Najdi forum

VGRADNA OMARA

Hojla,

mi pa kupujemo vgradno garderobno omaro in smo naredili cel projekt iz tega. Dobili smo 5 ponudb in je najcenejša od Tim pohištvo in to kar precej. Ali katera ima izkušnje z to firmo. Tole je naslov kjer sem si narisala omaro Vgradna omara

Dana

Mi smo ravno zaključili podoben projekt… Po pregledu nekaj ponudb smo se odločili ravno za Tim pohištvo, ker so se najhitreje odzvali. Najprej so poslali ponudbo, nato smo se dogovorili in so prišli še domov pogledat, izmeriti in svetovat. Kar je tudi pomembno: omaro smo dobili v dogovorjenem roku 🙂
Mi smo zadovoljni in jih res priporočam.

Izris na internetu je sicer malo zakompliciran. Najbolj pomembno pa mi je bilo da se cena po obisku in izvedbi ni spremenila glede na ponudbo, ki so mi jo poslali na osnovi konfiguratorja. Tudi drugače nimam pripomb.

nova
Uredništvo priporoča

Tudi mi smo potrebovali vgradno omaro. Zbrali smo kar nekaj ponudb, ampak smo se odločili za Akron. Je res da so med dražjimi, ampak glede na kvaliteto je vredno te cene. Na koncu nismo kupili le vgradne omare, ampak so nam komplet opremili stanovanje po meri in z okusom.

Meni žal Akron ni “sedel”, ker je izredno dolgo trajalo, da smo sploh dobili ponudbo. Po ogledu pa je cena naenkrat narasla za 30 %, brez kakšnih večjih sprememb v naročilu …

New Report

Close