Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek sejem Kamping in karavaning

sejem Kamping in karavaning

A je mogoče kdo že bil?
Me zanima, če je kaj zanimivega za kampiste s šotori, ne prikoličarje/avtodomarje.

nisem bila, samo bi šla če ne bi bile karte tok drage .
ne dam 14 € ne !

kaj zanimivega pa pričakuješ tam?

mislim da je ta sejem samo razkazovanje, kdo ima daljšega …. avtodom namreč 🙂

sem bila 1x pa me ne vleče več, kjub temu da smo kampisti praktično že celo življenje. največ uporabnih idej dobiš na licu mesta … v kampih.

Ja, saj pravzaprav ne vem, po kaj bi šla. Pač, če bi bil kak namig, da je res kaj za videt.

Avtodomov in prikolic se mi res ne gleda, pa najbrž je tega največ.
Šotor in večino opreme imamo tipi-topi.
Mogoče kakšna ideja za zanimiva potepanja s šotorom po Evropi, kakšni fajn kampi… Ampak saj idej imava tud sama še preveč 😉
14 evrov je pa res preveč. No saj mojega itak ne bi spravila, mogoče če bi šla sama pogledat.

Mi smo bili včeraj, na sejmu smo videli par avtodomov, nekaj prikolic novejših modelov in par brako prikolic. Ene tri vrste podlog za tla, nekaj stolov, to pa je tudi vse. Zraven je stojnica s kampi v Srbiji. Nič drugega.

za 14€?

jest bi zahtevala denar za karto nazaj

za 14€?

jest bi zahtevala denar za karto nazaj[/quote]

7 evrov je vstopnica za odraslega. Očitno tudi to preveč.
Kampi v Srbiji me res ne zanimajo, pa tudi nič drugega od navedenega.
Hvala za informacijo, vsekakor ne bom šla.

Zanimivo je, da v kampih vidiš pretežno enostavne in manjše prikolice z minimalno opremo. To namreč potem lastniki sami dokupijo po svojih željah in potrebah. Nasprotno pa naši prodajalci prikolic kar tekmujejo, kdo bo pokazal daljšo in kdo bolj luksuzno opremljeno. Če niso na njenem dizajnu podpisani vsaj trije umetniki, sploh ni nič vredna. Seveda je vsem nam jasno, zakaj ničesar ne prodajo. Razen njim.

Jaz sem iskal prikolico, ki bi bila komotna za dve osebi, pa da ni treba 3x na dan podirati sedežne in jo spreminjati v posteljo in podobna jajca. Seveda take nihče pri nas ne nudi. So pa mi nudili neka umetniška jajca s posebej za njih oblikovanimi lustri, pa s posebej za njih narejenimi jogiji ki so krojeni v trikot in podobne neumnosti. Ko sem se v kampu pogovarjal z drugimi, so jamrali da imajo natančno enake težave. Zato tako cveti uvoz rabljenih prikolic iz Nizozemske in Belgije. Tam lahko kupiš celo Adrijino prikolico iz časov, ko so bile še uporabne in zmernih cen.

sejem je v sklopu narava zdravje. js sm iz firbca naredila samo en krog ravno med prikolicami in avtodomi. kaj so to fine stvari joj za igrat se. Drugo niti nism gledal pa ni neki veliko delovalo, kot je ena zograj napisala

vstopnina je 7 eur
če je kermu preveč lahko povem, da se zelo veliko degustira, tako da se praktično lahko skor naješ, napiješ, če kaj potrebuješ ali pa te nahecajo lahko recimo ceneje kupiš, če drugega ne vzameš časopis nedeljski dnevnik pa imaš vstopnico povrnjeno. :_))))))))))))))

Nisem mogla mimo teme, saj sem bila danes na tem sejmu.
Katastrofa, temu žal ne moreš reči sejem. Freedom center ima razstavljenih kakšnih 10 prikolic in nekaj opreme, videti je bilo kakšnih 5 avtodomov, nekaj brako prikolic, Kon tiki solar pa hladilnike in sončne celice.
To je to. Ostalo je narava – zdravje. Razočarana do konca.
Mislim, da me ne bodo več videli.

LP

New Report

Close