Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ženske kaj bi si mislile o moškem, vi kav peca in vam pove prostaški vic

Ženske kaj bi si mislile o moškem, vi kav peca in vam pove prostaški vic

Ženske kaj bi si mislile o tem: en moški vas peca, to je še vse na začetku, še nič se ni zgodilo in potem vam po facebook chatu napiše prostaški masten vic. Bi mu to zamerile?

povej nam ta vic

Zamerila mu nebi, vsekakor pa ne bi bil moj prijatelj, ne zasebno in ne na fb-ju.

Ah, daj no. Vici so takšni in drugačni. Ravno tako dojemanje šal. Kar je nekomu smrtno resno, bo drugemu lahko smešno za znoret. In obratno.
Na podlagi enega samega vica oceniti človeka, oz njegov značaj ter naturo, je malo …..

______________________

mal si komplikatorka…vic je vic…

men bi večji problem predstavljalo to, da je brez humorja 🙂

Moški je brez občutka, ne zna prebrati ženske. Ali pa se mu jebe zate in tvoja čustva.


Zagotovo je pa ona brez smisla za humor

Da si ti ena kura, moški pa ima smisel za humor.

Če tebi ne paše ti pač ne paše. Ne vem zakaj ne poslušaš sebe in svojih filingov.

Zdaj, če ti jaz rečem, da nimaš smisla za humor ali take komentarje kot imaš tu, ne vem kaj imaš zdaj od tega, da boš spoznala kako se sama motiš. Pa se ne veš. Pojdi veselo naprej…..

Na začetku, če bi naredil nekaj, kar mi ne bi pašalo, me ne bi to povsem odvrnilo. Bila bi pozorna na druge znake. Mogoče si mu res všeč in je pač zmeden, rad bi naredil vtis nate, mogoče je na to foro že kdaj kakšna padla… pač napačno je presodil pri tem, kateri vici so ti všeč.

Odgovori mu z besedami JOJ grozno :-(, grozen vic, kako si pokvarjen…

Če je dojemljiv za tvoja čustva in mu je mar zate, bo s tem nehal in bo vse ok. Kar tako apriori skenslat nekoga le zaradi vica ni prava odločitev.

Odvisno, kak je vic…

Zakaj bi mu zamerila?
Dejstvo, da ti je poslal tak vic, pomeni zgolj to, da tip nima občutka. Povprečno senzibilen moški bi moral vedeti kje so meje, še posebno če ima opravka s človekom, ki ga ne pozna zelo dobro.

Če bi mi poslal en brezvezen, neduhovit vic, potem bi zagotovo zgubil dosti šans pri meni. Če bi bil zelo vulgaren, še prej. Moški naj bi pač imel malo takta pri osvajanju. In olike. In zame je inteligenten smisel za humor velikega pomena pri človeku. Nekdo, ki bi pokal neumne, brezvezne vice, bi oplel.


Ja kajne, želi da ocenjujemo nekaj, kar nismo videli in ne vemo za kaj gre.

napiši vsaj začetek vica!

Takole je bilo, v bistvu ni vic, ampak me je vrgel na vulgarno finto.
Najprej mi je napisal: Veš da sem te sanjal. In jaz vprašam O a res kaj pa. In pravi on, to ti moram v srbohrvaščani povedat, ker sem sanjal v tem jeziku. In jaz pravim okej pa povej.
In napiše on: Bio sam na sudu jer sam ukrao kokoške i jaja a ti si bila sudija.
In potem nič in jaz vprašam No in kakšno kazen sem ti dala?
In on napiše takole:
Za kokoške si mi jedan mjesec dala
a za jaja si me pomilovala

Saj najprej sploh nisem skapirala, ker ne znam tako dobro srbohrvaško potem pa sem skapirala in mi ni bilo prav. Zdi se mi zelo grdo to kar je napisal.

in to je tisti grozen masten vic?

mah, za moje pojme si zategnjena.

A ti veš kaj pomeni pomilovati za jaja v srbohrvaščini?
Pomeni pomilostitev ampak še nekaj drugega – pobožati….
Če sem zategnjena tudi prav samo ne pričakujem od moškega, ki me peca, da mi ponuja svoja moda, da jih pobožam…

A ti veš kaj pomeni pomilovati za jaja v srbohrvaščini?
Pomeni pomilostitev ampak še nekaj drugega – pobožati….
Če sem zategnjena tudi prav samo ne pričakujem od moškega, ki me peca, da mi ponuja svoja moda, da jih pobožam…[/quote]

ma, kaj to kako bi mu jajca al karkol božala, ampak da se da sanjat v srbohrvaščini….moteče, res.

A ti veš kaj pomeni pomilovati za jaja v srbohrvaščini?
Pomeni pomilostitev ampak še nekaj drugega – pobožati….
Če sem zategnjena tudi prav samo ne pričakujem od moškega, ki me peca, da mi ponuja svoja moda, da jih pobožam…[/quote]

ne skrbi, sem razumela vic. ampak saj pravim… če se nekomu pustiš pecat, verjetno ne samo zato, da boš z njim kavico pila.
in jao bože, vic je, saj ti svojih jajc ni vrgel pod nos, da jih povohaj in pobožaj.

Primitivno je tole. Nič smešno. Nič taktično. S takim primitivizmom se ne osvaja ženske, torej nima občutka ravno
Glej, na samem začetku ti da negativen občutek, zakaj boš še naprej vztrajala in mu dajala šanse?
Če vidiš kakšne zgrešene ima, nista na isti valovni dolžini, zakaj misliš, da bo čez mesec, leto, 10 let bolje?
Odpiši ga in daj priložnost takim, ki bodo v tebi vzbujali prijetne občutke, ki te bodo znali prijetno nasmejati.

Eh, vic kot vic. Ti si pa zelo zategnjena.

New Report

Close