Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Mlade ženske ne znajo kuhati

Mlade ženske ne znajo kuhati

Namesto, da bi vzele čas in kaj skuhale, raje posedajo pred televizorjem in gledajo mehiške serije.
Za kosilo in večerjo pa naročajo piščanca iz kitajske restavracije.

In na podlagi česa si prišel/a do teh spoznanj?

In oblačijio se kot pocestnice.

nova
Uredništvo priporoča

Res je in samo jamrajo kako jim je težko. In psihirajo svojega moškega ter ga čustveno kastrirajo, da postane popolna copata. Za nameček se pa še stalno prepirajo z njegovo mamo namesto, da bi ji bile hvaležne, ker jim je rodila moža.

In še feministke so.


Asvaltirane ali makadamske pocestnice?

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx boljše živet v lahki diktaturi kot v težki demokraciji xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx več na blogu, http://www.fj-produkt.com/

To pa pogosto slišim. Zaradi t.i. enakopravnosti se jim zdi izpod časti da bi kaj skuhale. Men je to skregano s prav vsako logiko.

pol je pa najboljš, da se primeš šporgerta in kuhalnice.

Sem čist stoprocentna, da zna kuhat več mladih žensk, kot mladih moških.
Zakaj, pa ne vem.

Sem čist stoprocentna, da zna kuhat več mladih žensk, kot mladih moških.
Zakaj, pa ne vem.

Ne bi se strinjal. Ampak itak ne boste priznale. Preveč zagledane v svoj prav.

Kolikor je meni znano, mehiške nadaljevanje največ gledajo take, ki niso več ravno rosno mlade.

Itak da ne znajo, lenobe lene!

Samo pri sebi lahko razčistiš zakaj privlačih take ženske. Jaz namreč poznam samo take, ki znajo kuhat, likat in vsa ostala gospodinjska dela.
Ali je mogoče težava v tem, da ne najdeš dekleta, ki bi kuhalo medtem, ko ti igraš računalniške igrice in pospravljalo medtem, ko ti piješ pivo v gostilni?

Dosti moških se danes pritožuje, da so dekleta drugačna. Zahudiča pričakujejo enakopravnost pri gospodinjskih opravilih. Pri svojem pljuvanje pa pozabijo, da oni sami niso cel dan v njivi, da namesto sekat drva pritisnejo gumb in stanovanje je toplo, avto popravlja avtomehanik. Če izvzamemo 7-8 ur službe praktično ne delajo drugega. Pa če bi vsaj zaslužili toliko, da bi bilo to dekle doma kot so bile včasih gospodinje ampak ne tudi tega niso sposobni. Dekle naj bo cel dan v službi, ker tukaj seveda velja enakopravnost, popoldan je pa on moški ona pa gospodinja.

Ja seveda posplošujem, ker drugače ne gre. Tisti, ki imajo te stvari pošlihtane takih neumnosti namreč ne pišejo. Razubrjajo se samo tisti, ki niso sami niso sposobni in jim je posploševanje bistvo razmišljanja.

Hudo se motiš savrinka. Obstaja ogromno žensk ki svojemu možu ne privošči kosila ko pride iz šihta. Ponudi mu hrano ki jo je dobila pri materi. Ta procent je čedalje večji zato moški jamrajo. Ti seveda braniš ženske kar je butasto. Ampak dejstvo je da najpogosteje ne kuhajo tiste ki so po cele dneve doma, mož pa v službi in služi.

V bistvu ne znajo nič, ne le zgolj kuhat, pokajo pa po šivih od samozavesti, domišljavosti, …


No, jaz poznam bolj savrinkine primerke. Mož zasluži mišjo dlako več od žene (itak so moški statistično bolje plačani), potem pa pridejo carji domov in so zmatrani. Vležejo se na kavč in čakajo postrežbo. Žena je prišla pa domov vsa sveža, kajne?
Po drugi strani pa tudi žena, ki je bila vse dopoldne doma in je gospodinjila, je popoldne že zmatrana. To, da MORA postreči možu, lahko izjavi samo nekdo, ki nikoli ni gospodinjil in ne ve kaj to pomeni, oz. sploh ne zna cenit kaj ima. Kar malo ponižujoče je tole do žensk!

No vidiš. Ti poznaš eno vrsto žensk, jaz poznam drugo. Dejstvo je, da obstajajo obojne, koga srečujemo in videvamo je pa odvisno od nas samih. Enako velja za moške. Imamo pridne, delovne, družinske moške, ki so svoji ženi v pomoč in obratno. In imamo nesposobne nergače, ki na kavču čakajo kosilo. Dobimo pa točno tisto kar iščemo in zaslužimo.

O tem kaj je butasto pa drugič.

tudi jaz in kar nekaj mojih frendic nismo znale čisto nič skuhat v mladih letih, čaga – služba, čaga – šola … pa nas poglej zdaj 🙂

Ko sem se jaz poročila pred 30 leti, nisem znala speči niti jajca. Nič. Niente. Ker ni bilo treba. Smo imeli gospodinjsko pomočnico.

Sem pa vedela, kako mora biti in kakšen okus mora imeti, in sem dobra kuharica in gospodinja. In me ni sram, da znam skuhat, pospraviti in imam vse poštimano.

Moja hči se je odseslila od doma pri 22 letih, zna kuhat vse bolje od mene. Je odlična kuharica, kljub temu, da ima odlično izobrazbo in dobro službo.

Moja svakinja pa ni izobražena, nima dobre službe, ne ljubi se ji delat, ne zna kuhat. Moj brat je moral iz službe priti in skuhat kosilo, pri tem, da je bila ona doma cel dan.

Vejo, vejo in to zelo dobro, potrebno jih je pohvaliti 🙂

http://zarekupanja.com/

POPOLNA MONA YESSSSS

imam se še za mlado – 24 let – imam enega otroka in seveda moža, pa kuhava oba. pečem pa doma kruh, kuham repo, joto, sarmo, golaž, segedinar, sladice vseh vrst, različne pice, pite, bureke, cmoke polnjene z različnim sadjem, kuham kompote in vlagam ajver, mešano srpsko solato, kisle paprike itd. lahko naštevam do jutri. ko sem pri 20. šla od doma nisem znala nič od tega. me ni nihče naučil. no, ne popolnoma nič, znala sem preproste jedi kot so pečena jajčka, pomfri, makaroni z omako in podobno. sem se pa sama naučila vsega in zdaj kuham odlično. je pa potrebno imeti interes. a je dovolj za tvoje pojme? 🙂 če si ne moreš najti normalno žensko, ki bi ti skuhala kak obrok pa ti nismo vse tega krive. pa če te zavrne ena, je mogoče narobe kaj z njo, če te zavrnejo vse potem pa bi se jaz na tvojem mestu zamislila. ali si si nesposoben izbrat normalno in prav iščeš največji odpad ali pa si tak idiot, da te nobena normalna itak ne povoha. s takšnim mnenjem in obnašanjem ne dvomim da drži slednje.

Mladi moški pa še žarnice ne znajo več zamenjat… ergo?

To je pa druga žalostna plat istega kovanca. Govorim o žarnicah

Dej, pumčetina, nehaj jamrat, pa se preumeri na tebi podobno misleče revčke od descov. Tako bo problem rešen!

New Report

Close