Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek nov pralni stroj

nov pralni stroj

Kupiti moram nov pralni stroj. Nagibam se k nakupu Bosch WAE 28467 BY MAXX 7 VARIOPERFECT. Ga ima kdo od vas doma, vsaka vaša izkušnja bi bila zelo dobrodošla.
Hvala.

Nimam tega doma če ti to kj pomen.

imam Boscha 2 leti starega in je ok – ne vem če je isti model

nova
Uredništvo priporoča

Imam ga skoraj pet let. Zadovoljna.

Jaz imam ravno takšnega dober mesec dni. Sem zadovoljna z njim. 🙂

Jaz sem že 15 let zvesta uporabnica boscha in ko je stari crknil, sem dve leti nazaj kupila novega in je super. Potem smo pa za na vikend kupili enega bekota, s pet let garancije, za tretjino cene boscha. In je ravno tako v redu – ima vse funkcije, ki jih uporabljam pri boschu. Tako da mi je žal, da sem toliko zapravila za boscha.

Današnji zanesljiv in zmogljiv pralni stroj za gospodinjstvo mora imet: 5 let garancije, invertni motor ( s tem odpadejo problemi z ležaji, krtačkami ki so najbolj pogost potrošni material), program parnega pranja, veliko kapaciteto, da pereš samo 2x tedensko namesto 4x. To so stroji z novo tehnologijo in resnično vredni nakupa.

Taki polprofesionalni pralni stroji, ki jih priključiš enostavno na gospodinjski tok so odlični in se uveljavljajo že tudi pri nas, pri nas eden deluje že 5 let tiktak, ostali navadni pa komaj po 3 leta brez dodatnih servisev, ker tudi tovarne danes dajejo le 3 letno tovarniško garancijo, do 5 ali 7 moraš dokupit posebej. To je hakeljc proizvodnje bele tehnike v zadnjih letih, da se čimveč novih strojev proda, ko ti npr. po 3 letih začne odpovedovat novi” stroj. Ker pri masovnih modelih nižjega in srednjega cenovnega ranga za gospodinjstva so vitalni deli stroja preživeti v max. petih letih, vse ostalo, kar vlagaš v tak stroj je metanje denjarja stran in zaslužek za servise.

Joj pa kaj res vsi kupujete to kaj imajo drugi,……..? lej poznam malo morje ljudi ki so ful zadovoljni z Cadyjem, jaz sem ga mela 2 mesec. pa so ga odpeljali in mi vrnili kupnino, ker ni deloval pravilno,…..od takrat ga pač niti slučajno ne kupim,……kar pa ne pomeni da ga drugi ne bodo in da tudi njihov ni vredu…….sem mela pač smolo z artiklom ne znamko…

če kupiš boscha dokupi garancijjo, ker boschi imajo samo 2 letno garancijo. Pa poglej da ni glih pra v preveč šparoven, da ne bo kasneje jamranja kakoslabo da opere, pa da eno žehto pere cel ljubi božji dan… to so namreč tudi ene izmed izkušenj z boschevimi preveč varčnimi pralnimi stroji

malce za dušo.......https://www.facebook.com/stvari.ajdovscina/

Moj prvi pralni stroj Gorenje je laufal 13 let (1x servisiran), drugi prav tako Gorenje je laufal 12 let (brez servisa) in zdaj imam tretjega Gorenjevega že 3 leta, s 5-letno garancijo. Vsi čist navadni pralni stroji.

In ja, ko bom kupovala naslednjega, bom kupila res kako najcenejšo varianto s čimdaljšo garancijo.

Moj prvi pralni stroj Gorenje je laufal 13 let (1x servisiran), drugi prav tako Gorenje je laufal 12 let (brez servisa) in zdaj imam tretjega Gorenjevega že 3 leta, s 5-letno garancijo. Vsi čist navadni pralni stroji.

In ja, ko bom kupovala naslednjega, bom kupila res kako najcenejšo varianto s čimdaljšo garancijo.[/quote]
Tudi moj Gorenjev prvi je laufal 15 let, tadrugi pa samo 2 leti, potem pa je bil tri leta, kolikor je bil v garanciji neprestano servisiran.

Pralni stroji, bela tehnika ni več to, kar je bila pred 20 leti – ker je novodobno potrošništvo naravnano k temu, da se mora pokupit tisto čimprej, kar se proizvede na tekočih trakovih – mišljeno v cenovnih rangih med 200-400 eur, to kar se najbolj prodaja…..

Moj prvi pralni stroj Gorenje je laufal 13 let (1x servisiran), drugi prav tako Gorenje je laufal 12 let (brez servisa) in zdaj imam tretjega Gorenjevega že 3 leta, s 5-letno garancijo. Vsi čist navadni pralni stroji.

In ja, ko bom kupovala naslednjega, bom kupila res kako najcenejšo varianto s čimdaljšo garancijo.[/quote]
ja, ampak tistega ta prvega so naredili pred 30 leti, drugega pa pred 15, ko so za proizvodnjo bele tehnike veljala čisto druga pravila…

Caterpillar je neunicljiv.

A ljudje smo pa ostali isti kot pred 30. leti?

Pa BobCat in John Deere tudi :))))

New Report

Close