Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Pri kateri starosti niso več hodili z vami na dopust

Pri kateri starosti niso več hodili z vami na dopust

Do katere starosti najstniki hodijo s starši na morje, smučat?

…šestnajstih…že s prijatelji…

Moji smučat še vedno hodijo, ker uživajo v smučanju, tudi v tujino (Ciper,Korzika,Santorini..), ker jim je všeč (20, 17 – mlajša dva), starejši (24) ne hodi več z nami od 16. leta, ker se mu ne ljubi, pač tak tip. Zdaj hodi s punco.

Gremo pa vedno na druge kraje, če bi hodili vedno v isto prikolico na hrvaško, ne bi bili z nami že od 13. leta.:)) Imamo vikend v hribih, pa ne gredo z nami že leta. Gredo tja, kamor jih privlači, ker gre za tujo kulturo, zelo drugačno od naše, dobra smučišča v Avstriji, Italiji, na Roglo ne bi šli več in kar je še tega, so bili kot mali otroci in poznajo do potankosti.

Torej če gre za kakšne neraziskane kraje, bodo zagotovo šli, če pa hodite vedno na iste place, se pa naveličajo.

Skratka, ko nočejo več, jih pač ne siliš. Raje naj doma ostanejo kot da gledaš njihove dolge face.

Od 16. leta, čeprav na kak dvo ali tridnevni izlet gremo še vseeno.

jaz sem šla nazadnje s 15 letom.. pri 16 sm že hodila s kolegi in nič več s starši.. kranjska gora,pula,čateške..itd uf bilo je lušno 🙂 spomini 🙂

___________________________________________________________ http://www.facebook.com/rednnammay ___________________________________________________________

V casu pubertete najraj ne bi sli. V srednji soli so zaceli hoditi s prijatelji, sedaj stari 22 in 26 pa spet gresta z nami in vnucki in partnerji. Zelo lepo, stari dobri casi so se vrnili.

Zato, da jim otroke čuvate. Tudi to je v redu.

Pri 15ih že v kolegicami, sicer pa vseeno rada gre z nama, se dobro razumemo.

New Report

Close