Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Pa zakaj vam gredo bosanci na živce

Pa zakaj vam gredo bosanci na živce

Pa sej so kul:
Izpoved nekega Štajerca

Ne vem, kaj mate proti Bosancem. Mene so včasih tudi fejst motli. Zaj pa ne več. Do tega pa je prišlo takole:

Mam hčero, ki mi je kot frkla pila kri. Bil sem vse, stari, bolan, zabitež, sto let za leseno žlico, ni kaj ni blo. Mam babo, ki me je jebala v glavo ko majmuna. Nič ji ni pasalo. Bol ko sn delal, bol je čvekala. Mam sosede, ki so mi nonstop delali pizdarije. Nobeno stvar nisem prav naredu, ne da bi meli pripombe. Pol pa je hčera spoznala enga Bosanca, zanosla in se z njim oženla. Sprva sem mislu, da se mi bo sfuzlalo. Čez dva meseca je prišla nazaj s plavim frisom. Ati, mami lejta kaj mi je naredu. Nič več neandertalec in podobno. Čez dva dni je tak šla k njemu nazaj. Vsake tolko cajta jo naklofa in se pridere k svojemu zlatemu ateku. Še staro je strah zeta in se je fejst vnesla. Jaz pa od cajta do cajta povabim Bosanca v gostilno na pijačo in sma največja kolega.

Zakaj pa ne. Porihtal mi je familijo kot se spodobi. Toti nimajo milosti do bab. Pranje nog vsak večer, postrežba all inkluzive, nobenega španskega sranja na TV, samo fusbal, itd. Marsikaj bi se lahko naučili od njih. Včasih naredimo pri nas piknik in pride zet s familijo (mata tri sine) in žlahto.

Včasih še kake kolege sabo prpelejo. Ko se frocovje zakadi po vasi spizdijo še podgane. Sosedi dva dni ne upajo iz bajt. Tudi na njihovo muziko sem se navadil. Saj ni tak slaba. Še sploh Šaban Šaulič in tista Kuje Mujo konja po mjesecu, čeprav je baje že zelo stara. Sedaj če me kak sosed hoče kaj gnjavit, samo rečem, da bom mel piknik, pa mam mir. V trgovini vcasih za štos stegnem roko proti pakiranim čevapčičem. Narod samo razširi oke v strahu, spet bojo meli piknik. Skratka sedaj sem car na vasi.

Zato:

Živeli Bosanci!

Politicians should be replaced like diapers, often for the same reason Mark Twain

hahahahaha

ejga; to mi deli !!! hahahahaha

[url=https://www.youtube.com/watch?v=kyMcdYEdJBA]my FB profil[/url] *********** [url=https://www.youtube.com/watch?v=FZRkP8PSdmA]my VIDEO[/url] **********[url=http://shrani.si/f/30/RM/1MH3Oak7/zajeta-slika.png]my TVITER[/url]

Vsak tujec v Sloveniji več = eno delovno mesto za Slovenca manj!

nova
Uredništvo priporoča

Kako se počutijo Slovenci, ki so oženjeni z drugimi narodi, ko berejo te rasistične neumnosti !??!! In ni malo mešanih zakonskih zvez ! Glede na to, da imajo tudi otroke, ki so tukaj doma, je čas, da se začne preganjat po uradni dolžnosti vsaka žaljivka drugega naroda, NIMATE PRAVICE tega počet.

Pa lep pozdrav

Jih kar nekaj poznam, pa s tem nimajo nobenih problemov. Bi se vseeno opravičil, če sem koga užalil, če me kot Slovenca ne bi žalili vsako dnevno- tudi na tem forumu. Mišljeno je bilo kot hec, vzemi kot ti paše. Mkej?

Politicians should be replaced like diapers, often for the same reason Mark Twain

Se nespoštljivo vedejo do avtohtonega prebivalstva, že s tem, da se 10 let ne naučiš jezika pokaže tvoj donos do neke države, poleg tega pa mi kradejo delovna mesta… Žal južnjaki, pri meni ste na slabem glasu…

Saj vam bojo Avstrijci uvedli nazaj delovne vize.

Ej zateženci, a se niste sposobni niti enkrat pošteno nasmejat na zajebancijo? Ubijte se!

Jaz sem tole sicer že dolg nazaja brala, ampak sem se zdaj spet ful narežala :))))


Samo res….

Politicians should be replaced like diapers, often for the same reason Mark Twain

Drugačni so od nas, razlike so prevelike, meni ne sedejo nekako… Poleg tega pa mi gre poteno na živce vsiljevanje njihovih navad nam…

Hinavci so, da večjih ni…

Ej brihten pa ravno nisi, nobenega ne zanima tvoje mnenje, si sploh prebral prvi post?

Ker nam nižajo plače in odžirajo delovna mesta, da o njihovi nehigieni, razdražljivosti, fehtariji ne govorim…

je pa že zelo, zelo stara fora.

Šaban Šaulić nobene zveze z Bosno nima. Rojen v Šabcu, vse odraslo življenje živi v Beogradu.

albanci so še bolš … snaho še tašča prebuta … že ve zakaj ☺

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

Veliko sem delala z Bosanci, nobenemu ne morem reči nič slabega. Do mene so bili spoštljivi in olikani, hvaležni za vsako stvar. Res je, da sem jim naredila marsikatero uslugo, tudi, kar ni bilo moje delo. V zahvalo so nam prinesli vedno kakšno malenkost, tudi pozneje so me poklicali, ko so šli iz firme in mi povedali, da so si našli drugo delo. Ne pozabim enega fanta, ki mi je prišel povedat, da se je poročil in mi pripeljal predstavit tudi ženo, spotoma pa nam je prinesel krofe iz Trojan. To so bili čudoviti časi. Jaz sem te fante iz Bosne vedno jemala kot naše ljudi, saj smo končno toliko let živeli v skupni domovini.

Šaban Šaulić nobene zveze z Bosno nima. Rojen v Šabcu, vse odraslo življenje živi v Beogradu.[/quote]
Boš moral povedat tistemu, ki si je tole izmislil:-)
PS, marsikaj lahko požrem, da bi me pa s štajercem zmerjal:-)))))))))))

Politicians should be replaced like diapers, often for the same reason Mark Twain

Delo nam kradejo in zganjajo kriminal.

Primorka, 100 {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} se strinjam s tvojim mnenjem o Bosancih. Čeprav je začetna tema nastavljena na humorni ravni, lahko povemo kakšno resno besedo o teh pridnih ljudeh. Vsaka jim čast za njihovo garanje in poštenost. Občudujem jih vedno. ko se peljem mimo gradbišč, takrat se mi tudi zasmilijo. Ne me narobe zastopit, vem da tudi slovenski delavci garajo za mali denar.
Bosanci so v redu ljudje, pridni in skromni. Le zakaj mora ta narod toliko trpeti, spomnimo se vojne na Balkanu.


hehehhheeeeee svaka čast majstore

So Bosanci narod? Ker so mnenja glede tega deljena, eni pravijo, da so vsi ljudje, ki živijo v BiH, en narod, samo da so sprejeli različno vero, ampak da ima “bosanski Hrvat” več skupnega (zgodovinsko) z “bosanskim Srbom” kot pa s Hrvatom. Spet drugi pa pravijo, da v BiH živijo trije narodi. Vprašanje je mišljeno resno – kaj sploh je narodnost? Se mi zdi, da to jemljemo kot nekaj samoumevnega in se nikoli ne vprašamo, o čem sploh govorimo.

To so bili pošteni, delovni fantje. K nam so prišli za boljšim življenjem.
Zaradi par kretenov, ki pa jih je v vsakem narodu dovolj, so prišli na slab glas.
Eni se pač niso mogli vklopiti v drug način življena in drugo mentaliteto.
Kdor pa razume njihovo dušo, ve da so to čudoviti ljudje, ko te sprejmejo za svojega, te ne bo noben , oprostite, zajebal, kot te bo marsikateri Slovenec.

Slovenci?


Tole bo tudi držalo. Jaz v življlenju še nisem imel problemov z njimi.
No sem pa še relativno mlad;-)

Politicians should be replaced like diapers, often for the same reason Mark Twain

New Report

Close