Ženski in Moški čvek

kajenje marihuane

Default avatar
Po dolgem času bi rada poskusila marihuano. V mladih letih sem se zakajala na vsake toliko, imela tudi bad filing mogoče parkrat , vse ostalo smejalka:)
sedaj sem v zrelih letih in me mika, vendar se bojim, da bi imela negativne občutke. Torej ali z par dimi lahko zadene tako, da bom imala neg misli?
Default avatar
Če si tip človeka ki dosti razmišlja in plete v glavi kaj pa če, potem ja, čisto mogoče da boš še bolj negativno razmišljala.

Odvisno od okolja, družbe. Če se boš zakadila sama v prazni sobi, potem ja, bo bedno.
Default avatar
Lahko.
_____________________________________________________________________________________________________________
V hitlerjanskih zadnjih sobah gostiln spet udarjajo drug po drugem, ti majhni rodovi na povodcih...
Default avatar
Kaj pa od enega ali dva dima? Bo kakšen učinek?:) Predvidevam da po 10l bi moglo kaj bit ali?
Default avatar
Trava je različnih vrst, različna vsebnost thcja, potem je pa tudi odvisno kok močan joint si nardiš. Je pa doskrat tko, da trava samo potencira trenutno počutje, odvisno pač; ne vpliva na vse enako.
Default avatar
to boš pa verjetno sproti videla.. poskusi, izgubiti nimaš kaj...
Default avatar
Za začetek poglej kakšno komedijo . Pol pa po pameti, če že boš.
Default avatar
Najboljši recept za uživanje je varno okolje in dobra družba, poleg pa tvoja psihična stabilnost. Če boš kadila, pa zraven s strahom čakala, a bo kul ali ne, sta možni samo dve opciji: ali ne bo nič, ali bo pa bad.
_____________________________________________________________________________________________________________
V hitlerjanskih zadnjih sobah gostiln spet udarjajo drug po drugem, ti majhni rodovi na povodcih...
Default avatar
probaj najti vice o zajčku in ribi in zajčku in piščančku, ko jima je ponudil par dimov jointa ☺
-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.-
[sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub]Number One[/sub]
Default avatar
Senza je napisal/a:
Osebe, ki za zabavo uživajo marihuano, niso psihično stabilne. Če govorimo o uporabi marihuane kot psihoaktivne droge in ne v medicinske namene.
Default avatar
antilopa je napisal/a:
Psihično stabilne, preden se zakadi. Menda ne bo kadila, ko bo zaskrbljena, ampak takrat, ko bo umirjena...
Default avatar
Jaz ne odobravam kajenja marihuane v nobenem primeru.
Default avatar
antilopa je napisal/a:
Prav.
Default avatar
kolikim bi z veseljem priporočil, da npr. v mestu, strjenem naselju, ... zlasti v času kurilne sezone niti dihajo ne
-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.-
[sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub]Number One[/sub]
Default avatar
antilopa je napisal/a:
Antilopa, a je psihično nestabilen tudi tisti, ki nikakor ne bo šel čez cesto, če nima narisanega prehoda za pešce ... pa da se razumeva - jo ne kadim in mi je popolnoma jasno, da sta voda in zrak vsekakor boljša izbira od alkohola in dima ...
Default avatar
Senza je napisal/a:
Zakaj bi nekdo kadil marihuano ko je že umirjen... pol že dosežeš namen ki ga dosega kajenje marihuane

No razen če kadiš zaradi odvisnosti da si potem MANJ nemiren ko se zadaneš...

To je tako kot da bi jedel ko se naješ :)
..............................................................................................
''Your time is the greatest gift you can give to someone.''
- Rick Warren
Default avatar
WishYouWereHere je napisal/a:
Glej, če ti ni všeč tisto, kar pišem, pač ne beri.
Default avatar
antilopa je napisal/a:
Glej, če ne preberem, ne vem kaj si napisala.
Če ne vem kaj si napisala, ne morem komentirati.

Mi je pa všeč ... če mi ne bi bilo, ne bi rekel nič ...