Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek ali je lepota res pomembna tolko sedaj…

ali je lepota res pomembna tolko sedaj…

koliko je pomemben zunanji videz, ker se mi zdi, da je to skozi bolj pomembno, ker sedaj te že vsak gleda, če nimaš npr ušesa čisto ob glavi, potem kakšen te gleda v usta, če imaš lepe zobje in take zadeve, pa res ne vem zakaj.
pa takega folka je res ogromno da se ozira še celo za tabo in potem še opravlja za hrbtom, mislim no…

To je bilo pomembno od vedno, ne vem zakaj tako sprenevedanje. Ne razumem zakaj imate eni take težave s priznanjem da so eni ljudje lepi, drugi pa grdi. Tako pač je, od vedno bilo…..

Lepota je bila in bo pomembna. Meni so se zaradi blond las odpirala vsa vrata, moji hčerki se zaradi angelskih kodrčkov, drugi zaradi čudovitega nasmeha. Tko je to. Moj mož pa ni ravno lep po nekih klasičnih merilih in velja za zadrgnjenega tipa. Vedno se vse vrti okrog mene, on je pa kot črni raček – razen pri meni 🙂

Tudi sam imam še vedno veliko uspehov pri nežnem spolu zaradi moje lepote. Mišice so kot jeklo, lasje gosti, čeprav že malo sivi, spodnja čeljust čisto malo naprej (kot Rimljan) in nohti negovani. Še posebno mlajše so rade v moji družbi, tako in drugače.

Brada naprej je pa men full nagarvžna, mišice mi pa tudi niso všeč. Padam na nežne tipčke, seveda obvezno z negovanimi nohti.

Brada naprej je pa men full nagarvžna, mišice mi pa tudi niso všeč. Padam na nežne tipčke, seveda obvezno z negovanimi nohti.[/quote]

no, no..nikar tako ogroženo, saj se ti ni ponudil.

Brada naprej je pa men full nagarvžna, mišice mi pa tudi niso všeč. Padam na nežne tipčke, seveda obvezno z negovanimi nohti.[/quote]

no, no..nikar tako ogroženo, saj se ti ni ponudil.[/quote]

Meni pa se je ravno zdelo, da se vsem tu gor ponuja, tipček napihnjeni

no, no..nikar tako ogroženo, saj se ti ni ponudil.[/quote]

Meni pa se je ravno zdelo, da se vsem tu gor ponuja, tipček napihnjeni[/quote]

Nič nisem napihnjen, kot Michelangelov David sem, čeprav ne več rosno mlad.

Meni pa se je ravno zdelo, da se vsem tu gor ponuja, tipček napihnjeni[/quote]

Nič nisem napihnjen, kot Michelangelov David sem, čeprav ne več rosno mlad.[/quote]

A to veš, da je David (skoraj) brez lulčka? Bogi 🙂

Nič nisem napihnjen, kot Michelangelov David sem, čeprav ne več rosno mlad.[/quote]

A to veš, da je David (skoraj) brez lulčka? Bogi :)[/quote]

Vem, a iz majhnega veliko zraste, če pa je nekaj veliko, rado se povesi 🙂

A to veš, da je David (skoraj) brez lulčka? Bogi :)[/quote

Vem, a iz majhnega veliko zraste, če pa je nekaj veliko, rado se povesi :)[/quote][/quote]

Ampak Davidov je vseeno tako mali, da ne more ratat veliki!

Ženske tečne.

Lepota je relativna človek jo pa mora imeti drugače rataš tečen kot te ženske.

no, no..nikar tako ogroženo, saj se ti ni ponudil.[/quote]

Meni pa se je ravno zdelo, da se vsem tu gor ponuja, tipček napihnjeni[/quote]

če se kdo ponuja si to ti…

Meni pa se je ravno zdelo, da se vsem tu gor ponuja, tipček napihnjeni[/quote]

če se kdo ponuja si to ti…[/quote]

Komandirka moja, vedno bolj si mi všeč.

Zunanja lepota = veliko denarja. Seveda za naravno lepe še posebno mlade to ne držim povsem ampak takih je procentualno zelo malo. Ženska, ki je urejena in si lahko redno privošči dobro nego komot velja za urejeno oziroma lepo gospo. Če ni redne skrbi za zunanji videz, torej vlaganja denarja za razne frizerje, estetske zobarje, kozmetičarje, dobro kozmetiko, razvajanje v toplicah, dobro hrano, kvalitetna oblačila, redno servisiranje… – no če pač nimaš denarja to odpade in si pač kakršen si.
Sodobne vrednote so zelo usmerjene k poviševanju površinskega in seveda denar kraljuje nad vsem.

Jaz se s tem ne bi strinjala. Danes si lahko lepo oblečen za malo denarja, pobarvaš se lahko doma, kozmetike je dovolj dobre tudi tiste malo cenejše, tako da tvoja ugotovitev ne drži. Jaz mislim, da večino dajo dobri geni, preostanek pa smisel za estetiko pri oblačenju. In kar jaz vidim, je lepih ali vsaj zelo lušnih žensk kar veliko, medtem, ko je lepih moških zelo malo. Mene že to moti, da so v večini majhni. Idealna višina po raziskavah naj bi bila 183 cm.

Sodobne vrednote so zelo usmerjene k poviševanju površinskega in seveda denar kraljuje nad vsem.

Hm, kdaj pa se je to definiralo kot vrednota ? Vem, da v Jugi tega ni bilo. Takrat smo se kopali v banji enkrat na teden in dišali smo vsi po pasulju.

Vi mogoče res, mi pa ne.

Benti, komandir pa ti si takšen, kot, da te je tvoj Furer delal (J.J.), čeprav predvidevam, da je mlajši od tebe, kako je to možno v naravnem okolju, pa vprašaj Boga.

Jaz se s tem ne bi strinjala. Danes si lahko lepo oblečen za malo denarja, pobarvaš se lahko doma, kozmetike je dovolj dobre tudi tiste malo cenejše, tako da tvoja ugotovitev ne drži. Jaz mislim, da večino dajo dobri geni, preostanek pa smisel za estetiko pri oblačenju. In kar jaz vidim, je lepih ali vsaj zelo lušnih žensk kar veliko, medtem, ko je lepih moških zelo malo. Mene že to moti, da so v večini majhni. Idealna višina po raziskavah naj bi bila 183 cm.[/quote]

Sem hotela napisati skorajda isto. Se vsekakor strinjam! Moških je veliko simpatičnih, ampak kaj ko jih je veliko pod 180 ali tam okoli, zame se pa prava višina moškega pokaže pri 186.

Zakaj pa sta barvanje in kozmetika tako pomembna za dober izgled?
Meni se zdi, da sem vedno imela največ oboževalcev, ko sem bila nenamazana, naravna, barvala se pa itak nikoli nisem. Še sedaj, ko imam odrasle otroke, je enako.

New Report

Close