Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek a kdaj znorite ob pomisli da je nekoč, ko še ni bil z vami, lizal in seksal drugo žensko

a kdaj znorite ob pomisli da je nekoč, ko še ni bil z vami, lizal in seksal drugo žensko

?

ali kdaj pomisliš na to, da si pa komplet usekana?

Niti malo. Le zakaj bi?
Mene bi kvečjemu motilo, če še tega ne bi počel. Z devičnikom se res ne bi ukvarjala.

ne vem, jaz pa včasih malo pomislim da je nekoč vse te krasne stvari počel drugi in nekako znorim. Očitno podobno razmišljam kot moški, ki so menda tudi ljubosumni na predhodnike ?

A pa ti tega preden si spoznala njega še nisi počela z nikomer?

saj mi je žal, da sem imela koga pred njim

…slučajno ne znorim! Kvečjemu mi je sexi…pa si zamislim, kaj vse te ženske več nimajo, pa imam jaz! Da bi se sekirala in se s tem obremenjevala, mi pa res na pamet ne pade. Saj pa je logično, da je vse to počel še kateri drugi, ne? In ni rečeno, da še ne bo! Ni moja lastnina, tako kot jaz njegova ne!

?
Imaš pa res hude težave

Še dobro, da je to počel, da so ga dobro podučile kaj ženskam odgovarja. Si predstavljaš, da dobiš eno nerodo, ki ne vem kaj početi. Izkušnje zelo zaželene.

Ja velikokrat pomislim in pravim,da so ga kar dobro naučile.Norim od užitkov lizanja in in vsega kar mi dela,on zna.Scrkljal in razvadil me je do nebes.
Znorela bi,če nebi znal.
Nič nebi imela proti,če bi me z njim prišle lizat in obdelat tude vse tiste,ki so ga naučile vseh božanskih izkušenj.
Ženske,tako je! Tista,ki je dobro obdelana in zadovoljena je vedno zadovoljna,dobra volje,nasmejana.

Ne, normalno mi je, da ima preteklost. Ni mi pa za vizualizirat.

za nazaj tako ali tako vemo, da imamo vsi nekaj za seboj in s človekom, ki ga sprejmemo, sprejmemo tudi njegovo zgodovino.

mene pa bolj zgrozi, da bi jo lahko v prihodnosti nekdo drug – to bi me ubilo

LP

đizzzzsssskrajs kere teme 🙂 da popizdešššš

?[/quot

Jaz bi jo polizal tebi ampak ne samo polizal tudi tičeka bi ti dal 🙂

A pa te moti tudi, da je lulal, kakal, prijemal razne packarije z rokami, tlačil v usta razne “ogabne” stvari (nikoli ne veš, če kdaj ne potegne smrklja;)) – in potem se ti z njim poljubljaš in se te dotika s tistimi rokami….uff:)

Al pa pri psih, ko radi po dreku šarijo, si riti ližejo, potem pa oblizujejo lastnike in druge ljubitelje, njegove roke, ipd:)))

Pa ko ženska prej sekret briše…

Res smo ljudje eni packi…

Mi kraj pameti ne pade, da bi sploh pomislila na to, da bi me kaj takega lahko motilo.

Živi in pusti živeti

Ne. Me pa moti, da zdaj hoče vsako, tudi mladoletne.

Ja in ne. Ja, ker sem pač malo ljubosumna na njih, ki so ga prej imele. Ne pa zato, ker sem tudi vesela da jih je imel in se je od njih marsikaj navadil 🙂

New Report

Close