih nemogočih terminih, da tega živ bog ne gleda.

2 moža in pol, recimo – vrhunska gledanost, Ashton Kutcher, vsi čakajo to serijo, plačali so jo noooro – oni jo pa fliknejo na paket POP NON STOP, da jo je gledalo pet ljudi. Pa še tam so jo potem dali v javno predvajanje in po parih delih nehali vrtet. Kdo je tam nor????????????????

Zdaj sicer ponavljajo na A kanalu, ampak kdor jo je hotel gledati, jo je že. Norci, nimam druge besede. In tako so naredili s celim kupom dobrih nadaljevank. Sploh nimajo več koncepta.

Potem je pa jasno, da morajo odpuščati. Zaradi zgrešenih potez vodstva.

Tako sem sita tistega Pop TV pa njihove gostilne :), da vedno pogosteje gledam Planet TV. Všeč so mi, predvajajo dobre filme. POP TV ponavlja ene in iste filme, ki so jih že prej najmanj 10x predvajali. Vesela sem, da je prišla konkurenca. Naj se tudi na POP tv začnejo malo truditi, ker so vedno slabši (moje mnenje)


Grk je prišel oprat denar na janševizijo! In ne, ne zna delat televizije! Ne zna, ker nakup nadaljevank in malo goveje muske še ni televizija.


Grk je prišel oprat denar na janševizijo! In ne, ne zna delat televizije! Ne zna, ker nakup nadaljevank in malo goveje muske še ni televizija.[/quote]

Kaj pa recimo nudi Pop TV? Resničnostne šove in domišljave novinarje, ki mislijo da so na filmu in se nenehno silijo pred kamero.

To, kar Grk daje na televizijo, prinaša gledanost. Gledanost prinaša oglase. To je to.

Kot azsebna televizija lahko predvajajo kar hočejo. Problem je bolj pri RTV Slovenija, ki se obnaša kot da je zasebna televizija.


Grk je prišel oprat denar na janševizijo! In ne, ne zna delat televizije! Ne zna, ker nakup nadaljevank in malo goveje muske še ni televizija.[/quote]

Ne? Kaj pa je? :)))))) Vesoljska ladja?

New Report

Close