Najdi forum

folk tale forum od dr. ruglja…. poglejte spodi kako veliko napak je v besedilu.. no pa ni edini post tak

http://med.over.net/phorum/read.php?f=160&i=755&t=755 — cisto spodaj

WTF? A v tem postu kej manjka? Najprej 5. maja lepo odgovori, nato pa 5 dni kasnej neki bluzi. Ali pa samo ni objavil kakega posta vmes … Njegov zadnji post je pa itak čist skeri!

ja to itaq, sam v vsakem postu so pa take slovnicne napake da kot da bi bil ….

zanimivo post je bil umankjen po teli objavi : )

A to je tisti z ginekološkega?
Ko je ena ženska napisala, da ji je plod umrl, je odpisal, da je to “naravna selekcija”. Da se meni to zgodi in mi en interneti tip kaj takega napiše, ga tožim. Sej lahko je res to naravna selekcija, ampak ne moreš tega na tak način povedat ženski, ki je ranjena, ker ji je dete še pred rojstvom umrlo, HALO?!?!
Ma ne vem, me je itak mariskaj tam gor čudno … Rajš niti ne berem več 😉

------------------------------------------------------------------- Think of how stupid the average person is. Then realise half of them is stupider than that.

Ded je star, ceu zivljenje slihta sranje, ki ga ve povzrocate, zdej bo pa se na neke jebene vejice gledu? Dej bot mal bolj.

*Dir je kamjeje mjeto? Dir je biu?*

Ma daj, hribi, zdaj pa že sereš. “…ki ga ve povzročate…” Pa kaj ti je mama kaj tako groznega povzročila, da je zdaj za vse ona kriva??? A te preveč z denarjem zalaga? Vzemi življenje v svoje roke in nehaj kar naprej iskat krivce v subjektih ženskega spola in se igrat neke homoseksualne fore samo zato, ker ti je kakšna bejba kdaj dala košarico, ti pa ne prenašaš dobro porazov. Ali whatever drugega, kar ti je kdaj kakšna ženska rekla. Zdaj pa cele filozofije pleteš okrog ženske kvazi dominacije, ki je ne moreš prenesti, ker si šibak. Ma daj, odrasti tudi ti….

ah đizs ej…Dr. Ruth in full effect…:(

ve da imam prav in ne prenese tega.

*Dir je kamjeje mjeto? Dir je biu?*

Ne vem, no, meni je stari Rugelj čist kul. Star je ene 75 in mu ta forum ni glavna preokupacija v življanju, za razliko od mnogih…pa tudi če bi mu bil, star je kakšnih 75! (ugibam). Z veseljem bi ga poznala (marsikdo, ki me pozna misli, da bi ga morala nujno spoznati, ampak poslovno;)), kakorkoli, meni deluje simpatičen, v resnici topel človek, za tiste brezvezne provokacije pa me čudi, da jih sploh kdo jemlje resno..

Hmmm recimo sour cream, da jaz podobno razmišljam kot ti glede Ruglja, ampak ti pa povem, da če bi jaz splavila (namreč zdaj sem noseča), pa bi mi tip kaj takega napisal ne vem no, če bi ravno ostala ravnodušna…sicer pa po drugi strani pa se niti slučajno ne bi nanj obračala, če bi se mi kaj takega zgodilo…

http://med.over.net/phorum/read.php?f=160&i=733&t=733

Malo za zabavo!!!

77

*Dir je kamjeje mjeto? Dir je biu?*

Ma če tip kar naprej jamra. Še mal pa bo ratal dvojček od mavrota, džizs…Pol bo pa še vsakodnevna stran na tem forumu: ŽENSKO PREKLETSTVO ZA DANAŠNJI DAN.

punca, ker te spet ni hotu obdelat, da si tolk našpičena?

Verjetno je kakega preveč ruknil.

Hehe, se bo treba sprijaznit, da so že daleč časi, ko je bila ženska dobra volja odvisna samo od tega, ali vam stoji ali ne. Danes so pred vas postavljene veliko večje zahteve, ki jim pa večina ni kos. Žal.

Ampak ti kar vztrajaj s pokončnim, mogoče pa katera še pade nanj, hehe…če sploh še stoji, seveda….

Dej no , mal bolj se pa lahko potrudš…

Lahko, pa se mi ne ljubi…Zakaj bi se pa samo jaz trudila, da bi najini dialogi imeli kakšen smisel?

Mah … sem pred časom iz radovednosti pokukal na ta forum …

Ne vem, zdi se mi precej čuden odnos zdravnika do pacienta (smatram, da je prvi terapevtski poizkus – šok zna biti včasih zelo močno zdravilo), še najbolj pa me moti zdravnikov “peddling” …. pokličite me, zmenite se za termin.

Ne vem če je smisel foruma ravno v tem. Ja, so primeri ki terjajo podrobnejšo zdravnikovo direktno pomoč – verjetno pa ne kar vsi?

lp, A.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close