Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Spoznavanje družbe – izleti, smučarski izleti

Spoznavanje družbe – izleti, smučarski izleti

Sem brez družbe, brez prijateljev in zelo rada bi spoznala kaj samskih ljudi. Tako ženske kot moške. Za prijateljevanje in seveda ne bi imela nič proti, če spoznaš še kakega moškega za resno vezo.

Pa mi zmanjkuje idej kako koga spoznati.
Zdaj sem si umislila, da bi šla na kak enodnevni smučarski izlet v Avstrijo. Je to dobra varianta za spoznavanje novih?
Na teh izletih na Dunaj, Budimpešto.. to sem že bila. Samo tam so že vsi v dvoje ali skupini in nimajo interesa se družit z drugimi.

Vaše izkušnje s takim načinom spoznavanja?

pojdi v hribe, mogoče v razna društva katerih delovanje ti je blizu srca, pa že gotovo spoznaš nekoga, ni hudič da ne.

____________________ [b]404 Not Found[/b] [i]nginx/1.6.2[/i]

Saj sem v dveh društvih, samo nihče ni samski.
V hribe pa, če grem, grem sama, ne najdem koga, da bi šel zraven. Pohodi v okviru PD pa mi niso preveč pri srcu. Imaš kako idejo kje najti posameznike za hribe? Nekaj sem že čekirala portale s to tematiko, samo še ne preveč aktivno.

pa saj tudi jaz grem največkrat sam, če ne najdem nikogar za družbo da bi šel zraven. razni organizirani pohodi v stilu PD in podobno pa tudi meni ne dišijo preveč, umreš od dolgčasa tam… 🙂

glede posameznikov sicer ne vem, nas pa je na MON kar nekaj takih najbrž.

____________________ [b]404 Not Found[/b] [i]nginx/1.6.2[/i]

Jaz sem na istem. Manjka družbe za take zadeve. Imam prijatelje, znance, ampak večinoma vsi poročeni z družino. Koliko si pa stara in iz kje si?

Verjetno bi se nam kar nekaj lahko zbralo, da bi imeli kdaj kakšne manjše ali večje skupinske izlete. Jaz bi tudi rada kdaj kam šla (ne ravno na smučanje, ker ne smučam, ampak z veseljem npr. že na kakšen predbožični ogled kakšnega večjega mesta), včasih sama z družbo, včasih z otrokom … Jaz sem mlada .-) 38, hčerka ima 12.

Jaz tudi sredi 30ih, kmalu bo 4ka bližje kot 3ka. Znanci vsi poparčkani.
Sem že brskala po spletu, če bi našla kaj takega, kjer se dogovarjajo samskih za razna druženja pa nič kaj konkretnega ne najdem. Tu gor se včasih kdo javi, ampak še nisem opazila, da bi se potem kaj res izpeljalo.
Tele spletne strani kot so Netlog in badoo pa podobno pa se mi zdi, da nekak niso tisto, kar rabim.
Netlog je še včasih imel neke skupine, kjer se je dalo kaj družiti pa so jih ukinili.

Tisti, ki ste bolj redni uporabniki FB. So tam tudi kake take skupine, da se samski družijo, zmenijo za kak izlet ali kaj takega?

Saj grem na kak izlet recimo božični Dunaj z agencijo sama, ampak je tako bedno, ko so vsi z družbo, jaz edina sama.

lahko greš ob prvi priliki z mano v primorske divjine, ako ne bo prej preveč snega ter če imaš kondicijo :))

____________________ [b]404 Not Found[/b] [i]nginx/1.6.2[/i]

Se bom morala registrirat FriLlox, da bova lahko preko zs še kako rekla. Sicer sem čisto z drugega konca kot ti, ampak v končni fazi, saj Slovenija ni velika. Tako, da tudi Primorska ni konec sveta.
Aja, najbolj pa rabim družbo nekje med 30-45.

lahko me pocukaš za rokav kadarkoli, če bo le čas 🙂

____________________ [b]404 Not Found[/b] [i]nginx/1.6.2[/i]

Še en samski iz primorske, ki rad zahaja v hribe.

na takele posranete pa padate, očitno je muljenje trave in brezdelništvo in sesanje dugih sedaj in!!!
če jaz srečam tegale falotskega požigalca ga bom tudi pocukal za rokav in še kaj drugega bo usekalo.

Bom FriLox.
Samski moški, si ti kaj bolan, v glavi mislim? Vletiš v neko temo in ljudi zmerjaš? Ni čudno, da te nobena noče. Kaj se je tebi v življenju zgodilo, da si tako zagrenjen in zloben?

Kaj ste sami Primorci tu gor.

Kaj ste sami Primorci tu gor.[/quote]

Zgleda že tako. IZ kje si pa ti ?

Šaleška dolina.

nisem zagrenjen a ti je to jasno!!!? samo maščeval sem se temu norcu za grožnje s požigom a to je pa tebi normalno ????

Samski moški, prosim, da ne uničuješ teme. Če imaš s kom kak spor, se to reši s pogovorom, ne z nasiljem. Nasilneži niste dobrodošli. Žaljenje pa nikakor ni zaželeno.

New Report

Close