Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Močenje postelje pri odraslih

Močenje postelje pri odraslih

Ve mogoče kdo kaj je lahko težava, če odrasla oseba, ki je fizično zdrava, 2x v enem samem mescu pomoči posteljo?
Pa ne alkoholizirana ali kakorkoli zadeta, brez kakršnihkoli zdravil, nobenih vnetij. Je pa recimo v hudem stresu.
Je lahko tudi pri odraslih stres vzrok?
Pri otrocih je to možno, ampak pri odraslih?

Tudi pri odraslih je lahko močenje postelje posledica stresa.

..

Ne, fizični vzroki niso bili krivi. Stres pa je bil hud in dalj časa trajajoč (v letih).
Sem pa drugače dobrih 30. Ko je bil stres mimo, se ni več ponovilo. Samo se bojim, da bi se mi spet. Sploh, da bi se to zgodilo recimo nekje od doma, kje na dopustu ali pa pri fantu ali…
Saj, ko je začelo teči, sem se zbudila, ampak prepozno, je že bilo vse mokro.
Hudo nerodna reč.

Pojdi se pogovorit z osebnim zdravnikom, no, ne tukaj.

Veš zakaj so anonimni forumi?

anonimni forumi so zato, da ti nekdo pravilno in anonimno svetuje, POJDI K OSEBNEMU ZDRAVNIKU, KI POZNA REŠITVE.

Moje vprašanje ni bilo takšno.

se starejši tako zapustijo, posebno še, ko so v penziji. Za mojim atom je zmeraj vse posrano in poscano (postelja, gate, hlače, …).

Potem pa to še skriva, pokrije z rjuho in deko, skratka postelje, kot da je vse v najlepšem redu, notri pa …..in misli, da potem tega nihče ne bo opazil. Pa saj že smrad takoj udari v nos neznosno!

Tegobe imate zaradi izjemno slabe psihične slike.Pojdite do zdravnika ali specijalista,na pogovor in na kakšno terapijo.Slabo stanje psihe na ljudeh pušča različne posledice,torej udari v organizmu tam,kjer smo najbolj ranjivi.Najprej pozdravite živce in potem bo tudi močenje v posteljo prenehalo.

Ne bo vam pa v vsem tem škodilo pregrevanje omenjenih organov.To storite tako,da nekaj dni nosite kakšne tople nogavice,tangic se izognite,sa da biti ženska tudi brez njih..Zvečer dajte v termo blazino izredno toplo vodo in se vlezite k počitku.Lahko da je mehur zaradi prehlada malo ogrožen,za kar je stres še dodatni vspodbujevalnik do omenjenih težav.

Tegobe imate zaradi izjemno slabe psihične slike.Pojdite do zdravnika ali specijalista,na pogovor in na kakšno terapijo.Slabo stanje psihe na ljudeh pušča različne posledice,torej udari v organizmu tam,kjer smo najbolj ranjivi.Najprej pozdravite živce in potem bo tudi močenje v posteljo prenehalo.

Ne bo vam pa v vsem tem škodilo pregrevanje omenjenih organov.To storite tako,da nekaj dni nosite kakšne tople nogavice,tangic se izognite,sa da biti ženska tudi brez njih..Zvečer dajte v termo blazino izredno toplo vodo in se vlezite k počitku.Lahko da je mehur zaradi prehlada malo ogrožen,za kar je stres še dodatni vspodbujevalnik do omenjenih težav.[/quote]

Sicer hvala za nasvet, ampak ta težava se mi je zgodila par let nazaj. Kot sem že napisala, nisem več pod stresom. Samo sprašujem, če je že kdo slišal za take težave pri odraslih.
Tangic sploh nikoli nisem nosila :). Nimam težav s sečili, nisem še nikoli imela vnetja.

New Report

Close