Starševski čvek

Ali obstajajo Primorci desničarji?

Default avatar
Vsepovsod vidiš samo neke partizanske Primorce.
Default avatar
Kolikor so imeli sranja z tailjani je razumljivo...
Ni je bolj trajne stvari, kot so začasne rešitve.
Default avatar
Poglej rezultate volitev po manjših enotah. Že zdaleč ni cela Primorska ene barve.
Default avatar
Moj oce je strikten desnicar, tako da so, vendar v manjsini. ;)
Default avatar
jst10 je napisal/a:
In take ku si prebiksamo ze na Raubarkomandi!
Default avatar
JA! JAZ SEM JANŠEV ČLOVEK! ZA JANŠO ŽIVIMI, DIHAM, GA NOSIM V SRCU! ZJUTRAJ KO VSTANEM IN ZVEČER PREDEN GREM SPAT JE MOJA MISEL KAKO JE Z NAŠIM JANEZOM IN KAJ MU BODO ZLOBNI RDEČKARJI ZOPET PODTAKNILI.....

JANŠA JE NAŠ IN MI JANEZA IVANA JANŠE NE DAMO!!!!!!

VIVA LA JANŠA

WD40 še to... z Italijani smo meli pizdarij še pa još. Žal pa tud Ljubljana z njimi ni zaostajala in jih je celo občasno nesla. Pa tudi sedaj ne skopari z njimi. Sedaj je pa že tako, da smo bolj kolegialni z Italijni, kot z Ljubljano. Boljš shajamo z njimi,boljš se razumemo. Ti povem da mamo več od njih kot od Ljubljane

Primorci desničarji obstajajo.
Whitecow pa ša dva.
Vsi ostali smo ali levičarji ali komunisti (totalka levo).
Default avatar
anka partizanka je napisal/a:
In kje se spet skrivate v hosti k velikokrat na primorsko pičim mimo ?

Dol me ljudje dobesedno obožujejo in mi rinejo denar v roke...buh vej zakaj...

So pa res bolj taki tihi ljudje...pa ne vem zakaj..mogoče jih je mal prepihal ..hehe
my FB profil *********** my VIDEO **********my TVITER
Default avatar
atom...ant je napisal/a:
ej majstore.... a ti si Primorc? Smem vprašat od kje/iz kje si oz kje prebivaš. Ker midva z Vilidom, ki mimogrede živi v prestolnici št.2 imava kar nekaj skupnega.
whitecow je napisal/a:
Upam, da boš tudi tako govoril, ko bo meja spet pri Planini. Tudi v meni je ene četrt Tržačana, pa sem se naposlušal raznih štorij....Kar se JJ tiče, nisem ti ga fouš, ga lahko imaš,...;-)
Aja od Ljubljane pa nima nobeden prav veliko. Sem še kaj pozabil...... noope za enkrat je to.. to...
Ni je bolj trajne stvari, kot so začasne rešitve.
Default avatar
wd40 je napisal/a:
Glede meje je tko... ogromno, ogromno se je po vojni in v bivši jugi prodalo čez mejo oz se je šlo kupovat v Italijo. Meje zihr ne bo več, ker smo v Schengenu, pa v EU, ti pa lahko povem, da ne samo mi, ampak kar večji del Slovenije občuti mačehovski odnos Ljubljane do njih. Najbojl sveža zadeva je včerajšnji prostest v Škofji loki, pa današnji protest zoper LL

kar se tiče tega kolk mamo od Italijanov... poglej Gorenje in Smeg (sodelovanje). POglej, kdo vse hodi v Italijo nakupovat. Koliko mi tja prodamo (Italija je naš 2. ali 3. poslovni partner. Prva je Nemčija)....

Pač stvari so se obrnile zihr za vsaj 180 stopinj. Upam da bo tako tudi ostalo, oz da se bo sodelovanje še bolj okrepilo
Default avatar
Nisem ne za naše levičarje ne za desničarje. Ne mi kazat Janše, Arčona in company.
Sem pa ponosna na NOB, konec koncev je moja familija zadosti izgubila med 2.sv. vojno, po njej pa še več.
Default avatar
sončna Goriška je napisal/a:
So... drugace npr.Eva Irgl ne bi bila poslanka...