Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek kakšen je bil vaš najbolj ponesrečen zmenek?

kakšen je bil vaš najbolj ponesrečen zmenek?

da bi si malo izmenjalče izkušnje. Za mano je najbolj ponesrečen zmenek kadarkoli!
Z enim tipom sva se večeraj zmenila za zmenek,sva oba okoli 30,se dobiva na pijači. Nakar resnično,ne zafrkavam se,privleče v lokal v tapperwerju hrano in solato,to začne jest,se je nekaj opravičeval da ni imel časa za kosilo. Jaz sem mislna da se bom ugreznila! Natakarji so čudno gledali,najino kelnarco je dvakrat pošiljal gor in dol,če bi imela kakšne vilice. Obuuuup! In ko je končno pojedel in pospravil,komaj sem čakala da spizdim,je začel mene spraševati vprašanja z nihalom! Kako se midva vidiva v vezi? da bo nihalo povedalo. obuuuup!Tip full obvlada nihala,teorije reinkarnacije in astrologijo. Pol ure poslušat o mojem astrološkem znaku. Še danes si nisem opomogla,po pogovoru je bil čist ok,čist normalen,v živo pa tale katastrofa!
Res se ne zfrkavam,najhujša sramota kadarkoli! Zbrisala številko takoj ko sem prišla domov,zvečer mi je še ene messige pošiljal obuup!

kakšen je vaš najslabši zmenek? tudi če ste poročene se kakšnega spomnite?
rabim uteho!

Ja jih je bilo kar nekaj ampak eden se mi je pa sploh vtisnil v spomin. Bila sem stara 23 on je bil pa 28, nek študent elektronike. Tak prijazen fant, sva šla na zmenek v kino in tam stojiva v vrsti za karte in tip men prišepne v uho ME POČAKAŠ GREM SAMO KAKAT, ne hecam se tip je reku da gre kakat. Jaz sem v tistem momentu mislila da nisem prav slišala, sem že hotela spizditi nekam, res sramota. Tip 28 let star ženski na dejtu reče da gre kakat, če bi mi rekel da gre srat bi bilo bolje, ampak normalni ljudje rečemo da gremo na wc. Pa še film, ki sva ga šla gledati je bil pa Exorcist-Izganjalec hudiča:) je film kar pasal za na dejt.

Ampak pozabila pa ne bom nikoli tega ponesrečenega zmenka:)

ahah hvala ti za tole :))) si me namsejala.. feel much better :))

Za prvi zmenek se vedno dogovorim s kakšno prijateljico ali prijateljem, da me pokliče nekje 15 minut po dogovorjenem zmenku. Tako lahko zaigraš “nuni odhod”, v kolikor je zadeva katastrofalna.
No, mene je enkrat eden povabil na pizzo. Od daleč res lep, privlačen moški. Ampak tiste pizze nisem počakala, ker je tip tako smrdel, da sem komaj goltala vodo in čakala na tisti “nujni klic”…
:/

Ni zakaj kiksa:) ja me je tudi tvoj horror date nasmejal sploh tista tuperware posoda haha, sem si kar predstavljala kako je tisto odprl v lokalu-sramota. Ja eni ljudje se ne znajo obnašati oz. so socialno nerodni.

Lahko ti še en dejt povem. Tega sem pa preko net-a spoznala tako zelo spontano je bilo samo preko slike pa telefona sem ga videla. Je deloval normalen, v redu tip. Na net-u mi reče da je 180cm visok, ko sva se videla v živo sva se gledala iz oči v oči je imel 170cm tako kot jaz, nism mogla verjet da je tako majhen pa res se je za 10cm povišal. No potem greva na pijačo se tam pogovarjava nič posebnega. Meni tip ni bil všeč, antipatičen skratka greva proti mojemu avtu. In jaz začnem avto čistiti ker je bila zima tip tam stopica in me gleda. Jaz sem mu poskušala na lep način nakazati da naj gre preč, no na koncu me pa tleskne z roko po riti in se vsede brez mojega dovoljenja v moj avto. Nism mogla verjeti, potem se vsedem v avto in mi arogantno reče ‘No lahko bi me vsaj povabila, da me zategneš do mojega avta’, ki je bil by the way samo 3 min hoje preč od mojega. Ga zapeljem se mi je potem tam še prav osladno poslavljal, pridem domov in dobim sms od njega in ga pač zavrnem tip mene kliče in se začne z mano prepirati kako sem smotana da ima on jutri eno žensko povabljeno na kosilo eno študentko in bla bla skratka totalna izguba časa. Samo ja mi je ostal v spominu tudi ta žal:)

srečam zadnjič bivšega, se mal pogovarjava in mi cel zgrožen pove, da je sam, da pa je po najinem koncu imel eno, ki mu je takoj po seksu rekla, da mora it srat … in jo je nagnal 🙂

Ja meni je bilo včeraj res grooozno! In sem mislila,da se bom v zemljo udrla,ker je natakarico preganjal za vilico. Sem mu rekla,če je to nujno,je rekel da je zelo lačen pa še tako vehamentno je odvrnil,češ saj te ne moti. Groza! nisem imela nikogar naštimanega da bi me poklical in sem mogla čakat da je dejta konec. Drugače zelo postaven tip,lep,temen ampak obuup! Kot da ne bi bil vzgojen! :))

In kater trot od moških bi hotel imeti take kure kot ste vi za svoje ženske .
Ki ne znate nič zadržat zase res kure ,trapaste jedne .Hvala bogu
,da tisti moški nimajo nič z takim kuram trapastim opravljivim .
Niso nič zamudili še dobro da so se vas rešili.Res kure kur.

Sicer ni bil prvi zmenek,jih je bilo že kar nekaj in sredi noči,ko je bilo najlepše,tip prijavi,da zdaj mora pa domo,ker je mamici obljubil,da pride do 3….

Tip bi te lahko čakal pred lokalom, z malico v savjeto zavito in bi se tam basal in tlačil hrano v usta z roko, tako, da ni tak hudo, če se je kulturno vsedel za mizo, imel primerno posodo in še natakarico prosil za vilico.Jah eni so res čudni.
Jaz pa imam takšno izkušnjo. Me tip povabi kao, da mi razkaže mesto, se furama z njegovim avtom, navija muziko, ga nekaj vprašam, mi reče naj ga ne motim med vožnjo, ok, sem tiho,me povabi še 1x, jaz budala grem, se mi že prej pol ure opravičuje kako vsran avto ima, prideva do avta in na pragu avta par pikic umazanije, si mislim hvala bogu, da ni imel priložnost videti mojega, ko se pripeljem v deževnem vremenu iz rovt in še imam streho vsrano od blata. Čez kakšen teden je naneslo, da sva delala skupaj na nekem projektu, jaz avto na servisu in se ponudi, da me odpelje domov, celo pot sem poslušala koliko je tisti mesec zapravil za bencin (domnevam, da zato, ker me je fural okrog na ogled mesta). Ko me pripelje v bližino doma, sem mu rekla naj ustavi, da grem naprej peš, ker ne bo mogel z avtom do hiše (laž, nisem želela, da ve kje sem doma), mu vržem na sedež 100 dinarjev, mislim, da je takrat bilo to za 2 tanka bencina se mu zahvalim za vožnjo in opravičim, da je toliko zapravil za bencin zaradi mene, loputnem vrata, še nekaj govori za mano, se niti več ne obrnem in ga skenslam. Drugi dan pride v mojo službo kao, da je nekaj pozabil, sem ga ignorirala, bedaka zateženega.

Evo moj najslabši ever!

Na faksu, zadnji letnik in se sredi leta prikaže nek tipček. Bjondek, športnik, izklesana postava… Tak tih, zadržan, tipo dober sam da tega ne ve 🙂

In me povabi ven. Se dobiva v mestu in greva na grad peš. Pogovor ok, malo neroden ampak ok, si mislim, za prvič… Pa se vsedeva na klopco gor in gledava lučke… Tip me gleda in gleda… In jaz njemu kaj me tako gledaš? (V pričakovanju komplimenta seveda) On pa meni Ker si zastonj!
WTF?
Vprašala sem ga še kako to misli, pa je revež začel mencat… Sam pobrala sem se in gasa domov.

Naslednji dan me pričaka s šopom vrtnic pred blokom, pa se opravičuje… Kot zadnji adut pa potegne ven, da je še nedolžen in da ne ve ravno kako vse to gre.

Hudo, res hudo. Se mi je še zasmilil. Ampak ne, sori mali, najdi drugo 🙂 S tole zastonj ne bo šlo… :))

Ampak ne razumem te, zakaj si vztrajala z njim do konca zmenka? Takoj bi mu morala povedat, da nista kompatibilna in oditi. Zakaj,res, zakaj?

Nekaj prigod je smešno. Pri nekaterih pa se kaže vaša brezsrčnost. Nekaterim je pač težko biti popoln in čudno je da sploh pričakujete kaj takega. Verjamem pa da se ženske pač režite kar pač uživate v tem ko nekoga odjebete ali ponižujete. Ampak boste prišle na to ko vam nekdo drug ne bo dal priložnost zgodlj zaradi banalne napake

Vsi moji zmenki so bili zelo uspešni!

Je pa tudi čudno, če te tip povabi na zmenku na čaj in tudi tvojega potem sam popije. In enako potem, kot eni zgoraj!, reče, da mora sedaj pa domov, ker je obljubil mamici, da pride na večerjo ob 18. In oddide-)) in me pusti samo.
Jaz 20 on 23…
Še dons se režim, kakšen skopuh!

No, parkrat sva že šla ven in se mi je zdel čas, da ga povabim k sebi. Že na zmenku nama je dogajalo in sem seveda pričakovala nadaljevanje.
Prideva v stanovanje, tip sede za mizo in me svetlo pogleda. Meni nič jasno. In prijavi, da je lačen.

Skratka, lahko si predstavljate nadaljevanje.

OK, dve varianti sta; si šla palačinke pečt ali si ga odslovila?

Meni se ni noben zmenek zdel toliko ponesrečen kot tisti na katerem sem se, prav elegantno opravljena, ob prečkanju ceste nekako spotaknila in pilotirala čez celo širino ceste. Nisem samo padla ampak kar nisem nehala padat, zmenkar me je skušal loviti a ni mel svetle šanse. Na drugi strani sem se zdrla kot sem dolga in široka, sram me je bilo pa tolk, da nisem vedla, a naj vstanem ali še malo odsedim, zato sem fajn na glas zaklela.
Pol sva šla pa romantiko zganjat 🙂

Dejansko sem mu naštimala nekaj za pod zob, nato sem pa rekla, da je že pozno in moram spat. Naslednji dan je nekaj jecljal po telefonu, a sem se mu zahvalila za sodelovanje.
Mah saj zdaj se mi ne zdi več tolk grozno, takrat mi je pa res vse dol padlo no. Če bi ga imela namen nafutrat, bi ga verjetno povabila na večerjo al kako.

500x podpišem. Kakšne naduvane, vase zagledane, plitke avše.

Povabil me je na večerjo. Lep, postaven, simpatičen. Prišel ob dogovorjeni uri pome in rekel:” A si res lačna al greva k meni?” Sva šla na kavo in potem domov, vsak k sebi. Sicer sva nadaljevala, saj kemija je pa bila, ampak je po pol leta zvodenelo vse skupaj. Je bil fejst skopuški, od mene je pričakoval in sprejemal darila, peciva, večerjice, likanje itd, od njega pa niti rožica.

Jaz nisem veliko hodila na zmenke in nisem imela prilike spoznati čudakov.

Sem si pa naredila strašno sramoto pred dvema simpatijama.

Prvi dogodek – srednja šola. Že nekaj tednov mi je bil všeč fant na avtobusu. Ni hodil na isto šolo kot jaz, sva se pa lepo gledala na avtobusu. En dan se mi je zdelo, da bi bilo treba nekaj narediti razen lepega gledanja in sem se odločila, da ga očaram na poti od avtobusne postaje do ceste, kjer se najine poti ločijo. Hodila sem s skupino znank in se v nekem trenutku obrnila, da bi navezala očesni stik, mu namignila, mogoče ga ogovorila. In sem naredila nekaj korakov ritensko. Pri tem sem zadela ob eno kolo, parkirano na pločniku, se veličastno prevrnila preko tega bicikla, se še malo kotalila, ga čisto zvila in polomila…in po sekundah groze vstala s pločnika. Brez tretjine hlač. Tista tretjina je bila zataknjena na os tistega bicikla in je je blazno neelegantno odtrgala od mene. No ne v celoti, malo se je še držala moje hlačnice.
Ob padcu preko tistega nesrečnega kolesa sem se s hlačami podrgnila ob os kolesa, hlače so se začele trgati in so se odtrgale od moje zadnjice navzdol do kolena in po drugi strani do sprednje strani do gležnja. Več kot 200 stopinj okoli stegna.
Ko sem po totalnem šoku končno vstala s pločnika, je cela hlačnica visela stran, in vsej srednješolski populaciji sem kazala pol zadnjice in celo nogo. Nekateri so mi pomagali, večina pa je obstala in po prvem šoku planila v neukrotljiv smeh. Jaz sem slekla jakno in jo pod budnim očesom polovice srednješolske mladine našega okoliša ovila okoli pasa ter odkrevsala nazaj na avtobusno postajo na prvi avtobus proti domu. Bolečin od odrgnin in konkretne rane od kolesa, sploh nisem čutila. Dokler nisem na domači postaji stopila z avtobusa in je zadrega minila.
Po tem dogodku sem se izogibala vsem srečanjem z mojo simpatijo.

Drugi dogodek:
Študentska leta. Jaz 19, brucka, on 23. Spoznala sva se v študentskem domu. Četrti ali peti zmenek. Šla sva zvečer v kino in se domov vračala v obupnem vremenu. Jesenski dež. Dežuje nekaj minut močno, potem se malo pomiri, pa spet močneje, pa spet skoraj neha deževati… Dežnika nisva imela. BIl je kavalir in mi je s svojo jakno nudil zavetje pred dežjem. Hodila sva tik ob stavbah, da je čim manj deževalo po naju. Potem sva kakšnih 400 metrov pred študentskim domom prišla do stopnišča. Na dnu je bila ogromna luža, kamor se je celi dan stekal dež. Tam sva se pod streho ustavila in čakala, da mine naliv. Med tem sva načrtovala nadaljno pot, vse bližnjice, kako bova tekla, da bova čim manj mokra. Ko je naliv pojenjal, sva vzela zalet in začela teči.

In meni je seveda spodrsnilo. Padla sem po vseh šestih, sedmih stopnicah, naravnost v tisto ogromno lužo pod stopniščem. Bila je globoka kakšnih 30-40 cm. Dobesedno razmazala sem se po tistih stopnicah in naravnost odskakovala v lužo. Bolj ko sem se poskušala ustaviti, bolj negraciozno sem letela navzdol proti dnu stopnic, vse moje okončine so imele neko svojo pot potovanja, v lužo sem pristala plosko na trebuhu, roke in noge nekje v zraku, glava čisto nekje po svoje…. Na dnu sem se celo začela utapljati v vsej tisti vodi. Moj dragi spremljevalec je seveda poletel za menoj v mlako, me grabil in vlekel iz vode, dokler nisva bila oba premočena do kosti.

Ko sem bila končno sposobna hodit, me je bilo neskončno sram.
Potem sva se z normalnim tempom odpravila domov. Nobenega smisla več ni bilo v tem, da hitiva po dežju, da ne bova mokra….

V študentsekm domu sva si pomagala slačiti mokra oblačila. In bil je začetek dolgotrajnega odnosa, zakona s tremi krasnimi otroki. Kdaj in kako se bo končalo, nima veze. Bilo je eno lepo obdobje.

Jaz imam teh zgodbic kr dost…
Enkrat sem šla na zmenek na slepo…pa mi tip že v štartu ni potegnil vizualno…pa še v ene take čudne starinske cote je bil oblečen :/ Sam ajde, sem rekla, eno kavo bom pa že potrpela, je bil prijazen drugače. No in greva na kavo in tip eno uro govori izključno o sebi. Jaz sem bila pa za okras tam. Brezveze.

Enkrat sem nekje v tujini povabila enega na sladoled, pa sva šla v Hagendaaz, kjer je ful dober sladoled, a so prav fino zasoljene cene, jaz pa z neko bogo plačico se tam preživljala….ampak ok, sem rekla, si bomo privoščili. No in tip poje tko par žlic svoje porcije sladoleda, pol se pa odloči da ne bo več, ker mu ni dober. Mrš, “kavalir” en!
Ta isti tip se je pol enkrat drugič, ko sva šla na sladoled, hotel kar v mojem imenu odločit, kateri sladoled bom jedla :// WTF?

Najhujši je pa ta: sem imela rojstni dan, se lepo zrihtam…pride moj zmenek (sva že nekaj mutila) pome, mi prinese nek bruhasto osladen parfum za darilo (ampak ok, se lepo zahvalim- si mislim, da ga pač ni znal izbrat), in potem greva kao ven…se voziva, pa pravi, da se mora it še domov preoblečt, da ni v redu oblečen za ven…greva k njemu domov in gre on namesto da bi se šel preoblečt k svojemu cimru gledat eno grozljivko (jaz ful ne maram grozljivk)…jaz pa tam visim k en kup nesreče…klin* pa tak rojstni dan :((( Sem ga samo poslala nekam.

500x podpišem. Kakšne naduvane, vase zagledane, plitke avše.[/quote]

Precej prigod, roko na srce je smešnih. Ne vidim pa poniževanja, ker nobena ni pisala tako, da bi se koga prepoznalo.

Pa da ne bo izpadlo, kako smo perfektne, ja, znamo bit štori in se spravit v sramoto tudi me :p
To sicer ni bil zmenek, bil pa je začetek neke veze;

Se voziva s prijateljico z bicikli. Čez most, na koncu mosta je semafor. OK, rdeča. Ustavim, folk čez cesto, prijateljica pa od zadaj z vso hitrostjo vame (buljila v nekega tipa na drugi strani mosta, menda), tako da me je skatapultirala z bicikla. V tistih sekundah sem se seveda trudila za nekaj prijet, nekaj zagrabit… In sem se dobesedno obesila enemu tipu okoli vratu. Ko sem prišla k sebi, mi je valjda čist nasmejan oz. crknjen od smeha rekel: “Jaz sem ….., kdo si pa ti?” Dodal mi je še nekaj v stilu, da se mu ponavadi punce ne mečejo okoli vratu na prehodih za pešče :p

Me je bilo sram za tla se vdret. No, potem mi je pomagal namontirat zadnjo luč na biciklu, pa nekaj časa sva si še padala okoli vratu 🙂

Te s škrticami so res hude.

Se zmeniva za pijačo v stari Ljubljani. Jaz sem verjetno tako kot vedno naročila deci džusa deci vode, on pa dva deci radenske. Že to mi je malo tako, ampak okej, tip očitno živi ultra zdravo življenje. Klepetava gor dol, čisto prijetno.
Se premakneva v drug lokal, jaz povabim. In on kar na lepem oživi, da bi si pa mogoče privoščil deci vina. Seveda je naročil deci enega dražjih, vem, da je bila cena za ene tri moje pijače. Ni mi bilo simpatično, res ne.
Predlaga, da me pelje domov, ker je bil z avtom, jaz pa ne. Komaj sem se izgovorila.

New Report

Close