Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Slovenci v vrstah pred Rdečim križem in Karitasom, država pa financira “izbrisane”

Slovenci v vrstah pred Rdečim križem in Karitasom, država pa financira “izbrisane”

Država svoje državljane pošilja na Rdeči križ in Karitas po olje, testenine in sladkor, “izbrisanim” bo pa izplačala na stotine milijonov evrov. Toliko o prvorazrednih “izbrisanih” ter drugorazrednih Slovencih.

J#ebe se mi za izbrisance kot tudi za socialne fehtarje.

SLOVENCELJNI, Sodišče za človekove pravice je dalo izbrisanim prav, jasno ? In nehajte žalit več teh ljudi, prijavil vas bom.

preberite si butalci

http://www.mirovni-institut.si/izbrisani/evropsko-sodisce-za-clovekove-pravice/

.

Sosed, ki je zaposlen mora na Rdeči križ po prehranski paket, prebrisani, ki so izigrali komunistični pravni sistem bodo pa brez truda prišli do evrov.

OČITNO SE ME ZAVEDATE KAJ SO DALI SKOZI, ko so čez noč ostali brez zdravstvenega zavarovanja, niso mogli k zobozdravniku, ko je bolel zob, nič !!!

LAHKO SERJETE KOLIKOR HOČETE, evropsko sodišče za človekove pravice je jasno povedalo svoje, sicer boste slov morali še marsikaj pojasnit svetu, recimo to, da ste koruptivni, no, utajujete davke, sramota, sramota !

TU JE RESNICA O VAS

http://www.siol.net/novice/gospodarstvo/2013/05/slovenija_na_prvem_mestu_po_korupciji_v_poslovnem_svetu.aspx

preberite si butalci

]

NE ŽALI!!!!!! Prijavil te bom!!!!!

Koruptivni in pokvarjeni so izključno predstavniki levice, ki kradejo denar slovenskih davkoplačevalcev.

in še mnogo slov

Slovenec lačen, prebrisani špekulant bo pa lepo živel na njegov račun.
Vzemimo Slovencu in dajmu prebrisanemu priseljencu, ki je špekuliral ali bo Slovenija samostojna ali ne.

Takšna je politika nelegitimne vlade Alenke Bratušek – Čeveljčka

to res ni lepo. raje prvo poskrbite za svoje državljane, da bodo imeli kaj vtakniti v lonec. vsak teden gledamo v tv tedniku družine, ki propadajo. vi pa dajeste evre nekomu, ki si jih ni prislužil.

sram je lahko vse ministre na vladi, še posebej ministrico vlade.

raje preverite gmotno stanje slovenk in slovencev, potem pa talajte evre raznim južnjakom.

sram me je, da živim v takšni pokvarjeni državi.

Dragi moje škoda vsake besede ampak, kot že velikokrat ponovno pišem nekaterim ki to ne vedo ,da v tej državi zame ni bilo izbrisanih. Izbrisani so tisti ki so to sami hoteli, sedaj pa čakajo na everčke,ker kot vemo kdo to vse pelje in so si dobro poštimali ,da bodo sedaj kasirali. Ta država pa saj vemo kakšni jo skoz vodijo pa to vse dovoli, mogoče bo še kdo kaj zraven pridobil od tistih ki so to vse uštimali.Kakor je meni znano je vsak v tej državi lahko kupil državljanstvo kdor ga je le hotel imeti, ampak ker to marsikomu ni odgovarjalo, ker so imeli v svojih republikah hiše in zemljo, se pravi dedovino ,in so se bali ,če vzamejodržavljanstvo izgubijo vse tam od kje je pač kdo prišel.Tudi moj soprog je iz bivše juge in smo prvi teden poskrbeli da si je kupil državljanstvo Slovenije. Pa so ga vsi imeli za neumnega češ ,saj so že vnaprej vedeli da bodo enkrat kasirali, to je ena izmed zgodb ,ki pa so si v večini primerov enake.lp

Podpišem.

Izbrisani so le topovska hrana kvazi levičarjev.

PS, DL, DeSUS in SD na račun izbrisanih pridobivajo na javnomnenjski podpori priseljencev.

Priseljenci so glavna volilna baza komunističnih in postkomunističnih političnih strank. Verjetno se še spomnite, kako so čefurji z organiziranim prevozom in navodili, napisanim na roki, množično drveli na volišča?!

Groza me je, ko berem te janševce in peterletovce. Izbrisani (in ne prebrisani) niso nikogar izigrali. Njih je država preprosto izbrisala. Ko smo se osamosvojili, so naši vrli desničarji imeli idejo, da bi se znebili čim več ljudi neprimerne južne krvi (za druge to njihovo pravilo ni veljalo). Drugače pa nimam nič proti, da odškodnine plača banda, ki je izbris zakrivila in ne državljani. Imena tistih, ki so izbris zakrivili, so znana.

Mimogrede, veš, koliko južnjakov mora po prehranske pakete, ker jim razne Hidle in drugi čudoviti Slovenci niso plačali tega, da so po 16 ur na dan na 40 stopinj viseli z raznih streh?

Podpišem.[/quote]

Po toliko letih, po referendumu o Tehničnem zakonu, po sodbi našega Ustavnega sodišča, po sodbi Mednarodnega sodišča za človekove pravice … nekateri še vedno mešate zraven državljanstvo :(((

Podpišem.[/quote]

Po toliko letih, po referendumu o Tehničnem zakonu, po sodbi našega Ustavnega sodišča, po sodbi Mednarodnega sodišča za človekove pravice … nekateri še vedno mešate zraven državljanstvo :((([/quote]

Ker oni ne vidijo ničesar drugega kot sovraštvo do južnjakov. Nič drugega jih ne zanima.


Zakaj žališ s slovenceljni?
Samo zanima me…

Politicians should be replaced like diapers, often for the same reason Mark Twain

Pav je da da država ljudem tisto, kar je sama zafrknila. Misliš, da bi Bratuvškova in drugi….dala tem ljudem denar. NE. Ampak mora. Ne zaveda pa se DA MORA dati tudi obubožanim Slovencem ne pa jim samo jemati. Sprevržena politika do konca. In še enkrat nobeden od politikov ne bi dal …te teme od izbrisanih so odprli, da so drug drugega dribljali oz. so jih izkorostili za svoje zlobne igrice. Kateremu od naših politikov je pa mar za svoje državljane. Meni se je zdelo, da je samo Lojze Peterle, Drnovšek da sta bila malo bolj v stiku z ljudstvom. Čeprav sta tudi onedva marsikaj napačno naredila ali one dva kakšno potezo naredila da je tako kot je ampak vseeno sta bila Človeška.

nikoii, niti v sanjah, ne bi želela pol ure preživeti v koži izbrisanih. Ne rečem, nekaj jih je verjetno špekulantov, a večina ne. Za vse trpljenje, bolečine, solze in žalost (tudi v otroških očeh) imajo vso pravico dobiti povračilo, čeprav to ne bo nadomestilo neprespanih, prejokanih, lačnih dni in noči.
Slovencu ni treba biti lačen, ima dve pridni roki, nihče mu ne preprečuje in prepoveduje, da bi delal, ko je bolan gre k zdravniku (česar izbrisani ni mogel), je vsak dan riž in krompir ter doma pridelano solato in jamra, kako je ubog in so mu vse drugi pokradli in ne nore delat, Oprostite, a počasi mi grejo take zgodbice na bruhanje. Ja, ko nimam več za osnovne življenjske potrebe, začnem stokati, po možnosti pridelam še otroka ali dva.. in vesoljna Slovenija daruj! Bljak, kje so naše vrednote.

Samo eno željo na svetu še imam: da se odcepimo od lopovske ljubljanske opankarije.

Vsi ki tako zagovarjate Izbrisane,ste tudi morda sami njihove narodnosti!!

Saj vem, da je brez veze, ampak vseeno (pa drla se bom, mogoste boste slišali) – DRŽAVLJANSTVO NIMA Z IZBRISANIMI NIČ!!!! GRE ZA STALNO PREBIVALIŠČE!

Pa saj niste tako glupi, kot se delate, no.

Kupil? Kje so ga pa prodajali? Pri Tromostovju ali na Rotovžu?

In seveda, leta 1991 so vedeli, da bodo leta 2013 kasirali? Mislim, ko mislim, da sem prebrala že vse neumnosti, ki jih lahko sproducira človeški um!

Saj vem, da je brez veze, ampak vseeno (pa drla se bom, mogoste boste slišali) – DRŽAVLJANSTVO NIMA Z IZBRISANIMI NIČ!!!! GRE ZA STALNO PREBIVALIŠČE!

Pa saj niste tako glupi, kot se delate, no.

Kupil? Kje so ga pa prodajali? Pri Tromostovju ali na Rotovžu?

In seveda, leta 1991 so vedeli, da bodo leta 2013 kasirali? Mislim, ko mislim, da sem prebrala že vse neumnosti, ki jih lahko sproducira človeški um![/quote]

mogoče, ne mogoste.

In tudi to ni zapisano tako, kot bi moralo biti. Ko mislim, da sem……, me znova udari direkt v center.

New Report

Close