Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek novembra v kratkih hlačah

novembra v kratkih hlačah

kul

Moj sin tudi.

to mi gre vedno na smeh. nekateri se dejansko oblačijo glede na letni čas in ne glede na temperaturo. jaz sem zdajle prišel domov v kratkih hlačah in majici, zunaj je 22 stopinj. nekateri pa v puloverjih in jaknah in zimskih čevljih. če bi bilo januarja 30 stopinj, bi jih verjetno videl še v kapah in šalih. ker je pač januar in takrat je zima!

nova
Uredništvo priporoča

Ja, eni pogledajo na koledar in rečejo, aha 1. november se bliža. Treba je pelce pripravit… Včeraj sem dejansko videla ljudi, ki so imeli kape in šale, verjetno kakšen tudi rokavice. Pa bunde seveda.

Včeraj je pri nas res ful pihalo. Jaz sem šla na sprehod v jakni, brez kape in šala. Pa bi jih potrebovala.

Tudi jaz vceraj, ko sem grabila listje. Delala 2 uri v rahel hrib ampak mi je dol teklo ker je sonce zgalo direkt vame. Aja se vedno sem ziva, ne mores verjet. Ko sem koncala pa sedela kaksne pol ure pa mi je bilo ze hladno in sem oblekla tanko jopico. Najbolj smesno mi je videt paciente, ki se oblecejo kot prizadeti ko je zunaj 20 stopinj samo zato ker je pac ze november. Potem pa celi zasvicani skacejo po vetru in zbolijo pa spet celi zacudeni kako je to mogoce. Jaz naprimer v taksnem oblecem otroka v spodnjo majico in tanke dolge rokave pa malo debelejso trenerka hlace alu kavbojke. Ker nonstop divja in skace in mu je VROCE. Zrave mene pride mamica ki ima fantka v jakni in kapi na glavi pa se zabe pod trenerko pa me gleda s tistim pogledom “a si nora zenska poglej kako slaba mati si se otroka ne znas obleci” in potem pametuje kako pa to ni vredu za otroka blabla. In kaj je sledilo? Njen tamali logicno cisto zasvican in cez tri dni mu jamra da ima vrocino da ga najbrz ni dovolj oblekla. Super!! Bogi otrok in bogi vsi tisti, ki se oblacite glede na letni cas!!

pri nas na Gorenjskem je še oktober.

gorenjska je itak sto let za civiliziranim svetom, nič novega

V soboto na čokoladnem sejmu je bila ena v kratkih hlačah prav luštna… Je še mene pogrelo…

En dan na izletu sem prav čudna izpadla, er sem bila v kratkih rokavih…

Ali te dni v trgovini. V kratkih rokavih, brez nogavic, zraven mene gospa, v škornjih in debelem brezrokavniku.

Edino moti me, da je kdaj pretoplo celo za dolge hlače. Jaz bi tako, v kratki majici, ampak hlače dolge. 😀

Jaz sem bila danes zunaj v kratkih rokavih in dolgih hlačah, pa bi z veseljem oblekla kratke :)))

New Report

Close