Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Spolnost Mladi, ljubezen in spolnost help, čimprej prosim

help, čimprej prosim

Živjo! Zdi se mi, čeprav nisem 100%, da sem po nesreči popila eno ali dve mravlji. Ker sem sedela zunaj na soncu (se učila) in sem imela pijačo zraven… no, vzela sem kozarec in naredila nekaj požirkov in imam grozen filing, da sem popila mravljo (če ne celo dve mravlji).

To se je zgodilo približno 10 minut nazaj.
Zdej ne vem…. enkrat oziroma že večkrat sem slišala prabit (in od mame, none,…), da če poješ mravljo imaš pol huuude bolečine (trebuh,pa to..)…..

Mislim..ne vem kaj naj sedaj pričakujem oziroma kaj naj naredim…

Se je komu že kdaj zgodilo to??? Kako zgleda?? (mislim, da me že nekaj zvija…..)
:((((((((((((

Hvala za odgovore!!!

ena moja kolegica jih je ponoči, ko pač ni videla, popila vsaj kšnih deset, ko je nagnila iz kozarca ob postelji….:) pa ni bilo hudega.
za dve mravlji se pa res ne sekiraj, veš koliko pajkov in drugih insektov poješ ponoči, pa sploh ne veš?!
kriza je edin, če si na dieti, ker so menda precej kalorične :DDD hecaaam te:P

**************** I`m all that!

The average chocolate bar has 8 insects’ legs in it.
The average human eats 8 spiders in their lifetime at night.
The average person swallows 8 spiders a year.
There are 1 million ants for every person in the world.
It only takes 7 pounds of pressure to rip your ear off.

aja ta tazadnji je mal tko… :))

Vir:

lp ajs

nova
Uredništvo priporoča

It is reported that the average American eats roughly one pound of insects during his or her lifetime. Although there are now several restaurants on the east coast that serve insect-based items on their menu, for most citizens this consumption occurs accidentally as they consume fresh produce, cereals and other food items containing insects.

lp ajs

Aja, priporočajo še:

The Eat-A-Bug Cookbook. David George Gordon. Ten Speed Press. Berkeley CA. 1998.

lp ajs

Mnjami –

v glavnem, pejt se nazaj učit na sonce, s kremo se namaži, pa marelo vzemi, ker bo vsak čas dež :))

lp ajs

Če bi bla ena ne bi blo panike. Dve se pa lahko začneta razmnoževati. In kaj bo pol, ko bodo otroc. Itak, da morjo met streho nad glavo. Ta stari mravlji bosta začeli graditi mravljišče v tvojem trebuhu in to bi znal bit zajeban.

_________________________________________________________________________ Dragon - Bog ima obraz.

Panika ej! Črpanje želodca takoj – veš to da ti mravljinčna kislina lahko raztopi želodec, tkivo, kožo in vse ostalo. Pol začneš puščat. Zvijanje je že prvi znak začetka delovanja kisline ;)))

_________________________________ Inaction is a Weapon of Mass Destruction.

sploh če danes sediš na soncu…:)

lp ajs

Natanko to se je pripetilo Tejči in sicer ko je bila stara 14 let.Na vrtu je pila limonado in zraven popila mravljo. Bljak, fuj.

Pa ni bilo nič hudega, tako da s enimaš kaj sekirat.

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

Ja, ampak kot pravi Dragon, šlo je za eno mravljo, tu ni panike. Dve sta pa že kriza. Prijateljici od moža od moje konjade se je zgodilo, da je po grozovitih bolečinah v trebuhu (mravljična kislina) videla, da so si mravlje (bila jih je že cela kolonija, ker so se namnožile) utrle pot skozi njen popek – še dobro, da je imela piercing, da jim ni bilo treba razžirati še kože. Skratka, takoj v bolnišnico na črpanje želodca, če ni že prepozno. Džizs, pa kaj ljudje še vedno živijo v taki ignoranci, da ne vedo, kaj se lahko zgodi, če požreš dve mravlji.

Ma nč ti ne bo, tko k je rekla Julie. Žužke papamo še pa još, pa tega sploh ne vemo, tko da ne skrbi.

vesel sem, da nisi moski.

*Dir je kamjeje mjeto? Dir je biu?*

evo izjava ko bog!

_________________________________ Inaction is a Weapon of Mass Destruction.

kok pajkov in druge golazni poješ med spanjem pa se niti ne zavedaš pa je s tabo še vedno use ok

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close