Najdi forum

OBVESTILO: registracija od 20.11.2013 dalje

Spoštovani,

od naslednjega tedna – 20.11.2013 – bo za pisanje na forumu potrebna registracija.

Vabimo vas, da jo čimprej opravite, saj po tem dnevu ne bo več mogoče pisati kot neregistriran uporabnik.

Registracijo opravite na naslovu: http://med.over.net/forum5/register.php in je brezplačna.

I Domišljija je pomembnejša od znanja. Znanje je omejeno, domišljija pa poganja svet. Albert Einstein I Naročilo na ePosvet: https://med.over.net/svetovalec/andreja-verovsek I

Ker vidim več pomanjkljivosti registracije, je očitno čas za slovo.


Prav nobene pomanjkljivosti ne vidim, razen če se človek želi skrivati za več imeni, kar pa itak ni zaželeno. Lahko jih pa našteješ.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Pa saj lahko registriraš neskončno mnogo nickov.


Prav nobene pomanjkljivosti ne vidim, razen če se človek želi skrivati za več imeni, kar pa itak ni zaželeno. Lahko jih pa našteješ.[/quote]

Nisem provokativna, zato se mi ni treba skrivati in vsakič drugo ime uporabim skladno z odgovorom na tematiko. Ne želim prejemati zasebnih sporočil in zato ne želim uporabljati že registriranega imena. Neskončno mnogo nickov pomeni nove, fiktivne mail naslove.

Rade volje odstopim mesto drugim.


Prav nobene pomanjkljivosti ne vidim, razen če se človek želi skrivati za več imeni, kar pa itak ni zaželeno. Lahko jih pa našteješ.[/quote]

Nisem provokativna, zato se mi ni treba skrivati in vsakič drugo ime uporabim skladno z odgovorom na tematiko. Ne želim prejemati zasebnih sporočil in zato ne želim uporabljati že registriranega imena. Neskončno mnogo nickov pomeni nove, fiktivne mail naslove.

Rade volje odstopim mesto drugim.[/quote]
Sporočil ti sploh ni treba brati. Jaz ima že menda več kot 10 let en e-mail naslov ustvarjen samo za registracijo podobnih, manj pomembnih stvari. Tega računa sicer sploh ne uporabljam za nič drugega. Tako imam samo 2 e-mail računa in pri tem bo ostalo. Treba se je pravilno pripravit in potem je vse preprosto. Fiktivne mail naslovE pa potrebuješ samo, če želiš imeti registriranih več imen, kar pa ti itak ne potrebuješ. 😉

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345


Prav nobene pomanjkljivosti ne vidim, razen če se človek želi skrivati za več imeni, kar pa itak ni zaželeno. Lahko jih pa našteješ.[/quote]

Nisem provokativna, zato se mi ni treba skrivati in vsakič drugo ime uporabim skladno z odgovorom na tematiko. Ne želim prejemati zasebnih sporočil in zato ne želim uporabljati že registriranega imena. Neskončno mnogo nickov pomeni nove, fiktivne mail naslove.

Rade volje odstopim mesto drugim.[/quote]

Zdaj se pa že delaš mučenico. Saj nisi neka zvezdnica, da bi lahko komu odstopila svoje mesto. Pač če ti novi sistem ni všeč, ne sodeluješ. Če ne pišeš provokativno in nesramno, tudi ZS ni. Mogoče se pa da urediti, da niti ne vidiš, če dobiš novo sporočilo, razen če jih ne odpreš. Sploh pa, tudi če vidiš, da imaš novo sporočilo, te nihče na tem svetu ne more prisiliti, da jih odpreš.
Naslov odpret ti vzame pa eno minuto in ker ni nobenih dajatev v zvezi s tem …

Nisem provokativna, zato se mi ni treba skrivati in vsakič drugo ime uporabim skladno z odgovorom na tematiko. Ne želim prejemati zasebnih sporočil in zato ne želim uporabljati že registriranega imena. Neskončno mnogo nickov pomeni nove, fiktivne mail naslove.

Rade volje odstopim mesto drugim.[/quote]

Zdaj se pa že delaš mučenico. Saj nisi neka zvezdnica, da bi lahko komu odstopila svoje mesto.[/quote]
Tudi js sem ob branju vsakič drugo ime dobil občutek, da gre za narcisoidno osebo. Menda je res nekaj na tem.

Jaz se tudi ne mislim registrirat, se mi zdi nesmiselno. Bomo pa samo čitali, saj je dovolj.

Kar je rekla, je rekla.

V čemu pa je problem se registrirat?

http://med.over.net/forum5/read.php?151,7492137,7492723#msg-7492723

“Pri registraciji nicka ne gre za nikakršno gradnjo virtualne osebnosti. Štos je v tem, da je bil ta forum pred leti namenjen izmenjavi izkušenj med uporabniki, ne pa zdravljenju frustracij. Če je imel nekdo težave, so mu drugi iz svojih izkušenj odgovarjali in mu s tem pomagali. Ampak to so osebne izkušnje, oskušnje točno določenega človeka. Če tak forum nekdo spremlja dlje časa, se na podlagi zapisanih izkušenj in pogledov da zelo natančno ugotoviti najprej lastnosti človeka ki jih piše, milimeter po milimeter pa tudi njegove osebne podatke. Družina, služba, okolje v katerem živi. Do imena in priimka pač ni več daleč. In točno to se je začelo dogajati. Tudi prej so že obstajali psihoti, ki so zaradi kakšne izjave ki jim ni bila všeč, začeli zlagati koščke mozaika iz velike množice podatkov. Če se spraviš opazovati samo enega, se to pač da. Lahko pa ob registriranem nicku zabrišeš sled za sabo na način, da lažeš. No to se dogaja pa danes, ko o zadevah modrujejo ljudje, ki o njih nimajo niti najmanj pojma.”

Če se nekdo registrira, menim, da ni s tem nič bližje pravemu imenu, kot če ni registriran. Saj pri prijavi lahko navedeš izmišljene podatke.
Sem za registracijo!
Kaj potem, če se da na podlagi zapisov ugotoviti lastnosti nekoga? Kaj si pa lahko nekdo začne z njimi? Saj vsak človek poseduje določene lastnosti. Osebnim podatkom ni s tem nič bližje, prav nič.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

se pa fino motiš! Kot je nekdo višje napisal, eni psihoti namensko odpirajo teme, da pridejo do željenih podatkov in ko čekira vse tvoje zapise, ZELO hitro pride do tega kdo si v resnici. Verjemi, slo je majhna.

Andreja in zakaj je kar na enkrat potrebna registracija? Me zanima?

se pa fino motiš! Kot je nekdo višje napisal, eni psihoti namensko odpirajo teme, da pridejo do željenih podatkov in ko čekira vse tvoje zapise, ZELO hitro pride do tega kdo si v resnici. Verjemi, slo je majhna.[/quote]
Jaz vem, da psiho lahko pride do informacij tudi, ko nekdo ni registriran. Če se samo spomnim na določene teme, kjer ljudje ugotavljajo, da gre za isto osebo že samo zaradi tega, ker nekdo dela presledek za vejico. Kot, da ne obstaja verjetnost, da to počne več ljudi.
Če pa človek ne izdaja osebnih podatkov, pa ti nihče ne bo potrkal na vrata. Če se pa tega bojiš, pa pazi, kaj pišeš v svet. 🙂

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

se pa fino motiš! Kot je nekdo višje napisal, eni psihoti namensko odpirajo teme, da pridejo do željenih podatkov in ko čekira vse tvoje zapise, ZELO hitro pride do tega kdo si v resnici. Verjemi, slo je majhna.[/quote]
Jaz vem, da psiho lahko pride do informacij tudi, ko nekdo ni registriran. Če se samo spomnim na določene teme, kjer ljudje ugotavljajo, da gre za isto osebo že samo zaradi tega, ker nekdo dela presledek za vejico. Kot, da ne obstaja verjetnost, da to počne več ljudi.
Če pa človek ne izdaja osebnih podatkov, pa ti nihče ne bo potrkal na vrata. Če se pa tega bojiš, pa pazi, kaj pišeš v svet. :)[/quote]jaz ne pišem nič takega, vem pa da so se eni spravljali tudi na take, ki niso pisali nič takega, pa je šlo enim vseeno v nos, sploh na starševskem. Zakaj tam ni obvezna registracija?


Jaz vem, da psiho lahko pride do informacij tudi, ko nekdo ni registriran. Če se samo spomnim na določene teme, kjer ljudje ugotavljajo, da gre za isto osebo že samo zaradi tega, ker nekdo dela presledek za vejico. Kot, da ne obstaja verjetnost, da to počne več ljudi.
Če pa človek ne izdaja osebnih podatkov, pa ti nihče ne bo potrkal na vrata. Če se pa tega bojiš, pa pazi, kaj pišeš v svet. :)[/quote]jaz ne pišem nič takega, vem pa da so se eni spravljali tudi na take, ki niso pisali nič takega, pa je šlo enim vseeno v nos, sploh na starševskem. Zakaj tam ni obvezna registracija?[/quote]
Jaz bi jo uvedel povsod, po vseh forumih. Sem tudi tako razumel Andrejino sporočilo, pa na drugih forumih še nisem zaznal tega opozorila.
Če gre nekomu nekaj v nos, še ne pomeni, da ti bo potrkal na vratih. Sicer pa velja, kot sem že povedal. Tako kot neznancem na ulici ne izdajaš osebnih informacij, tako jih tudi na netu ne, ker nikoli ne veš s kom imaš opravka.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

vsekakor. Je pa včasih lažje vprašati kaj pod črnim nickom, kot pa registriran, sploh če gre za kakšno kočljivo vprašanje. Kajne.
Kaj si ti skoz tukaj?

Od danes naprej je za pisanje na forumu obvezna registracija, berejo lahko tudi neregistrirani.
Če ima kdo težave ali vprašanja, lahko pokliče na 01/520 50 50 ali piše na [email protected]. Bomo svetovali kako in kaj.

Si pišemo, se beremo.

I Domišljija je pomembnejša od znanja. Znanje je omejeno, domišljija pa poganja svet. Albert Einstein I Naročilo na ePosvet: https://med.over.net/svetovalec/andreja-verovsek I

New Report

Close