Najdi forum

make up da/ne

Zanima me čisto na splošno: kaj si mislite o make upu pri ženskah? S tem mislim vse: urejanje odvečnih dlak (obrvi, dlačice nad ustnicami…), nanos krem, pudra, maskare… Ali se vam zdi to nuja, potreba, zgolj obveza, nepotrebnost? ženske, kaj ve počnete?
Moški, kaj vam je pri ženskah bolj všeč? Kaj vas odbija?

Kaj si mislite o ženskah, ki popolnoma zanemarjajo svoj videz?

Pa prosim, dejte se razpisat, potrebujem mnenja za oblikovanje raziskovalne naloge. Hvala!

mene odbija piercing, tatoo, štrihani lasje, preveč pudra, šminke, da ne vozi po predpisih, kadi, govori po telefonu vpričo drugih…

* * * Nikoli nad nikomer ne obupaj. Čudeži se dogajajo vsak dan. H. Jackson Brown Jr. http://www.publishwall.si/lelj

Mene enako… razen vožnje

mislim, da prevec govorite. Z ali brez mejkapa.

*Dir je kamjeje mjeto? Dir je biu?*

Pa še kr tičite z nami ;))

Mislim, da največ povejo slike žensk (še posebej to leti na svetovne lepotice) – tiste primerjalne Z in BREZ make-upa… kaj naredi tistih par stvari…

Je pa res, da smo na makeup navajeni… in po današnjih kriterijih (kakršni so se izoblikovali) res ni velik punc, ki bi ble nenamazane lepotice. Pač make-up naredi tisto popolnost, koža izgubi vse pike in mozolje, oči so poudarjene, ustnice vse svetleče…

Je pa tudi definitivno grozno, ko kaka pretirava in me to pomojem prej odbije, kot če pride ena nenamazana.

No, kar se tiče zanemarjenosti me pa definitivno odbija in ne samo pri ženskah.

Enkrat je frend rekel – ko iščeš resno punco jo išči podnevi, na plaži, brez make-upa… grda, ampak resnična 🙂

ker je lazje potrpet, ko se sam sprasujes zakaj nisi samski, kot pa da te drugi zakaj si.

🙂

*Dir je kamjeje mjeto? Dir je biu?*

***Enkrat je frend rekel – ko iščeš resno punco jo išči podnevi, na plaži, brez make-upa… grda, ampak resnična :)***

Zdej, a je tvoja grda al namazana? In, kje si jo našel, bdw? Aja, na plaži….. Šur!

Kdo pravi, da sem upošteval njegov nasvet?:)

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close