Forum.Over.Net

Starševski čvek

Postavite nemogoče vprašanje in dobili boste neverjetne odgovore! Anonimno in brez registracije. Največje slovensko virtualno mesto. Če ni objavljeno v tem forumu, se ni zgodilo!

Ali obstajajo Primorci desničarji?

Default avatar

je mogoče?

Vsepovsod vidiš samo neke partizanske Primorce.
Default avatar

wd40

Kolikor so imeli sranja z tailjani je razumljivo...
Default avatar

ni čist tko

Poglej rezultate volitev po manjših enotah. Že zdaleč ni cela Primorska ene barve.
Default avatar

fotkooo

Moj oce je strikten desnicar, tako da so, vendar v manjsini. ;)
Default avatar

anka partizanka

jst10 je napisal/a:
Seveda so...tudi na primorskem je velik normalnih ljudi katerim ni vseeno za slovensko zemljo.

Janša ja NAŠ !
In take ku si prebiksamo ze na Raubarkomandi!
Default avatar

whitecow

JA! JAZ SEM JANŠEV ČLOVEK! ZA JANŠO ŽIVIMI, DIHAM, GA NOSIM V SRCU! ZJUTRAJ KO VSTANEM IN ZVEČER PREDEN GREM SPAT JE MOJA MISEL KAKO JE Z NAŠIM JANEZOM IN KAJ MU BODO ZLOBNI RDEČKARJI ZOPET PODTAKNILI.....

JANŠA JE NAŠ IN MI JANEZA IVANA JANŠE NE DAMO!!!!!!

VIVA LA JANŠA

WD40 še to... z Italijani smo meli pizdarij še pa još. Žal pa tud Ljubljana z njimi ni zaostajala in jih je celo občasno nesla. Pa tudi sedaj ne skopari z njimi. Sedaj je pa že tako, da smo bolj kolegialni z Italijni, kot z Ljubljano. Boljš shajamo z njimi,boljš se razumemo. Ti povem da mamo več od njih kot od Ljubljane

atom...ant

je mogoče? je napisal/a:

Primorci desničarji obstajajo.
Whitecow pa ša dva.
Vsi ostali smo ali levičarji ali komunisti (totalka levo).
Default avatar

jst10

anka partizanka je napisal/a:
jst10 je napisal/a:
Seveda so...tudi na primorskem je velik normalnih ljudi katerim ni vseeno za slovensko zemljo.

Janša ja NAŠ !
In take ku si prebiksamo ze na Raubarkomandi!
In kje se spet skrivate v hosti k velikokrat na primorsko pičim mimo ?

Dol me ljudje dobesedno obožujejo in mi rinejo denar v roke...buh vej zakaj...

So pa res bolj taki tihi ljudje...pa ne vem zakaj..mogoče jih je mal prepihal ..hehe
my FB profil *********** my VIDEO **********my TVITER
Default avatar

whitecow

atom...ant je napisal/a:
je mogoče? je napisal/a:

Primorci desničarji obstajajo.
Whitecow pa ša dva.
Vsi ostali smo ali levičarji ali komunisti (totalka levo).
ej majstore.... a ti si Primorc? Smem vprašat od kje/iz kje si oz kje prebivaš. Ker midva z Vilidom, ki mimogrede živi v prestolnici št.2 imava kar nekaj skupnega.

večinoma levi

Poznam enega Primorca, ki je totalno navdušen nad Hitlerjem. On voli Janšo. Še ene par janševcev poznam, drugače pa ja, so večinoma levi.
Default avatar

wd40

whitecow je napisal/a:
JA! JAZ SEM JANŠEV ČLOVEK! ZA JANŠO ŽIVIMI, DIHAM, GA NOSIM V SRCU! ZJUTRAJ KO VSTANEM IN ZVEČER PREDEN GREM SPAT JE MOJA MISEL KAKO JE Z NAŠIM JANEZOM IN KAJ MU BODO ZLOBNI RDEČKARJI ZOPET PODTAKNILI.....

VIVA LA JANŠA

WD40 še to... z Italijani smo meli pizdarij še pa još. Žal pa tud Ljubljana z njimi ni zaostajala in jih je celo občasno nesla. Pa tudi sedaj ne skopari z njimi. Sedaj je pa že tako, da smo bolj kolegialni z Italijni, kot z Ljubljano. Boljš shajamo z njimi,boljš se razumemo. Ti povem da mamo več od njih kot od Ljubljane
Upam, da boš tudi tako govoril, ko bo meja spet pri Planini. Tudi v meni je ene četrt Tržačana, pa sem se naposlušal raznih štorij....Kar se JJ tiče, nisem ti ga fouš, ga lahko imaš,...;-)
Aja od Ljubljane pa nima nobeden prav veliko. Sem še kaj pozabil...... noope za enkrat je to.. to...
Default avatar

whitecow

wd40 je napisal/a:
whitecow je napisal/a:

VIVA LA JANŠA

Upam, da boš tudi tako govoril, ko bo meja spet pri Planini. Tudi v meni je ene četrt Tržačana, pa sem se naposlušal raznih štorij....Kar se JJ tiče, nisem ti ga fouš, ga lahko imaš,...;-)
Aja od Ljubljane pa nima nobeden prav veliko. Sem še kaj pozabil...... noope za enkrat je to.. to...
Glede meje je tko... ogromno, ogromno se je po vojni in v bivši jugi prodalo čez mejo oz se je šlo kupovat v Italijo. Meje zihr ne bo več, ker smo v Schengenu, pa v EU, ti pa lahko povem, da ne samo mi, ampak kar večji del Slovenije občuti mačehovski odnos Ljubljane do njih. Najbojl sveža zadeva je včerajšnji prostest v Škofji loki, pa današnji protest zoper LL

kar se tiče tega kolk mamo od Italijanov... poglej Gorenje in Smeg (sodelovanje). POglej, kdo vse hodi v Italijo nakupovat. Koliko mi tja prodamo (Italija je naš 2. ali 3. poslovni partner. Prva je Nemčija)....

Pač stvari so se obrnile zihr za vsaj 180 stopinj. Upam da bo tako tudi ostalo, oz da se bo sodelovanje še bolj okrepilo

sončna Goriška

Nisem ne za naše levičarje ne za desničarje. Ne mi kazat Janše, Arčona in company.
Sem pa ponosna na NOB, konec koncev je moja familija zadosti izgubila med 2.sv. vojno, po njej pa še več.
Default avatar

whitecow

sončna Goriška je napisal/a:
Nisem ne za naše levičarje ne za desničarje. Ne mi kazat Janše, Arčona in company.

Brulca žal ne morete met, ker je v Ljubljani... Lahko vam pa posodmo našega Marjana....
BTW KOlk je bil pa Brulc kaj okej? je v redu županoval al je bil disaster

Sem pa ponosna na NOB, konec koncev je moja familija zadosti izgubila med 2.sv. vojno, po njej pa še več.

ne, ne in ne

Primorci so krasni ljudje, tako da ne.
Default avatar

Barca

So... drugace npr.Eva Irgl ne bi bila poslanka...