Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Soseda seksata nad otroško sobo

Soseda seksata nad otroško sobo

Živimo v bloku, v zelo majhnem stanovanju. Pred letom sta se nad nami naselila nova soseda. Vse bi bilo ok, če nebi skoraj vsak drug dan pozno zvečer glasno seksala in to ravno nad našo otroško sobo. Posteljo nabijata na steno kot bi kdo tolkel z macolo, pa še žimnica škriplje kot stare gare. Otroka se vsakič zbudita in ju je strah. Ne vem kako naj jima to razložim ker sta še premajhna. Soseda sta nesramna in se o ničemer nočeta pogovarjati, selitev pa tudi ne pride v poštev. Kaj bi vi naredili??

sobe zamenjaj, otroke v vašo spalnico, spalnico v biušo otroško pa bo mir, ali pa dnevno v otroško in otroke v dnevnno

če imaš malo stanovanje v bloku, imaš verjetno na razpolaga spalnico, dnevno in še otroško sobo, da lahko po mirni volji menjavaš…

daj na oglasno desko vljudno prošnjo, če lahko menjata posteljo s tako, ki pozno ponoči ne bo tako butala na steno in nasloviš na par v tem in tem stanovanju

Njuno stanovanje je in nič prepovedanega ne počneta. A zdej niti sexat ne bomo smel več zaradi nekih sončkov spodaj?

Fajn, na koncu niti dihat ne bomo smel več.

jebela, da v bloku še predpisujete kako posteljo naj ima kdo in kdaj pa kako naj seksa….noro

Le pazi, da ne bo kdo kdaj v bloku slučajno prdnil!

Kako sta pa vidva otroke spočela?

Spremenila razporeditev sob, otroke dala spat drugam in v ”otroški” sobi ob 6,00 začela na vas glas poslušati.. kaj pa vem radio slovenija ali pa house glasbo 🙂

A jima zavidaš, ker tebe mož še pogleda ne več???

omg, umiram od smeha. hvala za polepaš dan 😀

ampak, meni verjemite, počasi ti prične iti na živce – sem imela enako situacijo (no, niso tega počeli nad otroško sobo, ampak nad mojo), poleti še odprto okno. Ja, si rečeš, bom potrpel 1x, 2x, 3x…potem pa ….. . Na srečo se je pri nas situacija rešila, ko sta dobila otroka. Ta ima sedaj tam leto in pol približno. Jih dejansko ne slišim več.))))

Itak da je fovšija….če sta otroka “prstrašena ” zarad sosedov…sta potlej tudi “prestrašena ” od ateta in mamice…

:))) ti presneta zloba ti

ja ne vem no
ob 11ih zvečer več ne moreš zabijat žebljev v steno. a posteljo pa lahko z isto jakostjo butaš ob steno? pol jo luba duša vsaj premakni tistih 10 cm proč, da ne bo tolkla, a ne.
saj pa ni tak težko

zakaj bi se pa morala prilagajat drugim, ki so se kasneje vselili in ne znajo spoštovat pravila, kdor prej pride, prej melje?

Avtorica, ne oziraj se na ruganja ostalih, ki mislijo, da ne seksaš dovolj in ker pri tem ne zganjaš motečega hrupa do drugih sostanovalcev 😀
Ko bosta naslednjič ustvarila enako situacijo, jima pojdi pozvonit na vrata med časom akcije, po možnosti z jokaočim otrokom v naročju pred nos in jima povej, da so se otroci prestrašili, ker tak hrup zganjata-enako, kot si tukaj 😉 Če bosta še naprej ignorirala, jima pa pred vrata nastavi kopijo odstavka Zakona o javnem redu in miru, za kaljenje nočnega miru, da mora bit mir in tišina v večstanovajskem objektu od 22:00 ure do 06:00 ure zjutraj 😀

Bo pa priložnost, da jima enkrat vrneš, ko bosta sama imela otroke 😀

Mene bi tudi motlo! Pa sem mlada, redno in glasno seksam. Samo, mene ne sliši drug, kot partner in psa. Če bi živela v bloku, bi seveda, bolj normalno seksala. Da ne more nič naredit? Na oglasno desko poimenuj stanovanje, kjer živita ta dva soseda in napiši zraven, če sta lahko bolj tiho ob spolnih odnosih, saj v bloku nista sama! Sicer pa, če ne bo zaleglo, če se vse to dogaja po 22h, ju lahko tudi prijaviš!

Vrni jima z istimi zvoki kdaj pa kdaj in če bo pritožba, lepo z nasmehom na obrazu povej, da zdaj verjetno razumeta….

[img]http://i.qkme.me/36e7tn.jpg[/img]

__________________________________________________________ 1f u c4n r34d th1s u r34lly n33d t0 g37 l41d

Vejžde..pazi da ne boš ti kasirala kazni…

V prostorih…je podnevi dovoljeno max 35, ponoči pa 30 dB…

tak da aplikacijo na pametni telefon ruknit za merjenje zvoka,,,pa merit sosedovo navdušenje….

Jaaaa, sexat je ful bedn! To se ne sme počet, je greh, zato pa je otroke strah ane, k vaši majo vzorne starše in tega ne počnejo…

Obstajajo pa tud starši, sicer totaln podn ane, k frocu pač ne skrivajo resnice. Še več, ob vsaki priložnosti na otroku dojemljiv način predstavijo spolnost kot nekaj lepega…

Madona, kaj bi šele blo, če bi svoje otroke poučila kako se to dela, pa zakaj se dela, pa kaj se zgodi ko se nardi,….. Tamala dva bi bla največja carja v vrtcu al pa v šol…

Ampak ve niste take, ste vzorne! Sam pol pa svojih hčera tud ne sprašvat od kje jim kompletna nova garderoba po pol leta življenja v mestu… Itak bojo rekle prjatlca dala, zrihtala…. Ja, sej dost se tud zlagale ne bojo… Le to, kako… Resnica je žal premnogokrat pa ta, da ga smrklje fafajo za 5€…

Imam prijateljico vzgojiteljico ki bo kmal šla v penzijo…

sound meter

tole na telefon ali tablico…pa boste vidl ali sosed preveč nabija svojo babo

https://play.google.com/store/apps/details?id=kr.sira.sound

Smo enkrat že prebrali v podobni temi, da lahko glasno seksaš samo če si v svoji hiši, tako da…

http://www.pemamedika.com/koristne-informacije/beli-sum–raziskava-o-vplivu-belega-suma-na-uspavanje-dojenc

Čist natančno ne poznam niti naprave, niti delovanja in tudi končnega učinka ne, sem pa to nekoč nekje zasledila, da se lahko uporablja za prekrivanje zunanjih motečih zvokov med spanjem.
Če vas zanima, boste že smi našli več odgovorov. Žal je pač tako, blokovsko življenje je en sam kompromis, pri enih večji, pri drugih manjši. Še ne veš kako se bo obrnilo pri vas. Lahko boste v kratkem proizvajali kakšne rezke violinske začetniške zvoke, morda bodo v špilu bobni, morda bosta najstnika čez leta glasno navijala glasbo, ko boste v službi….. Otrokom ni treba rečt, da soseda seksata, ker bosta mala verjela tudi, da plešeta in juckata. Tudi jaz sem v bloku in niti najmanj ne mislim tiščat glave v pojšter zarad sosedov.

Sob ne morem zamenjat ker je otroška soba obenem tudi najina spalnica, le pregrajena je z omaro :S . Soseda pa sta totalno brezobrazna, in nič ju ni sram. Boli ju k*. Znata biti pa maščevalna, zato ne drezam saj bo mogoče še slabše. Iz heca sem že razmišljala da jima kr nabavim kako dobro tiho posteljo, samo da bi bil mir..

New Report

Close