Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Moški ali bi šli v razmerje z žensko, ki do 30ega še ni nič ustvarila in nima dohodka?

Moški ali bi šli v razmerje z žensko, ki do 30ega še ni nič ustvarila in nima dohodka?

Jaz ne bi šel. Vi? Včasih se je ženske še na veliko sponzorilalo vendar je teh dni neoreklicno konec.

Moških načeloma ne zanima preveč koliko keša ima ženska ampak koliko lepa je, če je pri 30 lepotička, suhica z lepim obrazom če nima otrok če še nikoli ni bila poročena potem nobenega deca tudi zanima ne ali je sploh 1 dan v lajfu delala.

Kaj naj bi po tvoje do 30 leta ustvarila ????

haha ja točno tako Jon ima prav, v Sloveniji v bistvu do 30 leta ne moreš ustvariti nič, še do 40 komaj, edino v obeh primerih z velikoooo pomočjo staršev in pa gromozanskimi krediti ki jih itak nihče ne bo mogel odplačati do smrti.

Samo da nima preveč fuk kilometrine za seboj potem se števec ponastavi
nekje na sredino 🙂

No,pa ti,avtorček,povej,kaj si ti ustvaril do zdaj in koliko si sploh star…!

ja ja itak,ti bi takšno,ki bi imela že bajto in vse popedenano,pa dobro službo.Ti bi sam kuferčke prnesu,pa cotke v omaro zložu,se vsedu za pogrnjeno mizo…pa bi bil preskrbljen

Bravo! 😉

Če je lena, pol je adijo. Če so pa drugi razlogi pa ne vem zakaj ne.

Politicians should be replaced like diapers, often for the same reason Mark Twain

Jaz pa imam kontra vprašanje. Zakaj misliš, da bi tako dobro situirana mlada (do 30 let) ženska, kar pomeni, da je nadpovprečno uspešna, hotela tebe? Avtor, prepričaj nas!

A ste res vse tako kratke pri trajni, da ne najdete povezave s temo nekaj mest niže?
Tam nobena ne bi šla v vezo s takim, ki še nič ni ustvaril, tu pa branite z vsemi desetimi polakiranimi in geliranimi kremplji svojo pravico do tega, da ste nesposobne nule, in zahtevate, da vas moški ljubijo zaradi vaše lepote (ha!) in poštenja (ha ha!).
Sem ženska, ampak, enim ni pomoči, res ste v sebi kešpičke.

če bi se mi šlo za denar bi hodil z bankomati….

¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨ ·uʍop əpısdn əɥʇ Obožujem rdečo zvezdo, pijem Heineken. Iä! Iä! Cthulhu fhtagn! Gosturnca u solat še ni konc sveta.

Če drugega ne, vsaj lastno streho nad glavo.

Če drugega ne, vsaj lastno streho nad glavo.[/quote]

Zdaj pa ta recept povej, lepo prosim. Bo marsikomu prav prišel. Aja, pa s tem, da do 30-ega ne koristi mama hotela.

Če drugega ne, vsaj lastno streho nad glavo.[/quote]

Zdaj pa ta recept povej, lepo prosim. Bo marsikomu prav prišel. Aja, pa s tem, da do 30-ega ne koristi mama hotela.[/quote]
Ne boš verjela, ampak smo tudi takšni, ki nam je to uspelo.

Ja, mene zanima, kako. To sem vprašala.

Z delom, odpovedovanjem marsičemu, varčevanjem in nekaj kredita.


V Sloveniji imaš na desettisoče takšnih, ki preživijo s 500 eur mesečno. Pa tudi z manj. Torej se da.
Zdej pa računaj, če nekdo, ki ima 1000 eur plače, in živi tako kot tisti s 500, potem mu vsak mesec ostane 500 eur čistega. In v desetih letih se nabere za stanovanje z gotovino, brez kredita. (60 000).
Če pa toliko prišpara še partner, (120 000) je pa že lepo stanovanje. V desetih letih. A sem se kje zmotil?

Samo se je treba marsičemu odpovedat, recimo novemu avtu, potovanjem v tujino, pijančevanju, drogiranju, oblekam dražjih blagovnih znamk…… Za nekatere misija nemogoče. Pa delat je treba, ne pa neuspešno študirat do 30-ga in čez, pa 200 eur zraven zaslužit prek študenta, zraven pa mislit koliko garaš.
.

Ali pa lahko tudi drugače računamo.
Sem pogledal med oglase, nisem izbiral, med prvimi se pokaže… cirkulane 32 m2, garsonjera, zgrajena l. 2011, prodamo. Cena: 32.000,00 EUR
če si pridno študirala in faks zaključila pri 21-tih, in potem do 30-ga 9 let delala, ga imaš, če prišparaš 10 eur dnevno.
Če pa imaš partnerja in kupujeta skupaj bo za to stanovanje zadosti 5 eur dnevno.da prišparaš. Koliko kav je to?


V Sloveniji imaš na desettisoče takšnih, ki preživijo s 500 eur mesečno. Pa tudi z manj. Torej se da.
Zdej pa računaj, če nekdo, ki ima 1000 eur plače, in živi tako kot tisti s 500, potem mu vsak mesec ostane 500 eur čistega. In v desetih letih se nabere za stanovanje z gotovino, brez kredita. (60 000).
Če pa toliko prišpara še partner, (120 000) je pa že lepo stanovanje. V desetih letih. A sem se kje zmotil?

Samo se je treba marsičemu odpovedat, recimo novemu avtu, potovanjem v tujino, pijančevanju, drogiranju, oblekam dražjih blagovnih znamk…… Za nekatere misija nemogoče. Pa delat je treba, ne pa neuspešno študirat do 30-ga in čez, pa 200 eur zraven zaslužit prek študenta, zraven pa mislit koliko garaš.
.[/quote]

Kako točno prideš izven mama hotela na preživetje s 500 eur mesečno v tem primeru. To me je zanimalo. Še vedno nimam odgovora.


V Sloveniji imaš na desettisoče takšnih, ki preživijo s 500 eur mesečno. Pa tudi z manj. Torej se da.
Zdej pa računaj, če nekdo, ki ima 1000 eur plače, in živi tako kot tisti s 500, potem mu vsak mesec ostane 500 eur čistega. In v desetih letih se nabere za stanovanje z gotovino, brez kredita. (60 000).
Če pa toliko prišpara še partner, (120 000) je pa že lepo stanovanje. V desetih letih. A sem se kje zmotil?

Samo se je treba marsičemu odpovedat, recimo novemu avtu, potovanjem v tujino, pijančevanju, drogiranju, oblekam dražjih blagovnih znamk…… Za nekatere misija nemogoče. Pa delat je treba, ne pa neuspešno študirat do 30-ga in čez, pa 200 eur zraven zaslužit prek študenta, zraven pa mislit koliko garaš.
.[/quote]

Kako točno prideš izven mama hotela na preživetje s 500 eur mesečno v tem primeru. To me je zanimalo. Še vedno nimam odgovora.[/quote]
Odseliš se. Ja, za nekatere hud udarec.

Evo prvi zadetek na googlu. LJUBLJANA-BEŽIGRAD, TOPNIŠKA ULICA , ODDAMO OPREMLJENO IN PROSTORNO DVOPOSTELJNO SOBO…. 140 eur na osebo, stroški vključeni.
Potem ti ostane še 350 in če ješ špagete ti ostane še 300, ki jih lahko privarčuješ.
Pa je soba na elitni lokaciji, kje drugje dobiš sigurno za pol te cene.

Lahko pa vprašaš koga, ki s 500 eur ne preživlja samo sebe ampak še koga zraven, kako mu to uspe. Jih je takšnih na desettisoče v sloveniji.

Ko boš srečal tisto pravo ki ti bo glavo zmešala ti bo zadnja stvar na spisku kolk ima pod palcem….

Samo ne zdej vprašat, kako si do 30-ga leta lahko kupi za družino spodobno stanovanje v središču ljubljane nekdo, ki je do 30-ga vlekel študij, ki ga ni dokončal, kar je zaslužil prek študenta pa sproti spičkal za cigarete, alko, bencin, žuranje, cunje, pa poletne počitnice v grčiji španiji. In takšnih poznam.. no jih je kar večina.

A nisi prebrala, sem zgoraj izračunal, s 5 eur prišparanega na dan, dva kupita v 9-tih letih garsonjero. na obrobju države. Na keš brez kredita. Toliko stanejo čiki pa kavica na dan. Se lahko odpoveš? Pa čiki in kavica najbrž nista skrajni domet varčevanja nekoga ki pridno dela in zasluži.

Kako točno prideš izven mama hotela na preživetje s 500 eur mesečno v tem primeru. To me je zanimalo. Še vedno nimam odgovora.[/quote]
Odseliš se. Ja, za nekatere hud udarec.

Evo prvi zadetek na googlu. LJUBLJANA-BEŽIGRAD, TOPNIŠKA ULICA , ODDAMO OPREMLJENO IN PROSTORNO DVOPOSTELJNO SOBO…. 140 eur na osebo, stroški vključeni.
Potem ti ostane še 350 in če ješ špagete ti ostane še 300, ki jih lahko privarčuješ.
Pa je soba na elitni lokaciji, kje drugje dobiš sigurno za pol te cene.

Lahko pa vprašaš koga, ki s 500 eur ne preživlja samo sebe ampak še koga zraven, kako mu to uspe. Jih je takšnih na desettisoče v sloveniji.[/quote]

Stroškov se nič ne plača? Pa prevoza tudi ne?
Spodaj pišeš dva prišparata, tu je pa govora o eni osebi. In z 5 eur na dan je to 150 eur na mesec in 1.800 eur na leto. Če računamo, da je oseba naredila OŠ, SŠ in fax, ima pri 30 letih največ 8 let delovne dobe in 14.400 eur prihranka. Kako si ti računal?


Odseliš se. Ja, za nekatere hud udarec.

Evo prvi zadetek na googlu. LJUBLJANA-BEŽIGRAD, TOPNIŠKA ULICA , ODDAMO OPREMLJENO IN PROSTORNO DVOPOSTELJNO SOBO…. 140 eur na osebo, stroški vključeni.
Potem ti ostane še 350 in če ješ špagete ti ostane še 300, ki jih lahko privarčuješ.
Pa je soba na elitni lokaciji, kje drugje dobiš sigurno za pol te cene.

Lahko pa vprašaš koga, ki s 500 eur ne preživlja samo sebe ampak še koga zraven, kako mu to uspe. Jih je takšnih na desettisoče v sloveniji.[/quote]

Stroškov se nič ne plača? Pa prevoza tudi ne?
Spodaj pišeš dva prišparata, tu je pa govora o eni osebi. In z 5 eur na dan je to 150 eur na mesec in 1.800 eur na leto. Če računamo, da je oseba naredila OŠ, SŠ in fax, ima pri 30 letih največ 8 let delovne dobe in 14.400 eur prihranka. Kako si ti računal?[/quote]

Govoril sem da nekdo, samski brez otrok, ki zasluži neto 1000 eur (kar je povprečna slovenska plača) , lahko prišpara 500 eur mesečno za stanovanje če hoče in če mu je to prioriteta. In vidim da lahko tudi še več, samo luksuzu se je treba odpovedat. Pa če je v roku naredil faks, ga je končal pri 21-22 tih letih in je do 30-ga 8 ali 9 let. (če ima samo srednjo šolo, je do 30-ga lahko varčeval 11 ali 12 let). In če je priden in sposoben, to ni neka strašno velika plača za visoko izobrazbo.
.
No pa ti povej, koliko misliš da mu ostane, če od 1000 plače odšteje za sobo in hrano, 50 eur za urbano pa itak že dobi za prevoz zraven plače. Tista soba za 140 eur je s stroški vred. Pa se da dobit tudi cenjšo.
In če sta dva – fant in punca pa izračunaj, v kolikem času lahko skupaj našparata za garsonjero, če od plače zapravita za res nujne stvari (hrano, poceni streho nad glavo) ostalo pa namenita za stanovanje?
me znima tvoj odgovor.

New Report

Close