Starševski čvek

neka ženska na blagajni se je zagledala v mojega moža in on jo je pogledal nazaj

Default avatar
ne prenesem da neka pič.... gleda v mojega moža in tudi znorim če on pogleda nazaj

:-) vem da sem smešna ampak taka pač sem
Default avatar
Ljubosumnje je pomanjkanje samozavesti.Delaj mal na svoji samozavesti,pa bo bolje.
Default avatar
Sama ignoriram poglede moških in pričakujem tudi isto od mojega. Lahko gleda, ampak ne na tak jebčaki način. Pol mu pa glavo utrgam. Te razumem in sem ista! :)
Default avatar
na moment sem mislila da bom znorela je napisal/a:

Jaz tudi tega ne prenesem!!!

Obsojam pa bolj spogledljive ženska, kot pa svojega moža, ker sama NIKOLI ne gledam po tujih moških, tudi ko so sami, brez žena.

To so pač pokvarjene babe, kaj čmo!
Default avatar
To delajo samo res pokvarjene ženske!

Vzgojene in zveste ženske ne gledajo vezanih moških!
Default avatar
Če ga ona gleda, naj gleda. Če se pa on vpričo tebe spogleduje z njo, se zamisli. Tukaj ne gre za tvoje ljubosumje, tukaj gre za njegovo spoštovanje do tebe. Če to počne, nima niti najmanjšega.
Default avatar
hvala vam, da me razumete ! Tudi sama vem da drugih moških nimam kaj gledat. Ampak nekatere glupače nimajo občutka kaj je normalno in kaj ne . Je pa res, da je moj zelo fejst za pogledat

sem zelo ljubosumna in on to ve, pa se samo prikupno in simpatično ( kot samo on ve ) nasmehne in me uščipne za rit :-)
Default avatar
kaj naredite če vaš moški gleda drugo žensko

?!?
Default avatar
jaz jih tud ne razumem, teh glupač, gledam skoz samo v tla, že zato, da se ne spotaknem.

Ma joj no, al ga katera poje, če se ga pogleda...mislm babe nakladate, da se kadi, za vsako babo veste kje je cunje kupila, za kolk keša je oblečena, kak make up ima, frizuro, ni da ni....pri dedcih pa zamižite.

kot bi imele najmanj brad pitta, pa ne palim na njega.
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Če znaš življenje izkoristiti, je dovolj dolgo. (Seneka)
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Default avatar
jah nč drugič če me kdo na blagajni pogleda in se mi nasmehne mu pokažem jezik:)............itak da gledamo okrog in včasih prideš s kom v očesni stik..........mam pa še vseen raj da se moj nasmehne in pozdravi pred mano kot pa da bi to delal na skivaj......če si ga pa kera oglejuje ji pa nakažem da je moj, vidi v mojih očeh:)
Default avatar
Gledanje druge ženske, ko si ti zraven , je odraz njegove...neinteligence,primitivizma. Sorry, tako je.
Default avatar
hehe kr vidim vaše dece kok se zaletavajo v trgovinah, ko morjo hodit vsi meže:)
Default avatar
kaj pa če moški vpričo tebe gledam drugam a ti reče da te ljubi je napisal/a:

najmanj samomor ...
Default avatar
Jaz na tvojem mestu ga nebi po štacunah vlačla - kaj pa če ima fetiš na blagajničarke?
Default avatar
Oči imam za to, da gledam. Če se mi pred njimi znajde tvoj mož, ga pač pogledam. Kaj pa naj? Zaprem oči???
Default avatar
Meni se pa fino zdi, če katera mojega pogleda - zakaj bi bilo pa to narobe? je pač fejst in simpatičen. Tudi pomotoma ne bom zaradi tega renčala naokoli.
Default avatar
Tisti trenutek, ko bi partner izjavil nekaj takega, kot pa avtorica te teme, poberem sila in kopita...

Ce ni preprican v najino vezo in mi ne zaupa, potem veza ne pelje vec nikamor. Zdaj pogled pred blagajno, jutri pogled pred hiso in pojutrisnjem pogled v sluzbi...
Default avatar
Haahahhah.......barca..... koliko ste stara ? (ni treba povedat)
Default avatar
Hec mora bit je napisal/a:
Dovolj, da ne zelim biti s tako ljubosumnim partnerjem, ki bo kontroliral vsak moj morebiten pogled.