Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek potrdilo o nekaznovanosti

potrdilo o nekaznovanosti

Prosim vas za pomoč,

za sprejem delavca v VIZ mora ta kot obvezni dokument predložiti še Potrdilo o nekaznovanosti.

Koliko časa je lahko to potrdilo staro?

Na spletni strani ni definirano koliko mora biti potrdilo staro, piše, da je odvisno od posameznega področja

A mogoče kdo ve in kje se dobi relevantno informacijo?

Hvala in lep pozdrav

Obrazec se natisne, izpolni, pošlje na Ministrstvo za pravosodje v Lj ( župančičeva ulica ) in ti z žigom pošljejo nazaj.

http://e-uprava.gov.si/e-uprava/dogodkiPrebivalci.euprava?sid=650&zdid=1207

Postopek do potrdila poznam, vendar koliko časa še lahko uporabiš isto potrdilo?

Veljavnost potrdila o nekaznovanosti

Zahtevana stopnja ažurnosti potrdila iz kazenske evidence je povsem odvisna od osebe ali organa, ki mu je potrdilo namenjeno – potrdilo samo po sebi glede časovne veljavnosti namreč nima posebnih omejitev.

sej vam pravim, da vem, da na spletni strani e-uprave piše zgoraj navedeno. prosila bi vas za inf. Ne vem pa če je kje splošno znano če ima za VIZ stopnja ažurnosti kak datumski limit.

hvala

Ko smo to rabili mi je bil pogoj, da potrdilo ni starejše od 6 mesecev. Če ima VIZ drugačne pogoje, pa preveri pri njih.

Kaj je z tabo ženska, kaj ti ni jasno ?

OSEBA KI POTREBUJE ZARADI SVOJE ZAPOSLITVE POTRDILO O NEKAZNOVANOSTI, gre na spletno stran ali na iskalniku goodle napiši Potrdilo o nekaznovanosti, ga natisne, ga izpolni in pošlje Ministrstvu za pravosodje in če ni kaznovana, ministrstvo z žigom in podpisom vrne potrdilo domov, nato ga oseba izroči delodajalcu.

In kaj tebi ni jasno? Lahko ima doma že tako potrdilo, pa je bilo izdano pred recimo 3 meseci. Sedaj jo pač zanima, ali mora dobiti novo potrdilo, ali lahko pošlje to – čisto enostavno, brez nesramnosti.

pilerija in je že potrebno začeti kreg…
sprašujem, ker sem mogoče BLOND

jaz vse te postopke poznam…ampak kaj?????
a če jaz kot morebitni DELODAJALEC dobim potdilo iz januarja 2013 ali ga lahko sprejmem kot relevantno ali moram zahtevati od bodočega zaposlenega da dobi novo.

želim izvedeti kje piše za VIZ koliko mora biti staro to potrdilo

Res ne kapiram. Nekdo rabi neko potrdilo in ne ve, če je tisto, ki ga (morebiti) že ima, ustrezno. In gre spraševat xy ljudi na nekem forumu, če je v redu, namesto da bi vprašal tja, kjer to potrdilo zahtevajo… Čist skregano z vsako logiko.

S takšno logiko (možgani), definitivno nisi primerna za to delovno mesto. Bog nas obvarji “strokovnjakov”, ki svojo usodo polagajo v roke anonimnih iskalk socialne pomoči in upokojenih frizerk. Še nasvet. Povprašaj še lokalnega poštarja kaj meni o tem in pa župnika.

Ponavadi je res 6 mesecev.
LP!

Ti pa zapri kljun in ne tapkaj, če ne veš odgovora! Poberi se delat!


sprašuje, če obstaja kakšno uradno določilo, do kdaj je potrdilo veljavno, ki bi veljalo splošno za vse in ne sprašuje za osebno mnenje vsakega posameznika.

Za pridobitev dovoljenja za prebivanje in podobnega potrdilo o nekaznovanosti velja tri mesece. Ne vem zakaj bi bilo za slovenske državljane drugače…

Včasih se pri javnih naročilih pojavlja zahteva, da potrdilo ne sme biti starejše od enega meseca. Tako, da vprašanje avtorice vsekakor ni neumestno, kakor eni prikazujejo. Odgovora na njeno vprašanje pa na žalost ne vem.

Koliko staro je lahko potrdilo določi delodajalec. V državnih ustanovah in javni upravi je navadno ne več kot 3 mesece. Če gre za privat firmo, pa ni vezan delodajalec na zakon, sam določi koliko starega želi.

New Report

Close