Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek moževa fantazija

moževa fantazija

Še vedno ne morem čisto dojeti, kaj se mi je sinoči zgodilo, zato prosim za vaša mnenja in razmišljanja. Stara sem 40 let, 20 let v zakonu, ki je popolnoma povprečen, z vzponi in padci. Včeraj sva si z možem privoščila toplo kopel, kozarec šampanjca, beseda je dala besedo… In tako je beseda nanesla tudi na seks, kjer sva na žalost zapadla v vsakodnevno rutino. In ko se tako malce opogumljena od šampanjca pogovarjava o teh rečeh, se dotakneva tudi erotičnih fantazij. In mi mož zaupa svojo fantazijo – rad bi gledal, ko bi seksala z nekom drugim! Ker nisem hotela pokazati, kako me je s tem šokiral, sem navidez brezbrižno povprašala po podrobnostih. Torej, ne želi si seksa v troje, ne bi se pridružil, želi si samo opazovati, ko me obdeluje nekdo drug. WTF?!?
Cela debata je bila tako bolj lahkotne narave, samo v smislu pogovora in zaupanja najintimnejših fantazij. Danes zjutraj, pred odhodom v službo, pa me tako “mimogrede” vpraša “Boš razmislila o mojem predlogu?”
Torej si očitno to fantazijo želi tudi uresničiti. Kaj naj naredim? Kaj naj si mislim? Popolnoma sem zmedena in šokirana.

Kako se ti da tako zgodaj zjutraj pisati provokacije

In zdaj bi rada nas na suho?

nova
Uredništvo priporoča

Zaradi mene si lahko misliš kar želiš, dragi Štajerc, ti pa lahko povem, da tole ni provokacija. Preskoči.

Res bi rada mnenja obeh spolov, ker si še urejam zmedo v glavi in ne vem kaj naj si mislim.

Pa kaj vam je??? Je to res tako nora in neobičajna fantazija, da nihče ne verjame v možnost, da bi kdo res o tem fantaziral?
No, zdaj me je šele res groza.

No če pa ni provokacija, pa ti povem kar direktno moje mnenje, kot moški kot pravijo v najlepših letih.

NIKOLI, RES NIKOLI ne bi želel videti ženske ki jo ljubim oz. z katero živim že toliko let kot ti s svojim možem, da bi seksala z drugim moškim.

Pa mislim, da tako misli večina moških, ne samo tukj na Monu ampak na splošno.

Halo? Groza, moja seksa z drugim jaz pa to gledam.

Meni se pa zdi to povsem normalna želja. Mislim, da je to le dokaz več, da te ljubi.
Težko pa verjamem, da se ne bi želel pridružiti.

OK, v redu. Nimam pojma za koga me imaš, oz kdo misliš da sem. Kar se tega tiče, lahko Primož preveri, koliko tem sem odprla tule na MONu (če se ne motim, do sedaj dve – in nobena ni imela tematike o spolnosti).
Nima veze, želela sem si pač še kakšno mnenje popolnih neznancev, ker o tem pač ne morem govorit s sodelavkami. Nimam prijateljice, ki ne bi poznala mojega moža in nekako se mi ne zdi pošteno, da tako stvar razlagala nekomu, ki ga pozna. Tudi jaz ne bi želela, da nekdo moje fantazije razlaga ljudem, ki me poznajo.
Sprejmem, da tule ne bom dobila nobenega mnenja, prav. Se bom že prebila skozi to zmedo.
Sprašujem se le, ali je moževa fantazija res tak grozen tabu, ali so ljudje tule tako zadrgnjeni in omejeni. Upam, da ni prvo.

Sedaj pa prosim Primoža ali Šavrinko, da temo pobriše.

Nimam niti najmanjšega pojma, kaj naj si ti misliš. Vem samo, da jaz na to ne bi pristala. Samo jaz nisem ti.

Le kdo hodi v swinger klube? Opice?

Za avtorico, dejta prej probat s kakimi igračkami malo popestriti vajino spolnost.

V skrajnem primeru pa, omisli si dobrega ljubimca, mislim brez slabe vesti, ga lohk še domov pripelješ :)))

Še dodatek: saj veš, da fantazij ni potrebno uresničiti, fantaziramo pa vsi, vsak po svoje.

Moja fantazija…..ahhh

Ne vem zakaj bi hotela mnenje popolnih tujcev. Ravnaj po svoji vesti!! Če je tebi ta fantazija nesprejemljiva – mu lepo naravnost povej, da si vesela, ker ti je zaupal, vendar ti nisi za to.

Če si pripravljena ugoditi fantaziji svojega moža, mu predlagaj, da organizira neko tako srečanje in seveda predlaga moškega, ki bi bil pripravljen “igrati” se z vama. Lahko gresta v kak swinger klub ali poiščeta moškega na spletu (swingerji in posamezniki, ki nudijo te zadeve imajo svoje spletne forume)

Če še ne veš kaj bi, mu povej, da bi se rada več pogovarjala o tem, kako si on vse skupaj predstavlja, kakšen bo vajih odnos kasneje, kako si je on zamislil izpeljati to idejo in seveda, kaj bi ta izkušnja pomenila za vajin odnos – bi bil on lahko ljubosumen kasneje, če bi ti preveč uživala? Bi ti lahko sexala le zaradi njegove želje ali imaš tudi ti željo enkrat poskusiti?

V vsakem primeru morata za začetek poiskati “profesionalca”, ker sicer se odnosi lahko zapletejo!

Pred časom je tudi moj fantaziral o tem, da bi v troje. In ko sem ga povprašala, kako si to zamišlja, je seveda rekel, da jaz še z eno, katerokoli. In da je pripravljen tudi na obraten trojček – on še z enim in jaz. Takoj sem pograbila zadevo in rekla, da sem si tistega “ta tretjega” že izbrala, da bi to lahko bil en njegov sodelavec (ki je sicer res dober tip, a jaz o njem nikakor ne fantaziram)… Potem sem ga še kakšnih par dni spraševala o tem, kdaj bomo to uresničili – in nikoli več te svoje želje ni omenil. Zdaj, ko pade debata o trojčku, se samo še kislo nasmehne in reče, da on ni za te hece…

Hvala Elaine in Raglji za normalni mnenji, brez obsojanj.
Elaine, zakaj misliš, da je to dokaz ljubezni? Tako pa o tem res še nisem razmišljala. Morda se mi pa res odpre novo obzorje.
Da pojasnim; njegova razlaga je bila, da mu je v neizmeren užitek opazovati moj užitek in da ga noro vzburja pogled name pred orgazmom. Ob upoštevanju tega, tudi jaz dvomim, da se ne bi potem pridružil 🙂

Raglja, seveda vem, da ni treba vseh fantazij uresničiti, ampak on bi jo očitno želel. In če ugotovim, da je zadeva zame sprejemljiva, zakaj mu ne bi ustregla? Seveda pa moram najprej razčistiti s tem sama.

eh en štajerc, jaz imamisto mnenje glede svojega moža.

no končno vsaj eden, ki ima tako mnenje kot jaz, smo pa na poti k izumrtju, kot dinozavri

…školjkica,prav nič čudna ni ta moževa fantazija in samo dokazuje, da te ima rad, da je vajina veza “zdrava”, da si upa poskusiti tudi kaj več in drugače in se ne boji, da bi karkoli ogrozilo vajin odnos in vezo. Vsak ima svojo fantazijo, eni pač to vso življenje nosijo v sebi, ker enostavno nimajo partnerja, ki bi jih razumel, morda poskušal to fantazijo tudi izživeti, drugi se počutijo dovolj varne, da jo lahko zaupajo, se o njej pogovorijo, ne glede na to, ali jo bodo kdaj tudi izživeli ali ne.
Nikar ne glej moža po strani, ga obsojaj ali mu karkoli očitaj, ker je bil to tudi zanj velik korak, da ti je zaupal svoje želje. Le lepo se pogovorita, pač mu povej, da se ne počutiš udobno niti ob misli na to, kaj šele, da bi spala z nekom drugim in verjemi, da ti ne bo nikoli več najedal v tej smeri.
Tudi midva z možem se veliko pogovarjava o različnih variantah, o popestritvah (skupaj 30 let) in včasih je že misel na kaj takega prav luštkana in seksi, a ni rečeno, da bi jo ali da jo bova kadarkoli izživela. Je pa že to super, da se pogovarjava, si zaupava, eksperimentirava…
Bodi vesela, da imaš tako vezo, v kateri si lahko tako zaupata, marsikdo tukaj gori te sreče nima…verjemi pa, da imajo še bolj “bolane” fantazije kot tvoj ali moj mož, kot ti ali jaz.
Zato se ne oziraj in delaj po svojem občutku in to, kar te oziroma vaju osrečuje. Nikoli, še zlasti v seksu, pa ne idi proti sebi in ne počni nečesa, kar ti povzroča neugodje, samo zato, da boš osrečila partnerja.
Srečno!

Tako je, razčisti najprej sama pri sebi. To, če mu želiš ustreči, je popolnoma tvoja stvar in si ne ustvari mnenja na podlagi izjav drugih ljudi. Se pa seveda o tem še enkrat z možem temeljito pogovori.

…školjkica,prav nič čudna ni ta moževa fantazija in samo dokazuje, da te ima rad, da je vajina veza “zdrava”, da si upa poskusiti tudi kaj več in drugače in se ne boji, da bi karkoli ogrozilo vajin odnos in vezo. Vsak ima svojo fantazijo, eni pač to vso življenje nosijo v sebi, ker enostavno nimajo partnerja, ki bi jih razumel, morda poskušal to fantazijo tudi izživeti, drugi se počutijo dovolj varne, da jo lahko zaupajo, se o njej pogovorijo, ne glede na to, ali jo bodo kdaj tudi izživeli ali ne.
Nikar ne glej moža po strani, ga obsojaj ali mu karkoli očitaj, ker je bil to tudi zanj velik korak, da ti je zaupal svoje želje. Le lepo se pogovorita, pač mu povej, da se ne počutiš udobno niti ob misli na to, kaj šele, da bi spala z nekom drugim in verjemi, da ti ne bo nikoli več najedal v tej smeri.
Tudi midva z možem se veliko pogovarjava o različnih variantah, o popestritvah (skupaj 30 let) in včasih je že misel na kaj takega prav luštkana in seksi, a ni rečeno, da bi jo ali da jo bova kadarkoli izživela. Je pa že to super, da se pogovarjava, si zaupava, eksperimentirava…
Bodi vesela, da imaš tako vezo, v kateri si lahko tako zaupata, marsikdo tukaj gori te sreče nima…verjemi pa, da imajo še bolj “bolane” fantazije kot tvoj ali moj mož, kot ti ali jaz.
Zato se ne oziraj in delaj po svojem občutku in to, kar te oziroma vaju osrečuje. Nikoli, še zlasti v seksu, pa ne idi proti sebi in ne počni nečesa, kar ti povzroča neugodje, samo zato, da boš osrečila partnerja.
Srečno![/quote]

školjkica,prav nič čudna ni ta moževa fantazija in samo dokazuje, da te ima rad, da je vajina veza “zdrava”, da si upa poskusiti tudi kaj več in drugače in se ne boji, da bi karkoli ogrozilo vajin odnos in vezo.

Žal se s tem ne strinjam, ojla morda sem res dinozaver, ampak če nekoga ljubiš in spoštuješ ne iščeš tega drugod. Amen. Vse drugo je oprostite nakladanje.Pri vseh teh svingerjih, trojčkih, četvorčkih in kaj vem kaj še tu ljudje iščejo nekaj kar jim manjka, tudi dolgčas in rutina spada sem. Nekaj iščejo za potešitev, vendar ne najdejo vedno nekaj več, ker jih staro več ne osrečuje. Zakaj?? Pa ne recite, da je to normalno in kaj le je normalno in za koga.

Sedaj pa glavna tema, ko pravijo da za določeno zadevo morata biti oba. Hja nikoli ali pa zelo redko sta oba za , vedno eden sprejme kompromise. Po navdi tisti partner, kateri je šibkejši in se podredi želji drugega, zaradi ljubezni ali pa zardi miru v hiši.

Jaz verjamem, da si ne izmišljuješ. V bistvu ti je dal zeleno luč za ljubimca, ki ga lahko pripelješ v vajino posteljo. On bo samo gledal, kaj drugega se mu ne da več dosti 😉

Hvala vsem. Počasi me mineva zadrega, saj vidim da to ni tako zelo nenavadno 🙂
Hja, bolj ko razmišljam o tem, bolj se mi pravzaprav zdi sprejemljivo. Nekako seksi je 🙂 Skrbi me le posledica take igrice, kaj bi to pomenilo za naju, njegova morebitna ljubosumnost čez čas, mogoče moj občutek cenenosti? Ne vem. Uh, vidim, da naju čaka še nekaj večerov kopeli in debatiranja.


Se strinjam 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}

Politicians should be replaced like diapers, often for the same reason Mark Twain

Meni se fantazija ne zdi grozna, je kakršna je, fajn je, da ti jo je lahko zaupal. To ali jo bosta uresničila ali ne, je pa čisto druga stvar, sigurno je treba najprej razmislit pri sebi in se nato čimveč pogovarjat.
Take stvari imajo lahko negativne posledice in je včasih bolje, če ostane zgolj pri fantaziranju.

Povej mu da si že naredila, in da je vse posneto pa naj pogleda posnetek, ti pa da si želiš gledat njega med tem ko on gleda posnetek.

Ejla še to vprašanje za vse vas, a se ti trojči smatrajo za varanje?

Ali je to v bistvu dovoljeno/odobreno varanje, vsi so za?


Se strinjam 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}[/quote]

Tudi jaz se strinjam. Znam pa tudi razložiti zakaj nebi (nisem)nikoli pomislil na kaj takega:

Zato, ker bi morebitna taka moja želja pomenila, da bi za moje želje po užitku, izkoristil tretjo osebo. Kar bi v bistvu pomenilo, da sem v odnosih izkoriščevalec.

Mnenja sem, da se imata vidva pri trezni pameti marsikaj za pogovoriti.

Da strnem na kratko — Ne ljubi te več!

Ti školjkica pa že sama veš………če nekoga ljubiš si ga ne želiš videti z drugim.

Pa lahko 1raglja naklada nevem kaj o swinganju in swinger klubih.

Tam ni zaljubljencev.

New Report

Close