Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek ne zaupam mu

ne zaupam mu

Partnerju zadnje čase nič ne verjamem, ne zaupam mu. Danes je rekel, da mora na pošto plačat položnico, pa sem mu rekla naj jo pokaže. Pa je ni hotel. Je začel, da gre plačat in zakaj naj jo pokaže?Sem rekla, da naj mi dokaže, da mu lahko zaupam. In, mnenje?

ko si enkrat tako daleč, da niti tega ne verjameš, ne moreš govorit sploh, da sta partnerja.

joj, maš pa res velik problem…sem ženska, samo , če bi bila moški “vas coprnice”, ki ne znate drugega kot dihat za ovratnik, zbrcam veš kam????? na goli otok, pa se tam zaj*avi s podobnimi detektivi!!!!

Podpis!

Ma, če bi meni kdo takole najedal, zanalašč ne bi hotela pokazat nesrečne položnice.


Pod tole se pa podpišem

Ne vem kdo se mi bolj smili, ti ali on…..

Ne vem, kaj ste se piknile v položnico. Ženska mu ne zaupa, torej se mora prepričat, kaj se dogaja, a ne!! Ne vem, no, a pametujete samo tiste, ki ste vedno naivno zaupale ??? Al je sedaj po novem tako, da ko ne zaupaš več, se pač ločiš – razlog ; varal si me! Treba se je prepričat v vse, kar nas nervira!! Meni, če ne bi hotel pokazat položnice, bi se oblekla in šla z njim na pošto ( češ, moram še v trgovino )… Jaz vedno grem do konca, ampak ne glih tako, da ve, da mu ne zaupam. Če mu enkrat poveš, je bolj pazljiv.

Ja, a misliš, da je tako neumen, da ne bi vedel, zakaj moraš v trgovino?

New Report

Close