Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Porsche 911 trčil v drevo, umrla 27 letni voznik in 48 letni sopotnik.

Porsche 911 trčil v drevo, umrla 27 letni voznik in 48 letni sopotnik.

Poznam oba in smo se dobro razumeli, moje sožalje.
Prometna nesreča na cesti Postojna–Unec v občini Cerknica, v kateri sta umrli dve osebi, se je zgodila že ponoči, pristojne službe pa so bile o nesreči obveščene nekaj pred 11. uro, so sporočili z ljubljanske policijske uprave. Po prvih ugotovitvah je voznik avta porsche carrera 911 domnevno zaradi neprilagojene hitrosti zletel s ceste.

Nesreča se je na omenjeni regionalni cesti najverjetneje zgodila, ker je 27-letni voznik izgubil oblast nad vozilom. Vozilo je zdrselo s ceste po nasipu, kjer je trčilo v drevo. Voznik in njegov 48-letni sopotnik, sicer britanski državljan, sta umrla na kraju nesreče.

Policisti okoliščine nesreče še preiskujejo.

Samo nekaj – porsche črn, registracija GB ali BG? Štartal danes okoli 15.40 iz Kopra???

Tudi moje sozalje.

To se pa zgodi, če misliš, da si boga prijel za jajca, ker imaš porsche.

če se je nesreča zgodila ob 11.00, najbrž ni štartal okoli 15.40?

…dva ponedeljka nazaj je s ceste zapeljala 27-letnica,pa ni vozila porscheja…

Moje sožalje..hudo…sem videla na 24 ur….

Kurc, nikoli ne veš, danes si, jutri te ni več. Ne verjamem, da te zjutraj kaj črvivi, pa da ti intuicija pravi, da ostani v postelji. Enostvano paf, fljock, greš in adijo.

…dva ponedeljka nazaj je s ceste zapeljala 27-letnica,pa ni vozila porscheja…

Moje sožalje..hudo…sem videla na 24 ur….[/quote]

Kakorkoli, dobro da sta ubila sebe in ne koga drugega!!

…dva ponedeljka nazaj je s ceste zapeljala 27-letnica,pa ni vozila porscheja…

Moje sožalje..hudo…sem videla na 24 ur….[/quote]

Kakorkoli, dobro da sta ubila sebe in ne koga drugega!![/quote] Vsekakor ni primerno, da pravite, da dobro da sta se ponesrečeli. Meni je hudo in sem žalosten, moje sožalje

Spet klasična monovska hinavščina. V vsaki drugi temi o prometu kar tekmujete, kdo bi bolj denarno kaznoval, obdavčil, zapiral, premoženje odvzemal divjakom na cestah, tukaj bi pa hvalnice prepevali.

Ker, ju poznam Vem, da nista tega mislila tudi ob vožnji z Porschejom. Moje sožalje še enkrat

… je vsakič hudo, ko kaj takega preberem. Sočustvujem s tabo, rane pa bo celil čas. Zdaj je itak prezgodaj o tem govoriti. Prijatelji bodite močni za tiste najbližje, ki vas bodo zdaj potebovali.

Kakorkoli, dobro da sta ubila sebe in ne koga drugega!![/quote] Vsekakor ni primerno, da pravite, da dobro da sta se ponesrečeli. Meni je hudo in sem žalosten, moje sožalje[/quote]

Meni bi bilo hudo, če bi ubila nič krivega nasproti vozečega voznika. Če sta ubila sebe… hja…. če ne bi divjala, se ne bi….

Vsekakor ni primerno, da pravite, da dobro da sta se ponesrečeli. Meni je hudo in sem žalosten, moje sožalje[/quote]

Meni bi bilo hudo, če bi ubila nič krivega nasproti vozečega voznika. Če sta ubila sebe… hja…. če ne bi divjala, se ne bi….[/quote] Kdo pravi, da je hitrost kriva, po fotografijah je tam cesta v zelo slabem stanju in lahko bi se to zgodilo tudi če nebi divjala. Še enkrat moje sožalje, ker sta bila prijetna jn ju pogrešam. Lep pozdrav

Ker, ju poznam Vem, da nista tega mislila tudi ob vožnji z Porschejom. Moje sožalje še enkrat[/quote]

najprej sožalje…

ali lahko poveš, ali sopotnik že dlje časa živi v SLO in kje?

Ker, ju poznam Vem, da nista tega mislila tudi ob vožnji z Porschejom. Moje sožalje še enkrat[/quote]

najprej sožalje…

ali lahko poveš, ali sopotnik že dlje časa živi v SLO in kje?[/quote] Zaradi varnosti osebnih podatkov lahko samo povem, da sopotnik živi v Sloveniji že dalj časa, kraja pa žal nemorem povedat.

Sranje, kak je bilo ime vozniku? Sam prva črka.

Ni treba, že vem.

Mi prosim poveš? Lp

najprej sožalje…

ali lahko poveš, ali sopotnik že dlje časa živi v SLO in kje?[/quote] Zaradi varnosti osebnih podatkov lahko samo povem, da sopotnik živi v Sloveniji že dalj časa, kraja pa žal nemorem povedat.[/quote]

ok, hvala in spoštujem

gre namreč zato, da smo dobili kontakt za Angleža, ki že dlje časa v SLO in bi lahko potem bila ta ista oseba, glede na lokacijo nesreče, pa ne bi želeli povzročati dodatne bolečine…. :(((((((((((((

Zaradi varnosti osebnih podatkov lahko samo povem, da sopotnik živi v Sloveniji že dalj časa, kraja pa žal nemorem povedat.[/quote]

ok, hvala in spoštujem

gre namreč zato, da smo dobili kontakt za Angleža, ki že dlje časa v SLO in bi lahko potem bila ta ista oseba, glede na lokacijo nesreče, pa ne bi želeli povzročati dodatne bolečine…. :((((((((((((([/quote] Živi na Notranskem. Moje sožalje

najprej sožalje…

ali lahko poveš, ali sopotnik že dlje časa živi v SLO in kje?[/quote] Zaradi varnosti osebnih podatkov lahko samo povem, da sopotnik živi v Sloveniji že dalj časa, kraja pa žal nemorem povedat.[/quote]
Kakšnega varovanja podatkov ?????
Vse imaš v Slo. Novicah !!
voznik, 27-letni Tadej Prijatelj iz Rakeka , najel avto za svoj roj. dan !
sopotnik , 48-letni Jeremy Hibbins , ravnatelj Britanske mednarodne šole v Lj.

Moje sožalje in slaba reklama za tak avto.

Hudo in tragično je, ko se to zgodi pri vožnji vozila, ki ga ne poznaš, ga nimaš v malem prstu, ne poznaš njegovih odzivov pod svojimi prsti in nogali v stiku s pedali sploh pa, če se z njim podaš na klasične ceste.

Taka športna vozila niso primerna za slovenske klasične ceste, še manj pa za tako amatersko testiranje na mokrem spolzkem vozišču. Tukaj se močno strinjam z Iztokom Frankom, da bi morali take izposoje takih vozil izvajati izključno na poligonih, takih kot so za šole varne vožnje – oni že vedo zakaj je tako. Žal so take igračke za odrasle fante lahko tudi usodne-ni prvi primer.

Eno je, da testirajo npr taka vozila v šovih, kot je Top Gear – samo velika razlika pa je, da to počnejo prekaljeni avtomobilski mački že mnogo let in z mnogo izkušnjami.

Zaradi varnosti osebnih podatkov lahko samo povem, da sopotnik živi v Sloveniji že dalj časa, kraja pa žal nemorem povedat.[/quote]
Kakšnega varovanja podatkov ?????
Vse imaš v Slo. Novicah !!
voznik, 27-letni Tadej Prijatelj iz Rakeka , najel avto za svoj roj. dan !
sopotnik , 48-letni Jeremy Hibbins , ravnatelj Britanske mednarodne šole v Lj.[/quote]

…da kot sodelavec ne razkriješ podatkov,saj jih jaz tudi ne bi…Če pa je uradno v časopisu,je druga stvar…

New Report

Close