Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Zakaj 30+ letnim ženskam rečejo kar “stare babe”?

Zakaj 30+ letnim ženskam rečejo kar “stare babe”?

zadnje čase opažam, da jih veliko (predvsem moški) take punce daje že kar na odpis, češ da so stare, samo še na forumih, brez življenja… se spotikajo ob tiste, ki so pri teh letih samske, kako ne bojo nikoga spoznale oz. težko v tej starosti 30+…

zakaj se tako vtikate v to in zakaj jih imate za stare, ne več “uporabne”? saj pa 30 še ni neka starost no.

30+ letne samske ženske brez otrok so v bistvu pametne, delajo kariero(kolikor jo lahko v Sloveniji), skrbijo zase da se osamosvojijo, in si ne nagrbančijo enega tipa ki jim bo sral po glavi. Tipi ki pa vidijo takšne ženske so pa v bistvu ljubosumni, ker veliko teh 30+ letnic izgleda odlično, izgledajo stare tam okoli 25 let, so postavne, urejene, brez prtljage, brez zmešanih tipov okoli sebe, niso toliko v stresu kot tiste ki imajo otroke in možove, in bajte in stanovanja kupljena na kredit….in še in še..

53 – a nej se pol kar obesim al kaj? Pa samska sem bila do 33. leta… najbrž bi se že takrat morala.

haha kar tolaži se…


Pomoje samo zato, da se sami bolje počutijo. Frustracije so hudič…

Politicians should be replaced like diapers, often for the same reason Mark Twain

Zato, ker bo večina moških raje z 25-letnico kot 30+letnico, če bi imeli na izbiro 😉

Zato ker so določeni tipi kljukci in bo raje z eno 23 letno šmrkljo ker mislijo da je pač naivna in nima pojma od lajfa in bo prenašala njihove kuzlarije. Une 30+ ženske so dale skozi že take in drugačne stvari in hitreje pogruntajo kam pes taco moli.

vtikajo se zato, ker nimajo pametnejšega dela
pa še malo čez les so…….ne malo, VELIKO

sploh ni nujno…lahko je ena 23-letnica veliko več izkusila v odnosih in nasploh v življenju kot kakšna 30-letna. leta še ne prinesejo nujno avtomatske zrelosti.

moški pa itak vedno pravijo – mlajše so slajše

Mene pa zanima, od kod vam ideje, da so mlade vedno lepotičke, razen če so zanemarjene ali debele, 30+ pa grde. Zgleda, da samo za compom visite in žensk v živo še videli niste. Obstajajo mladenke pod 20, ki jih moški še pogledajo ne, in 30+ letnice, ki še kako burijo domišljijo. Pa to seveda ne pomeni, da človek z leti postaja vse lepši, ampak da niso zgolj leta kriva za grdoto. Ena rahlo postarana s sicer lepo postavo in obraznimi potezami si vseeno lažje vbrizga botox ipd., kot pa se lahko polepša ena 20-letnica z neskladnimi, odbijajočimi obraznimi potezami in čudno postavo. V takih primerih pogosto še lepotna kirurgija ne more dosti pomagati.

Moški imamo raje mlajše zato, ker so še bolj živahne in zabavne, niso tako zategnjene in resne kot 30+

pa kaj še, to si samo mislite, so pa zato bolj izkušene……

Ja itak, če nonstop visite samo na računalniku ste jako izkušene, zzz……..polne življenjskih izkušenj in izkušenj v odnosih lol

zakaj vas to skrbi? Sej ste vesele, da ste samske? Kaj vas briga, kaj si tipi mislimo o vas.

Ja, nekatere 30letnice furajo kariero. Tam nekje do štiridesetega jim uspe. Potem imajo pa na izbiro. Ostati na vekov veke samske, ali pa vzeti v oskrbo kakega klošarja. Ker je partnerstva željnih klošarjev malo, večina izvisi. Te potem dneve preživijo na forumih in podpihujejo druge, naj ostanejo samske. Ker več kot jih je, manj izgubljeno se počutijo.

30 letnice smo zatežene in vemo kaj hočemo od življenja. Pa tudi po videzu je mnogokrat tako, da se par let že ful pozna. 23 letnica zgleda sigurno drugače kot 28 letnica in seveda drugače kot 33 letnica.

Moški so ostali v puberteti in padajo na pubertetnice. No, tja do 25 let stare. take mladenke so navadno tudi lepše in nimajo gub.


Pubertetniki ostanejo v puberteti, moški odrastemo, se vedemo letom primerno in izbiramo med sebi enakimi…

Politicians should be replaced like diapers, often for the same reason Mark Twain

vsaj ena ki pove kako dejansko je…


Pubertetniki ostanejo v puberteti, moški odrastemo, se vedemo letom primerno in izbiramo med sebi enakimi…[/quote]

Ja za se poročit izbirate med sebi enakimi. Za pogledat (da ne rečem kej drugega) pa izbirate une ta mlade.

Jaz sem 33 in imam že par gubic in tudi točno 6 sivih las sem si našla in se bom mogla začet barvat. pa otroka tudi že imam, zato sem absolutno nezanimiva. Preskok se je zgodil, ko sem rodila. Od takrat dalje, me moški ne obletavajo več. No, sej prej me tudi niso ravno obletavali, so se pa malo slinili… pa tko…


Pubertetniki ostanejo v puberteti, moški odrastemo, se vedemo letom primerno in izbiramo med sebi enakimi…[/quote]

Ja za se poročit izbirate med sebi enakimi. Za pogledat (da ne rečem kej drugega) pa izbirate une ta mlade.

Jaz sem 33 in imam že par gubic in tudi točno 6 sivih las sem si našla in se bom mogla začet barvat. pa otroka tudi že imam, zato sem absolutno nezanimiva. Preskok se je zgodil, ko sem rodila. Od takrat dalje, me moški ne obletavajo več. No, sej prej me tudi niso ravno obletavali, so se pa malo slinili… pa tko…[/quote]

Aaa 33, no pa tako povej… Zame si premlada;-)

Politicians should be replaced like diapers, often for the same reason Mark Twain

Ne vem v katerih krogih so 30+ ženske stare babe. Glede na to, da dandanes večina 40 letnic zgleda še precej mladostno in nekatere dobro ohranjene abrahamovke zgledajo kot so v starih časih zgledale tridesetletnice. Večina nas kar težko določi starost pri ženski, ki je dobro negovana in je skrbela zase tako, da je v teh časih imenovanje 30+ za staro babo precej zgrešeno. Trend ohranjanja mladostnega videza praktično do smrti je zelo aktualen, ljudje hodijo na razne tretmaje, botokse, pomlajevalne laserske opreracije, liposukcije…Verjetno je za najstnika res 30+ stara baba in prav je tako naj se raje zanimajo za svoje vrstnice kot milfe, kar je bilo v zadnjem času zelo popularno.

30+ letnica v družbi 5o letnega poslovneža ni stara, kot dekle, ki išče partnerja, ki si želi otroka pa je stara. Včasih so jim rekli stara devica. Danes ni devica, ni pa sposobna prilagajanja, ker ima karierro, svoj prav in ne odstopa niti za mm. Težko dobi sebi primernega partnerja in potem vzame oplojevalca s katerim nekako furata še verjetneje pa gresta narazen.

Mi je hecno, da bi si pri 36 rekla da sem punca in hecno mi je, da bi se moškemu mojih let reklo fant. Odrasla ženska sem. Sicer pri sebi gledam kje v življenju sem in seveda tudi izgled. Gubice so, vendar še niso moteče, vidim pa pri kolegicah npr. 3 leta starejše, je že velika razlika. Stara baba se zdim mlajšim od mene, jasno. Me sploh ne gane, sploh ne razumem zakaj bi me.. Se mi zdi, da se malo starejšim ali tistim istih let zdim precej mlajša in se mogoče bolj vprašam, če izgledam otročja, neresna ali pa premalo samozavestna. Ampak mlajši od mene zdetektirajo, da ne pašem tja ;).. In sploh ne razumem zakaj bi se obremenjevala, če pri 36-ih zgledam stara 36.

Sem pa nekaj opazila, ženski se pogled v očeh spremeni, ko postane mati. Nekako bolj strmeč je. Je to še kdo opazil? Meni tega narava še ni dala..

60+ so zakon, da nebo kdo relel da sem pedofil 😉


Mhm, pa še boljš penzijo imajo;-)

Politicians should be replaced like diapers, often for the same reason Mark Twain

New Report

Close