Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Imunoterapija – alergija pršica

Imunoterapija – alergija pršica

Pozdravljeni,
imam alergijo na pršico in zaradi tega alergijski rinitis. Zanima me se je kdo odločil za imunoterapijo?
Kakšni so rezultati?

Sem bila pa nic,zdej sem bla na bioresonanci pa je ok

Mojemu sinu so v bolnici odsvetovali imunoterapijo na pršico, ker so rekli, da v večini primerov ni uspešna, zaradi stalne prisotnosti pršic..

Jaz sem pa pred 20 leti šla skozi imunoterapijo (pršica in cvetni prah) in je bil občuten premik na bolje. Od takrat praktično nimam težav pred imunoterapijo je bilo pa grozljivo. Pri meni se je torej obneslo. 🙂

Hvala za odgovore. Razmišljam o bioresonanci, nato imunoterapija.
Stalno sem utrujena. Še kako mnenje?

Naš devetletnik eno leto prejema to imunoterapijo. Na pediatrični kliniki v Lj. so nam svetovali, imajo dobre izkušnje, da paciento dobro prenašajo. Moramo zelo pohvaliti, naš jo zelo dobro prenaša, ne potrebuje več antihistaminikov, ni več utrujen. Jemanje je zelo enostavno, vsako jutro na tešče pod jezik določeno število pritiskov zdravila. Zdravilo telo spodbudi, da začne samo delovati proti pršici. Smo veseli, da smo se odločili za imunoterapijo.

Moja hči je alergijo na prah in pršico (posledica je bil astmatični bronhitis +preventivno jemanje zdravil proti astmi) premagala s homeopatijo. Tega je že več kot 10 let in se ji ni več pojavila, niti ni nikoli več imela zdravil proti astmi.

New Report

Close