Forum.Over.Net

Starševski čvek

Španija splavala

Default avatar

kaj pa mi?

Španija naj bi splavala iz krize!
Kaj pa mi????

Mater, kakšna golazen vodi našo državo!
Ne vem, so večja golazen oni ali mi, ki jim dovolimo, da plenijo?!
Default avatar

Boom

Španija morda je, Španci pa niso.
Default avatar

želim si trojke in njenih ukrepov

Vodi nas res golazen, ki ne uvidi bistva reform, ki bi jih bilo potrebno uvesti.
Zakaj tega nočejo?

To so ljudje, ki ne znajo ničesar drugega kot to, kar delajo in so zato dobro plačani.
Ne upajo si reskirat, saj bi s pravimi ukrepi res postali brezposelni.
Default avatar

mi neodgovorni

kaj pa mi? je napisal/a:
Kaj pa mi????

Mi, ker je to neodgovorno tudi do naših otrok!
Default avatar

kaj pa mi?

mi neodgovorni je napisal/a:
kaj pa mi? je napisal/a:
Kaj pa mi????

Mi, ker je to neodgovorno tudi do naših otrok!

Popolnoma se strinjam!
Default avatar

dovolj imamo

želim si trojke in njenih ukrepov je napisal/a:
Vodi nas res golazen, ki ne uvidi bistva reform, ki bi jih bilo potrebno uvesti.
Zakaj tega nočejo?

To so ljudje, ki ne znajo ničesar drugega kot to, kar delajo in so zato dobro plačani.

Resnica je, da NE ZNAJO delati tega, za kar so plačani oz. si plačilo (denar, saj ne moreš biti plačan za neznanje in škodo, ki jo delaš) kar prisvojijo. Ob tem vedo, kako zelo so nezaposljivi kjerkoli drugje, da delati ne znajo nič in zato bodo vlekli stanje, kakršno je, pa če ob tem vsi pocrkamo. Trojka prosim prosim odreši nas!!!
Default avatar

topoumneži

dovolj imamo je napisal/a:
Zakaj tega nočejo?

Resnica je, da NE ZNAJO delati tega, za kar so plačani oz. si plačilo (denar, saj ne moreš biti plačan za neznanje in škodo, ki jo delaš) kar prisvojijo. Ob tem vedo, kako zelo so nezaposljivi kjerkoli drugje, da delati ne znajo nič in zato bodo vlekli stanje, kakršno je, pa če ob tem vsi pocrkamo. Trojka prosim prosim odreši nas!!!
Kako si naivna! Trojka, naša vlada in vsi pri koritu so isti. Kaj bo trojka po tvoje naredila? Kaj je naredila v Grčiji? Najbrž ne veš, ampak si kar nekaj domišljaš.
Default avatar

congđx

Na papirju mogoče res, v reali imajo pa 20 % brezposelnost, ki še raste. In ker so krepko potonili, so samo padec zaustavili. Pa vprašanje, če trajno.
Mi dna še nismo dosegli in ga glede na luknjo v bankah še nekaj časa ne bomo. Ne glede, kdo bo na oblasti. Bi se morala komplet garnitura zamenjat, da bi začela terjat denar nazaj od tistih, ki so ga pokradli.
Tako leva, kot desna.
Default avatar

dovolj imamo

topoumneži je napisal/a:
dovolj imamo je napisal/a:
Zakaj tega nočejo?

Kako si naivna! Trojka, naša vlada in vsi pri koritu so isti. Kaj bo trojka po tvoje naredila? Kaj je naredila v Grčiji? Najbrž ne veš, ampak si kar nekaj domišljaš.

A veš, kaj bo naredila? Od korita bo odrinila naše nenasitne komunisteke, kar je neprecenljivo. Nam ne bo dosti slabše, kot nam je pod našimi domačimi grobarji. In raje crknem pod tujo kot pod domačo peto.