Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek oddaje Oprah Winfrey

oddaje Oprah Winfrey

Mogoče kdo ve, kje se da pogledat oddaje Oprah, vendar s SLO podnapisi. Lahko so tudi stare. Hvala

Ta bich je pomagala uničiti tistega, ki ji je pomagal do slave. Brez njega, brez njegovega intervjuja, ne bi svet nikoli izvedel zanjo. Potem, ko je bila na vrhu, pa ga je spljuvala. Po njegovi smrti pa leta okrog njegovih pa pravi kak je bil fajn. Nesnaga grda!

Da te ni sram se izmišljat neke zgodbice, fuuuuj

Avtorica, ravno včeraj je imela svojo oddajo na TLC ob 21.00h , ki je traja eno uro. Govorila je svojo zgodbo od rojstva naprej in mislim, da bo to zdaj redno ob ponedeljkih. Drugače pa tudi ob nedeljah ob 10.00h zjutraj ima razne intervjuje.

Jaz imam cca 30 kaset z njenimi oddajami izpred preteklih letih in to mi je res neprecenljiva zbirka.

Mogoče bi bilo zanimivo vprašat v kakšnih izposojevalnicah cd, če imajo kaj.

lp

nova
Uredništvo priporoča

Kdo pa je bil to?

Drugače so pa zdaj na TLC neke oddaje z Oprah, samo jaz je en gledam, tako da ne vem kakšne so.

Kdo pa je bil to?

Drugače so pa zdaj na TLC neke oddaje z Oprah, samo jaz je en gledam, tako da ne vem kakšne so.[/quote]

ena užaljena fenica majkla đeksona se je oglasla…
ja, ziher je samo zarad enega intervjuja zaslovela…

Kdo pa je bil to?

Drugače so pa zdaj na TLC neke oddaje z Oprah, samo jaz je en gledam, tako da ne vem kakšne so.[/quote]

ena užaljena fenica majkla đeksona se je oglasla…
ja, ziher je samo zarad enega intervjuja zaslovela…[/quote]

Sama je povedala, da jo je tisti intervju izstrelil v svet slave. Kdo jo je poznal pred tem? Kdo pa jo je poznal po tem? Njej je dal možnost, ko par let ni spregovoril. Potem pa je začela pljuvati po njem, ker je bilo to pač moderno. Hotela je biti in. Ko pa je umrl, pa je naenkrat bilo vse drugače. Spet je bil dober. Zakaj? Ker je intervju z njegovo mamo in otroci nesel denar in gledanost. Hvala lepa za tako dobroto. Potlači nekoga, kogar koli, samo da uspeš. Ne, to ni zame.

Oprah je ena najsposobnejših novinark na svetu. Ona je genijalna. Zato bi se izstrelila v svet slave prej ali slej, brez Jaksona.
S svojimi oddajami je “prosvetlila” na miljone preprostih ljudi. Zato, hvala ji.

TUDI MENI JE ODDAJA NA TLC OB NEDELJAH OB 10 ZELO VŠEČ

IN BI TUDI JAZ ŽELEV
ČE BI LAHKO POGLEDAL KAKŠNO ODDAJO KI JE ŽE BILA

ČE BO KATERI NAŠEL PREVEDENE ODDAJE NA INTERNETU ALI KJE DRUGJE MI PROSIM NAJ JAVI
NA [email protected]

HVALA !!!

New Report

Close