Forum.Over.Net

Ženski in Moški čvek

Kaj menijo ženske o moških in kaj moški o ženskah? Kje tičijo razlike in kje podobnosti med spoloma? Ali smo res ženske z Venere in moški z Marsa?

prijateljstvo med moškim in žensko NE obstaja!.....

Default avatar

14690

to je edina resnica, naivni so tisti, ki verjamejo, da sta lahko le prijatelja, ponavadi že na začetku vsaj nekdo čuti nekaj več in potiho upa da bo kaj, ali pa se to zgodi sčasoma. razlog? ker je dejstvo, da noben človek nima interesa, da bi se družil z nekom, ki ga fizično ne privlači, ne glede na to kako dobra družba je...
Default avatar

a res ?

14690 je napisal/a:
to je edina resnica, naivni so tisti, ki verjamejo, da sta lahko le prijatelja, ponavadi že na začetku vsaj nekdo čuti nekaj več in potiho upa da bo kaj, ali pa se to zgodi sčasoma. razlog? ker je dejstvo, da noben človek nima interesa, da bi se družil z nekom, ki ga fizično ne privlači, ne glede na to kako dobra družba je...
Torej si zbiraš samo lepe moške za prijatelje?
Torej grdi ljudje ne morejo imeti prijateljev?
Default avatar

o okoliščinah

14690 je napisal/a:
Preprosto: sem rada v njegovi družbi, se ob njem včasih nasmejim do solz in mu lahko samo privoščim tako fajn ženo, kot jo ima. To traja že kar nekaj let...
Default avatar

no tole

a res ? je napisal/a:
14690 je napisal/a:
lepota je relativna stvar...
kdo pa so grdi ljudje...po kakšnih kriterijih jih določaš,d a so grdi - torej grdi za vse in tisti lepi tore lepi za vse enako
Default avatar

Sploh ne drzi

Iz lastnih izkusenj ti povem, da tvoja teorija sploh ne drzi.
Default avatar

wd40

Pha. Imam kup znank, ki hočejo biti samo prijateljice;-)
Default avatar

a res ?

no tole je napisal/a:
a res ? je napisal/a:
14690 je napisal/a:
kdo pa so grdi ljudje...po kakšnih kriterijih jih določaš,d a so grdi - torej grdi za vse in tisti lepi tore lepi za vse enako
Recimo meni so od nekdaj govorili, da sem grda. Moji kolegici pa že od nekdaj, da je lepa.
Default avatar

oblekicca

Seveda je možno prijateljstvo med moškim in žensko vendar morata imeti oba stvari razščiščene v glavi in poznati meje do kje sega prijateljstvo in kje se začne nekaj kar ima že drug naziv. Tudi intenzivnost prijateljevanja je zelo pomembna, če kdo od njiju začuti potrebo po daljših druženjih in išče možnosti skupnega preživljanja, kjer bi se lahko zgodilo še kaj več potem gre tukaj že za možnost partnerstva.
Default avatar

tkole

pomoje je pa tako, da imajo te probleme z moško-ženskimi prijateljstvi res samo tisti privlačni moški in ženske, ki jih nasprotni spol težko vidi kot samo svojega prijatelja oz prijateljico.

imam prijateljico, ki jo nikoli nihče ni videl kot samo prijateljico četudi so se pretvarjali, da so samo prijatelji, dokler si niso opogumili in ji priznali čustev. ponavadi se je potem ko jih je zavrnila tisto prijateljstvo tudi končalo.
Default avatar

Riba

oblekicca je napisal/a:
Seveda je možno prijateljstvo med moškim in žensko vendar morata imeti oba stvari razščiščene v glavi in poznati meje do kje sega prijateljstvo in kje se začne nekaj kar ima že drug naziv. Tudi intenzivnost prijateljevanja je zelo pomembna, če kdo od njiju začuti potrebo po daljših druženjih in išče možnosti skupnega preživljanja, kjer bi se lahko zgodilo še kaj več potem gre tukaj že za možnost partnerstva.
Zelo lepo napisano. Če se držiš zgornjega, tovrstna prijateljstva še kako dobro funkcionirajo. Iz lastnih izkušenj :-)
Default avatar

oleoler

ženske, kar vprašajte kakega svojega "prijatelja", če bi seksal z vami, pa vam bo takoj jasno kako je s temi "samo prijatelja sva" haha ;) se grem stavit, da vas ne bi zavrnil.
Default avatar

rej ja

Riba je napisal/a:
oblekicca je napisal/a:
Zelo lepo napisano. Če se držiš zgornjega, tovrstna prijateljstva še kako dobro funkcionirajo. Iz lastnih izkušenj :-)
Ja, in če se držiš tega, potem pravzaprav ne gre za prijatelje, pač pa bolj kolege. :-))
Dejansko pa vedno vsaj pri enem vodi v željo po tistem več.
Default avatar

lčuuz

Se strinjam, da je vsaj pri moškem verjetno simpatija. Ženske znamo biti vsaj prijateljice, vsaj jaz s tem nimam problemov. Ampak če se moški lahko sprijazni s tem, da bosta samo prijatelja, potem sta lahko. Po tem principu imam zelo dobrega prijatelja že 18 let (dvakrat mi je izpovedal ljubezen, jaz pa svojo neljubezen, ni pa se me nikoli dotaknil).
Default avatar

točno to, res!

lčuuz je napisal/a:
Se strinjam, da je vsaj pri moškem verjetno simpatija. Ženske znamo biti vsaj prijateljice, vsaj jaz s tem nimam problemov. Ampak če se moški lahko sprijazni s tem, da bosta samo prijatelja, potem sta lahko. Po tem principu imam zelo dobrega prijatelja že 18 let (dvakrat mi je izpovedal ljubezen, jaz pa svojo neljubezen, ni pa se me nikoli dotaknil).
:-))) Sori, samo ti tiščiš glavo v pesek. Tisti tvoj "prijatelj" gleda na to drugače in v bistvu še vedno upa, da bo pa nekoč uspešen pri tebi...Eh, daj no - bi bilo fer do njega, da se ne igraš z njim (če že on ne more tega prekiniti).
In potem ti praviš, da je takšno prijateljstvo možno?!? Daj no!
Default avatar

...................

moški načeloma ne rabi prijateljic, ne išče si najboljše prijateljice (za na pir ima moške kolege) ampak želi partnerico in seks. noben moški ne bo izgubljal svojega časa in se družil z punco, ki mu ni vsaj malo všeč.
Default avatar

težko verjetno, pa resnično

tkole je napisal/a:
pomoje je pa tako, da imajo te probleme z moško-ženskimi prijateljstvi res samo tisti privlačni moški in ženske, ki jih nasprotni spol težko vidi kot samo svojega prijatelja oz prijateljico.

imam prijateljico, ki jo nikoli nihče ni videl kot samo prijateljico četudi so se pretvarjali, da so samo prijatelji, dokler si niso opogumili in ji priznali čustev. ponavadi se je potem ko jih je zavrnila tisto prijateljstvo tudi končalo.
Grem stavit, da ta tvoja prijateljica še vedno vneto zagovarja moško-ženska prijateljstva. Je tako? :-)))
Default avatar

žlička

Se strinjam, da je v ozadju vedno nek obojestranski (skrit) interes...Ženske ponavadi iščejo čustveno oporo v prijatelju in se na tak način navežejo nanj, moški pa ponavadi upa, da ji bo zlezel pod hlačke sčasoma. Zakaj bi nekdo kofetkal in hodil na pijače z eno, ki mu je grda? Še nisem naletel na takega.

Iskrenih žensko-moških samo prijateljstev je zeeeeeloooo malo.
Default avatar

jao jao buuu

14690 je napisal/a:
ti kar ostani prepričana v svoje, jaz pa v svoje: JE možno!

po tej tvoji teoriji potem tudi prijateljice ne morem imeti ... kaj veš, če ne čuti kaj do mene :)
Default avatar

no tole

a res ? je napisal/a:
no tole je napisal/a:
a res ? je napisal/a:

Recimo meni so od nekdaj govorili, da sem grda. Moji kolegici pa že od nekdaj, da je lepa.
a to so kriteriji...?