Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Spolnost Mladi, ljubezen in spolnost Evrovizija predizbor

Evrovizija predizbor

Ammm če je kdo gledal? Pesmi so ble čist povprečne oz. še prej podpovprečne, nekaj svetlih izjem, ki so mogoče mal izstopale iz te žalosti in so še nekak poslušljive (Kate Ryan, Corola, Anžej Dežan, HariMatahari)…mislm ves **** je šel naprej, sam mi spet ne…pa naš sploh ni bil slab napram ostalim izvajalcem, za moj okus je bil med boljšimni…

…sploh pa npr. Finske pošasti so totalno mim za na izbor, Litva s tisto šalo wannabe “We are the champions tralala” totaln ****, Nizozemske so se trudle bit Shakire pa Ruslane…Ruski celebrity wannabe…pa una Britanska avša…uglavnem svašta…

Nevem kako to, da smo kljub solidnemu izvajalcu ostali čist neopaženi…seveda pa so vsi naši jugo bratje spet v finalu….Ma nč jst bom kr za Štiklo navijala :))))))))

Sem pa zihr da je bla (bi bla) Spiderju všeč Makedonka :DDDD

se strinjam.

Za Slo in Belgijo mi je ful čudn, da nis(m)o v finalu.

Mah pri EU-vision in Miss World imamo še vedno zanič lobiste….:P

_________________________________ Inaction is a Weapon of Mass Destruction.
nova
Uredništvo priporoča

finci so me totalno navdušl (še bl kt sm bla navdušena že prej)

HARD ROCK HALLELUJAH!

konkurenca je bla kr huda, ful pesmi mi je blo všečnih (čeprov sem po duši rokerca, ampak tut esc pogledam mau za spremembo, hehehe), ql mi je d so naprej ukrajina, litva (caaarji :)), rusija, makedonija…

ok za bih pa irsko še zastopm d sta šle naprej, eni majo pač radi balade, sam turčija mi je pa čist mim.. hm

aja pa carola mi tut ni všeč .. too overrated…

uglavnem – naj zmaga najboljši! (LORDI :))

Sicer nisem gledal (sam mal na koncu, ko so pokazal vse), ampak uni Finci, Lordi al kaj, so mi bli kul. Pa Litva mi je bla tud ok s svojim “Boli nas ***** za Eurosong mi smo itak prvaki…”:), čeprav je komad beden. Dežan pa itak nima za burek s tisto brado s Ponte Rossa, ampak sej ga bo Mario potolažu, hehe….

_________________________________________________________________________ Dragon - Bog ima obraz.

ahaha ampak najbolj smešno je prve dni po evrosongu, ko je vsako leto ista pesem.. po vseh forumih:
“sicer nisem gledal, ampak sem malo ujeu”
“slučajno sem videl, pa sem poslušal nekaj cajta”

ampak ubistvu vsi vse vejo, znajo vsakga spluvat k je fušu itd. :))

Evrovizija:

Posleica: Ups?!?!

Rešitev:

uf…za las 🙂

lp ajs

LORDI!! :))) Go, go ..

Dopolnitev:

😉

_________________________________ Inaction is a Weapon of Mass Destruction.

hehe…fajn stran

lp ajs

ma kdo link od dezanovga nastopa?

*Dir je kamjeje mjeto? Dir je biu?*

meni osebno se zdi,da so sle naprej najslabse pesmi.

Jest sn za Severino!!!

Jaz sem videla samo še konec. Kdo pa sta bila voditelja?

Nikoli ne bomo zmagali oz. šli naprej pa, če bomo imeli super komad, ker ne doniramo dovolj denarja…Tukaj je samo politika – ta šow je samo kamuflaža.. 🙂

********************************************* We all know that cats rule the world!

Lordi so zakon! Men gre Evrovizija že itak totalno na K. Jaz glasujem za Lordi

seveda, ceu svet je ena sama velika kamuflaža
(grčija ima gotovo veliko denarja za podkupnine.. pa ukrajina z ruslano.. eh ja..)

Ej uno britansko avšo bi z užitkom pokavsal… hehe…. pa tisto rusko bejbo tut….. Aja… a pele so pravte:) LOL…. Jst sm jih samo gledal:)

ja, tipi ste letos kar prišli na svoj račun… za nas punce pa skoraj nič užitnega 🙁

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close